Bir daha bir ustaya gidersem eşşekler tepsin beni

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bir daha bir ustaya gidersem eşşekler tepsin beni

İleti ankara06 » 17 Oca 2011, 20:49

Arkadaşlar bence bu forum bilgilerimizi paylaşmak için iyi bir ortam. Bence Hakan arkadaşımızda Ozan arkadaşımızda düşündüklerini yazmalı. Kimimizin aklına Ozan arkadaşın yazdıkları yatar kimimizin aklına Hakan arkadaşın yazdıkları... Ben iki arkadaşında yazdıklarını ilgiyle takip ediyorum. Önemli olan saygı çerçevesinde bu platformu kullanabilmek.

ankara06
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: uğur
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit

İleti HASSAN » 17 Oca 2011, 22:47

ozan arkadaşım arabanla nasıl uğraştığını ama yakıtı bir türlü düşüremediğini,şansınada işinin ehli bir usta bulamadın,
yaşadıkların yüzünden haklısın.
ama hakan arkadaşımızda kendi açısından haklı,oda bu işe 15 senesini vermiş,benden size bir öneri madem formdaşsınız hakan arkadaşımızla sözleşin bir hafta sonu çağırsın seni güzel bir ayar çeksin arabana bence bir şey kaybetmezsiniz,çok şey kazanırsınız
yinede siz bilirsiniz :idea:
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti hakan48 » 17 Oca 2011, 23:09

redneks yazdı:ozan arkadaşım arabanla nasıl uğraştığını ama yakıtı bir türlü düşüremediğini,şansınada işinin ehli bir usta bulamadın,
yaşadıkların yüzünden haklısın.
ama hakan arkadaşımızda kendi açısından haklı,oda bu işe 15 senesini vermiş,benden size bir öneri madem formdaşsınız hakan arkadaşımızla sözleşin bir hafta sonu çağırsın seni güzel bir ayar çeksin arabana bence bir şey kaybetmezsiniz,çok şey kazanırsınız
yinede siz bilirsiniz :idea:

Öneriniz İçin tşk Ozan Beyle Sözleştik Zaten, Biz Özelden Hafta Sonu İçin Geçen Hafta Yağmur Vardı. Bu Hafta Yağmur Olmazsa Bakacağız.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti ozantavsan » 18 Oca 2011, 11:19

Tüm forum arkadaşlarımızın düşüncelerine saygılıyız.HAkan arkadaşımla aramda sorun yok zaten.BEnim sorunum bizim şehirdeki ustalar.Nİyetimiz kimseyi kırmak değil.
Hakan beyin dediği gib özelden yazışıyoruz zaten.Hakan beyin ustalığınada sözümüz yok.

Yani aslına hiçbir sorun yok ,sorun bizim bölgedeki ustalar.

Herkese selam , paylaşmaya devam.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti ozantavsan » 19 Oca 2011, 00:08

HAva alma içindeki termostatı iptal ettim sonuç çok şaşırtıcı ,bir aracın çalışması bu kadarmı değişir.

Muhakkak okuyun..

post306687.html#p306687
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti behram » 19 Oca 2011, 09:42

her kafadan bir ses çıkıyor sanayi denen yerde. kimileri iş yapmak istemiyor kimileri iş yapar gibi görünüp tatlı dille anlatıyor haaaa bu usta bu işi biliyor diyorsun oda fos çıkıyor. en iyisi bence servise götürmek en azından ilgileniyorlar ve garantili iş yapıyor ve en iyisi de orjinal parça kullanıyorlar. 5-10 fazla verip servise gitmek daha iyi bence ben bundan sonra öyle yapıcam "paran çok herhalde" diyenler oluyor çok param yok ama zaten sanayi de işini tam yapmıyorlar git gel git gel aynı parayı veriyorsun.Bu anlattıklarımı yakın zamanda yaşadım ve araba conta yakmış bir daha sanayi töbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
behram
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kayseri
Arabanız: 2001 mdl Skoda Fabia 1.4 MPI

İleti hakan48 » 19 Oca 2011, 10:05

İş Yapıp Arkasında Duramadıktan Sonra Niyetler Kötü Olduktan Sonra, Servis Yada Sanayi Farketmez. Sonuçta Servis Personellerinin Çoguda Sanayide Yetişen Ustalar, İnsanda,Allah Korkusu Yoksa Kim Olursa Olsun Yaptığı İşe Binbir Mazeret Üretip Gene Arkasında Durmaz. İş Gene Tüketicide Bitiyor İş Yapmadan Para Almayı Adet Edinenleri Şikayet Edin,Zaten Aynı İşyeri Defalarca Şikayet edilirse Ruhsatı İptal Edilir. Sanayide Yada Servis Farketmez, Temizlensinler,
Bilinçli Tüketici Olursak Kimse Sırtımızdan Rant Sağlayamaz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir