devir daim nerde

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

devir daim nerde

İleti ramazanünlü » 26 Oca 2011, 09:29

arkadaşlar dün akşam termostadı degiştirdim devir daim i göremedim nerde bu bilen varmı

ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak
Arabanız: skoda favorit

İleti Favocu » 26 Oca 2011, 11:34

Sol motor kulağının yanında. Resimdeki parça:

uploads/20/11e658dff82bea1fd0ade8e52626c380.jpg
Kullanıcı avatarı
Favocu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 135 L

İleti sainz » 26 Oca 2011, 11:39

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ramazanünlü » 26 Oca 2011, 12:16

sainz yazdı:

sainz arkadaşım benim devirdayim den aşagıya baglı bi hortum yok radyötörden gecen su hortumu direk ordan kalofer e ve biraz ince bir hortumlada cikle ve ordanda motora giriyor bu nasıl iş anlayamadım aldıgım adam hararetin cabuk cıktıgını falan söyledi bunları pek sıkıştırmaya gelmiyor falan demişti bende havaların soguması ilet kalofer ısıtmayınca ermostadı degiştirdim aslında icindeki termostat 80 likmiş ama takarken kaymış ve termostat kacırıyormuş bir iki ustaya gösterdim bunda termostat yok demişlerdi her neyse olay bu bana ne yapabilecegim konusunda yardımcı olurmusun lütfen.
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ramazanünlü » 26 Oca 2011, 12:28

onurcelikors yazdı:Sol motor kulağının yanında. Resimdeki parça:

uploads/20/11e658dff82bea1fd0ade8e52626c380.jpg" rel="nofollow

onur arkadaşım benim devirdayim den aşagıya baglı bi hortum yok radyötörden gecen su hortumu direk ordan kalofer e ve biraz ince bir hortumlada cikle ve ordanda motora giriyor bu nasıl iş anlayamadım aldıgım adam hararetin cabuk cıktıgını falan söyledi bunları pek sıkıştırmaya gelmiyor falan demişti bende havaların soguması ilet kalofer ısıtmayınca termostadı degiştirdim aslında icindeki termostat 80 likmiş ama takarken kaymış ve termostat kacırıyormuş bir iki ustaya gösterdim bunda termostat yok demişlerdi her neyse olay bu bana ne yapabilecegim konusunda yardımcı olurmusun lütfen. bu devir daim e radyetörden gelen büyük boruyu takacam ordan başka hottum takılacak yeri varmı yoksa sadece onu takmam yeterli olacakmı
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir