FAVORİT PARÇA FİYATLARI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT PARÇA FİYATLARI

İleti rakcay52 » 20 Kas 2010, 22:59

Merhaba Skoda dostları Clio club, Ford club derken birde baktım skoda sahibi olmuşum şimdide aranızdayım yeni bir aracım oldu Skoda Favorit 135 LX sizin deyiminizle favo diyeceğim bundan sonra forum sitenizi beğendim açıkcası emeği geçenlere tşk ederim böyle bir başlık açtım nedenmi araştırmalarım neticesinde parça fiyatlarını tek çatı altında toplamak amacıyla tmm fiyatlar mevcut ama ana hat olarak böyle bir başlık görmedim şimdi arkadşlar şu photosunu yüklediğime lütfen iyi bakın. İstanbul Aksaraydan Ermak Otomotivden 20.11.2010 tarihinde satın aldım 15 tl ödedim aynı ürünü yine İstanbul aksaraydan *** otomotivden 1 saat önce 7 tl aldım parçaların ikiside aynı tıpı tıp hani aklınıza gelmesin bira yan sanayi biri orjinal hayır biliyorumki skoda parçacıları buradan yorum takip ettiklerini ayrıca İstanbul aksaraydan Kayalar Otomotive tşk bir borç bilirim evet skoda club dostları fiyatı ve yorumları size bırakıyorum saygılar.

Eklentiler
Adsız.png
Adsız.png (460.72 KiB) 842 defa görüntülendi
Kullanıcı avatarı
rakcay52
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Recep AKÇAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit Lx-93

İleti skodaizm » 20 Kas 2010, 23:26

Hoşgeldiniz hoşgelmesine de.. açıkcası ben mesajınızdan pek bir anlam çıkaramadım.

-Fiyatların farklılığından mı yakınıyorsunuz,

- Malzemenin ne olduğunu mu soruyorsunuz,

-Malzemeden iki tane aldığınıza göre çabuk bozulduğundan mı yakınıyorsunuz

-Yoksa adını verdiğiniz satıcıların reklamını veya eleştirisini mi mi yapıyorsunuz?

__Hakan Ün__

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti alwaysloser » 21 Kas 2010, 02:52

çin malı olabilir ucuz parça aynı markanın yan ürünü de olabilir ama aynıysa eğer arada çok uçuk bir fark var yarı yarıya bu adil değil
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti rakcay52 » 21 Kas 2010, 12:16

skodaizm yazdı:Hoşgeldiniz hoşgelmesine de.. açıkcası ben mesajınızdan pek bir anlam çıkaramadım.

-Fiyatların farklılığından mı yakınıyorsunuz,

- Malzemenin ne olduğunu mu soruyorsunuz,

-Malzemeden iki tane aldığınıza göre çabuk bozulduğundan mı yakınıyorsunuz

-Yoksa adını verdiğiniz satıcıların reklamını veya eleştirisini mi mi yapıyorsunuz?

__Hakan Ün__

Merhaba Hoşbulduk

Tek kelime ile Fiyat farklılığından yakınıyorum 7 tl aldıgım birebir aynı ürünü 1 saat sonra dükkanların bir çoğunun kapandığı vakitte 15 tl bana satması istanbul aksaraydra bulunan ermak otomotivi bu adil olmayan fahiş fiyat politikasından ötürü şiddetle kınıyorum... Allaha havale ediyorum
Kullanıcı avatarı
rakcay52
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Recep AKÇAY
Arabanız: Favorit Lx-93

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: anterior ve 12 misafir