4. viteste vıjjj sesi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

4. viteste vıjjj sesi

İleti emo338 » 02 Arl 2010, 22:59

arkadaşlar benim formende 4. vıteste gaz pedalına yüklenince vıjjjjj dıye bır ses gelıyor sadece 4. vıteste motor bolumunden yada sanzumandan bılemıyorum ayağınızı gaz pedalından cekınce ses gıdıyor basına gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım

emo338
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emrah kucus
Nereden: Adana
Arabanız: 94 formen lx

İleti junior » 02 Arl 2010, 23:40

emo338 yazdı:arkadaşlar benim formende 4. vıteste gaz pedalına yüklenince vıjjjjj dıye bır ses gelıyor sadece 4. vıteste motor bolumunden yada sanzumandan bılemıyorum ayağınızı gaz pedalından cekınce ses gıdıyor basına gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım

vites kolunun baglantısını alttan sıktırman ve gerekiyorsa aradaki plastik parçayı degiştirmen lazım tamircin bilir muhakkak
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

İleti HASSAN » 02 Arl 2010, 23:49

emo338 yazdı:arkadaşlar benim formende 4. vıteste gaz pedalına yüklenince vıjjjjj dıye bır ses gelıyor sadece 4. vıteste motor bolumunden yada sanzumandan bılemıyorum ayağınızı gaz pedalından cekınce ses gıdıyor basına gelen arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım

altta ekzozun ortalarında bir yerde bir ek yeri var yaylı bir bağlantı benim felicia da böyle bir ses olmuştu ,ben v kayışı gevşek sanmıştım ,ustama söyleyince alta eğilip eksozun ek yerindeki yaylı bağlantıyı biraz yağlamıştı yazdan beri o sesi bir daha duymadım, istersen sende bir baktır yada bir levye yardımıyla o yayı esnetip kendin yağlayabilirsin
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 2005 reno kango dizel

İleti emo338 » 03 Arl 2010, 00:27

teşekkür ederim dostlar
emo338
CLASSIC