Aracınız İçin Branda Tavsiyesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Aracınız İçin Branda Tavsiyesi

İleti SKODA 135 » 14 Ekm 2010, 10:13

Arkadaşlar araçlarını muhafaza eden arkadaşlar acaba hangi branda kullanıyor. Ben kumaş örtü kullanıyorum fakat muşamba oto brandası alacaktım bazı arkadaşlar rutubet yaptığını ve araca zarar verdiğini söyledi, kafam karışık. Aşağıda örnek resim attığım türden bir şey kullanan var mı? Bir sorun meydana getiriyor mu?

Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti onurson » 14 Ekm 2010, 12:40

muşamba kullanıpta boya yakan çok gördüm.. birde eskisi gibi değil. bizim burada örten artık kalmadı. millet yırtıyor çiziyor. imzalıyor.. en iyisi boya koruma
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Nereden: Ankara
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti SKODA 135 » 14 Ekm 2010, 12:56

Anladım..
Oyuncak sanmayın ahlâk-ı milli, rûhî millidir.
Onun ilkâsı en korkunç ölüm, mevt-i külli'dir.
Mehmet Akif ERSOY
Kullanıcı avatarı
SKODA 135
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Abdullah Pınarlı
Nereden: Uşak
Arabanız: Skoda Favorit

İleti gogo969 » 14 Ekm 2010, 13:58

onurson yazdı:muşamba kullanıpta boya yakan çok gördüm.. birde eskisi gibi değil. bizim burada örten artık kalmadı. millet yırtıyor çiziyor. imzalıyor.. en iyisi boya koruma

Katılıyorum eğerki aracı uzun süre hiç kullanmayacaksan belki alternatif olabilir branda ama kısa süreli kullanım için branda hem zahmetli toplaması-stoklaması hemde düşünsenize hava yağmurlu branda ıslanmış üstünüzde takım elbiseniz var ve brandayı toplarken üst baş mahvolacak onun yerine en mantıklı gözükeni boya koruma...
gogo969
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ak
Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia GLX-i GT / BRC fast

İleti WALLACEs » 17 Ekm 2010, 14:56

orjinal brandam vardı çaldılar :(
WALLACEs
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Yasir Ziya YEŞİL
Nereden: Kütahya
Arabanız: Skoda Favorit LX

İleti akt145 » 17 Ekm 2010, 16:40

vaktiyle 92 model doğan l aracımız vardı füme renkli Babam kamuflajdan terziye cok güzel bi çadır diktirmişti 4 yıl kışlar hariç brandalı kullanık aracı ne güneş yanığı oldu nede bişi,yanılmıyorsam güneş yanığı meselesi naylon olan brandelardan kaynaklanıyor.
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti chez3r » 20 Eyl 2011, 21:49

arkadaşlar ben Brandacıyım. Aracınızın çizilmemesi ve rutubet almaması için özel bir kumaş bulunmakta. Miflonlu kumaş deniliyor. ama hazır satılmaz. içi yumuşak bir malzemeden oluşmakta dışı ise gri bir kumaştan oluşmakta. kesinlikle su,güneş ışığı vs. geçirmez ve aracınıza herhangi bir zararı olmaz. Özellikle gidip bir brandacıdan sipariş ile yaptırabilirsiniz. fakat hazır oto brandalarına göre biraz pahalıdır.2 malzeme arasındaki fark doğal olarak fiyatıda etkiliyor. Saygılar.
Kullanıcı avatarı
chez3r
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Sezer Akça
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit

İleti muzaffer » 21 Eyl 2011, 00:28

muzaffer
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman