MAZLUM SATILDI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MAZLUM SATILDI

İleti felicia_3437 » 31 Ekm 2010, 23:43

baraküda yazdı:mazlum biraz ilgisiz kalmış.... bakıma başladık hayırlısı ile ilk önce gösterge aydınlatması 25 tane ampul var yanan sadece 3 tane idi yeni ampülleri aldım ön göğüsü söktüm ve ampüllerin hepsini değiştirdim şimdi şıkır şıkır tavandan antenin bağlandığı yerden içeri su geliyordu ön tavan güneşlik kısmını söktüm anten temizlendi bakımı yapıldı ve aydınlatma temizlendi bakımı yapıldı takıldı ve toparlandı..... sağ kapı tavan aydınlatmasını açmıyordu küçük bir bakımla çalışır duruma getirildi .... şimdi bana 2 adet sis lazım tamponda yerleri boş gözüm takılıyor bulunca onları halletçem şimdilik bu kadar ...... eyvallah

maşallah epeyı bakım yapmışsınz elinize salık 20 lira idsi galiba tanesı sis farlarının orjınal dıye satılanı

FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti rima61 » 01 Kas 2010, 02:02

felicia iyidir , iyi seçim tebrik ederim ,kaloriferine iki odun at değme keyfine rabanın içi hamam gibi olur benden söylemesi bir dene istersen :D :D :D
Kullanıcı avatarı
rima61
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: HÜRKAL AKINCI
Nereden: Trabzon
Arabanız: 1.3 FELİCİA GLXİ

İleti zezula » 01 Kas 2010, 19:46

rima61 yazdı:felicia iyidir , iyi seçim tebrik ederim ,kaloriferine iki odun at değme keyfine rabanın içi hamam gibi olur benden söylemesi bir dene istersen :D :D :D

evet gerçekten benimde dikkatimi çekti kaloriferi çok kuvvetli buğu falan 2 dak sürmüyo sogukta ble hemen alıyo kereta:)
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: GLXİ

İleti baraküda » 03 Kas 2010, 01:01

evet mazlumun bakım devam ediyor .... perşembe günü koltuklar çıkıp önce tavan temizlencek ve arkasından döşeme halı yıkama makinası ile yıkanıp arkasından koltuklar yıkanacak kendim yapacağım makina mevcut bakalım nasıl olcak......... fotoğraflarını koymaya çalışacağım herkese saygılar.............
baraküda
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hakan kayıkçı
Arabanız: skoda forman

İleti Turkoven » 05 Kas 2010, 17:44

selam hepinize arkadaşlar.ben bu forumda yeniyim.favorit yada felicia arasında kalıyorum.ha bide favoritlerin silverline ları çok hoşuma gidiyor.bu silverline lar ne kadar ediyor ve temizini bulabilirmiyim acaba.birde bu felicia lar nasıldır acaba.yardımızı bekliyorum.saygılar.
Turkoven
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: Ankara

İleti baraküda » 05 Kas 2010, 22:29

arkadaşlar alt tabanı bi kaldırdımki eyvah eyvah :o korkunç çamur su tek kelime ile berbattı hakikaten çok kötüydü alttan bir tapanın çıkması ve yılların çamurunun birikmesi acayip bir koku neyse koltuklar alt döşeme hepsini çıkartım ee tabi yılların kiri ve tozu neler çıkmadiki neyse temizlendi valla döşemeyi heralde 10 su falan yıkadım ama oldu pırıl pırıl şimdi ve arabanın kokusu değişti...... fotoların pikseli büyük olduğundan eklemiyor yoksa bayağı fotoğraf çektim eyvallah.....................
baraküda
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hakan kayıkçı
Arabanız: skoda forman

İleti canfezzz » 10 Kas 2010, 23:06

Her iki tarafada hayırlı olsun ....Allah kaza bela ceza vermesin inşallah... :D
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti zezula » 18 Kas 2010, 23:23

baraküda yazdı:arkadaşlar alt tabanı bi kaldırdımki eyvah eyvah :o korkunç çamur su tek kelime ile berbattı hakikaten çok kötüydü alttan bir tapanın çıkması ve yılların çamurunun birikmesi acayip bir koku neyse koltuklar alt döşeme hepsini çıkartım ee tabi yılların kiri ve tozu neler çıkmadiki neyse temizlendi valla döşemeyi heralde 10 su falan yıkadım ama oldu pırıl pırıl şimdi ve arabanın kokusu değişti...... fotoların pikseli büyük olduğundan eklemiyor yoksa bayağı fotoğraf çektim eyvallah.....................
hakan kardeş o çamurlar bana ait değil peşin peşin söyleyim araç bilecikte kullanılmış muhtemelen k toprak yolda çok kullanıldığı içindir mazlumun ilk halini görseydin içler acısıydı ama şimdi başına talih kuşu kondu valla.:D
zezula
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: önder kaplan
Arabanız: GLXİ

İleti malatyalı » 19 Kas 2010, 06:56

yeni mazlum
malatyalı
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: necdet talas