Benzinden gaza geçmiyor .

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Benzinden gaza geçmiyor .

İleti syossett » 19 Arl 2010, 21:07

Arkadaşlar dün gece arabamı park ederken benzine alıp kapadım . Sabah benzinle calıştırdım gayet güzel çalıştı , düğmeyi orta konuma getirdim .. Bir iki dakıkada benzin bitecek gibi olunca gaza alıp gitmeyi dusunurken baya bekledım benzini kesmedi. O şekilde 15 km yol gittim malesef gaza gecemedim. LPG yi taktıralı uc ay oldu acaba bir bilgisi olan varmı ? Hepnıze güzel bir hafta dilerim..

Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti C@GL@R » 19 Arl 2010, 21:17

%99 anahtar diyorum ben başıma geldi ilk takıldığında 3 kez anahtar değiştirmiştik eski arabamda sonunda kaliteli bişi taktılar sorun cıkmamıştı garantisi var takan yere gidin ücrtsiz hallederler
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti syossett » 19 Arl 2010, 21:23

Çağlar dostum teşekkurler. Anahtardan başka bir sorun ise de garantiden dolayı değiştirirler umarım ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sekoseko » 25 Arl 2010, 16:26

bendede şöyle bir sorun var
gazdan benzine geçiyorum sorun yok
benzinden gaza geçerken geçiyor ama 1 2 km gidiyorum stop ediyor.sonra çalıştırıyorum az alıyor sonra tekrar stop ediyor.uğraş babam uğraş. 3 5 defa gaz veriyosun vsvs sonra alıyor bir süre sonra...
bunu daha önceleride yapıyordu sonra düzeldi şimdi gene yapmaya başladı bi türlü çözemedik şu işi. :S
wWw.SkodaFavorit.org
sekoseko
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seko
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit

İleti felicia_3437 » 25 Arl 2010, 17:23

syossett yazdı:Arkadaşlar dün gece arabamı park ederken benzine alıp kapadım . Sabah benzinle calıştırdım gayet güzel çalıştı , düğmeyi orta konuma getirdim .. Bir iki dakıkada benzin bitecek gibi olunca gaza alıp gitmeyi dusunurken baya bekledım benzini kesmedi. O şekilde 15 km yol gittim malesef gaza gecemedim. LPG yi taktıralı uc ay oldu acaba bir bilgisi olan varmı ? Hepnıze güzel bir hafta dilerim..

sorun anahtar yerıne benım fıkrımce benzinle gazı ayrıan bir parca var adı sanırım gaz valfi olması lazım benzınmı gazmı gıdecek motora o karar veriri sorun buyuk iğtimal ondadır
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti syossett » 25 Arl 2010, 19:59

Evet felicia dostum . Dediğin gibi kaputun içinde sileceklerin hemen altında 3 lü bir anahtar var en soldan ortaya kaymış nasıl oldu bilmiyorum ama ustaya götürdüm o walfi en sola aldı sorun 50 kuruşa halloldu ...( Borcum ne ustam ??? at bi siftah abiii..):D tabii bu arada üç gün benzinle sürmek zorumda kalmam kötü oldu ..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir