izmirde skoda ustaları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirde skoda ustaları

İleti mkoizmir » 18 Oca 2011, 03:29

slm arkadaşlar ben arabayı alalı 1.5 ay oldu 1 haftadır arka amortisör ses yapıyor diye izmirde 3-4 skoda ustasına gittim hepsi amortisör değişecek dediler tam amortisörleri alıyordum ki başka markalara bakan usta dur şunu bir kullanalım dedi sonra bu amortisörler değişmeycek boşluk var dedi hemen arka amortisörleri bagajdaki halılar acılarak kontrol edildiki hakikaten gevşek sıkıldı ve sorun bitti hepsi 15 dakika ücret 35 tl yorum sizlerin.

Kullanıcı avatarı
mkoizmir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa kamil özgüneş
Nereden: İzmir
Arabanız: 1994 Skoda Favorit LX

İleti octaviaman » 18 Oca 2011, 03:58

Çok bilmek bazen burnunun ucunu bile görememek aslında.Yurdum usttaları.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti ramazanünlü » 18 Oca 2011, 09:43

mkoizmir yazdı:slm arkadaşlar ben arabayı alalı 1.5 ay oldu 1 haftadır arka amortisör ses yapıyor diye izmirde 3-4 skoda ustasına gittim hepsi amortisör değişecek dediler tam amortisörleri alıyordum ki başka markalara bakan usta dur şunu bir kullanalım dedi sonra bu amortisörler değişmeycek boşluk var dedi hemen arka amortisörleri bagajdaki halılar acılarak kontrol edildiki hakikaten gevşek sıkıldı ve sorun bitti hepsi 15 dakika ücret 35 tl yorum sizlerin.

benimde sol ön amatisörden ses geliyor yoksa benimde mi öyleki nasıl yaptı bi tarif etsen de bende bi baksam belki benimde ondan yapıyo olabilir
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak
Arabanız: skoda favorit

İleti mkoizmir » 18 Oca 2011, 17:35

slm arkadaşım amartisör kafasında 2 tane somun var ilk önce onlara bak boşluk varmı gevşediyse sıkmaya çalış daha sonra onlara baglı lastikler var somun ile amaortisör ucunda onlarda aşınmış oluyor benim gördüğüm ve yapılan işlem buydu valla şimdi tık yok inşlh. sende benim gibi değiştirmeden halledersin selamlar.
Kullanıcı avatarı
mkoizmir
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa kamil özgüneş
Arabanız: 1994 Skoda Favorit LX

İleti Karadul » 18 Oca 2011, 18:37

Aynı şeyden ben de muzdaribim.İzmir'de bir elin parmağını geçmez skoda ustaları.Herkes anlıyorum der ama berbat edip verir arabayı.Benim başıma geldiği için söylüyorum.
Karadul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yasin DİLİ
Arabanız: Fluence

İleti arakis » 16 Mar 2011, 17:28

rica ediyorum arkadaşlar lütfen ben neden şu adam gibi ustalar denk gelip adam gibi binemedim favoma birinmiz yardım etsin izmirdeki bu sitedeki favocular buluşsun bilgi alış verişi yapalım ne bileyim kendi işimizi kendimizx çözelim birlikten güç doğar ...
arakis
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Tuğrul CIRDI
Arabanız: 135 LX

İleti msakdogan » 16 Mar 2011, 17:43

sana özelden yazdığımustayla görüş, başka usta aramazsın.
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

İleti CNCFAN » 24 Nis 2011, 22:41

ARKADAŞLAR BENDE BU SİTEYE YENİ KATILDIM. BİRAZDA BEN ŞU USTALARDAN BAHSEDEYİM BENİMDE ÖNCEDEN BİR 2001 FABİA ARACIM VARDI. BANA ONU SATTIRDI BU USTALAR ŞİMDİ TEKRAR FAVORİT ALDIM SAYELERİNDE SORUNUM FABİA ROLANTİDE İNANILMAZ KÖTÜ TİRTREMEYLE ÇALIŞIYORDU YENİ LPG TAKTIRMIŞTIM SUÇU LPG YE ATTILAR ZAVOLLİ FİRMASI HER ŞEYİ YAPTI VE ARAÇTA PROBLEM OLDUĞUNU SÖYLEDİ. 3 DEĞİŞİK SERVİSE GİTTİM HEPSİ AYRI AYRI ARIZA ÇIKARDI MOTORU BİLE İNDİRDİLER VE 5 AY İÇİNDE BANA 5000 TL HARCATTILAR YİNE OLMADI VE BİR GÜN RASTGELE BİR PİYASA TAMİRCİSİ BU ARAÇLARIN KOTLAMA OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE BENİ BİR YERE GÖNDERDİ 25 TL YE KOTLAMAYLA ARABA SIFIR GİBİ OLDU VE HARCANAN PARALAR SADECE ENAYİLİĞİM OLDU TABİ BEN İFLAS MECBUREN SATTIM NESÖYLEYİMKİ BUNLARA YAZIKLAR OLSUN.ELEKTRONİK ARABALAR ARIZALANDIĞINDA ÇOK MASRAFLI OLUYOR OYSA FAVORİT SAĞOLSUN ÇOĞU ARIZAYI KENDİM BİLE HALLEDİYORUM
CNCFAN
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: CÜNEYT DURMUŞ
Arabanız: SKODA FAVORİT

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir