FAVORİT 120 KM HIZDA OLUP BİTENLER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT 120 KM HIZDA OLUP BİTENLER

İleti canfezzz » 10 Mar 2011, 22:09

AhmetH yazdı:zamanında opel forumuna takılıyorum adamın biri acillll acillll konu açtı ... diyor vites girmiyor cartlıyor curtluyor şu bu ...
neler neler söylediler artık... şanzıman yağından senkromeçe bilmem debriyajdan şuna buna :)
ertesi gün adam geldi diyor ki "ya arkdaşlar paspas debriyajın altına kaymış debriyaj tam basılmıyormuş"

velhasıl sizde jantım yamuk değil demiştiniz yamuk çıkmış bazen sorunlar böylesi basit olabiliyor şüpheleri bertaraf etmek için aynı yeri farklı ustalarda iki defa üç defa kontrol etmekten zarar çıkmaz :)

geçmiş olsun.

Abi ben buna gülerim gerçekten....özellikle şurası "ya arkdaşlar paspas debriyajın altına kaymış debriyaj tam basılmıyormuş"

kıyak adammış bu arkadaş...Başka kelimeleriyle ihtilal bi çıkartır bölesi...

---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti golgetolga » 13 Mar 2011, 22:14

ben bugün 170 kmh olup bitenleri söyleyim müthiş bir adrenalin salgılıyor vücut araçta titreme yoktu ama ben fazla adrenalinden titredim hafif rampa aşağıydı.pejo 106 ın gazına gelerekten yaptım böyle birşey kızmayın arkadaşlar=) ama pejo 106 daki arkadaş büyük ihtimalle arabasından soğumuştur=)
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolgahan baş
Nereden: Sakarya
Arabanız: Favorit silver line glx

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir