cikle iptal foto

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cikle iptal foto

İleti ramazanünlü » 29 Oca 2011, 10:13

burdan cıkleye giden kısa hortumu cıkardım ve aşagıdan gelen hortumu buraya taktım

bu kelebegin cıkmış hali

buda otamatik cıklenın cıkmış hali

burda cıkle kelebeginin saplamsının yerinin silikonlanmış hali
arkadaşlar ben bunu söktümde bişey bildigimden degil öncelikle onu acıklamak istiyorum buna birazda merak diyebiliriz egerki olumlu bi degişiklik olursa burda sizlerle paylaşırım bu konuda fikri olanlar paylaırsa sevinirim

ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak
Arabanız: skoda favorit

İleti 45sardes » 29 Oca 2011, 11:07

Bence iyiy olmuş. Fakat oklarla gösterse dağa iyi olurdu.
Kullanıcı avatarı
45sardes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan kahraman
Nereden: Manisa
Arabanız: FAVORİT

İleti diseqc » 29 Oca 2011, 12:50

evet anlaşılmıyor öncesinde nasıldı müdehale olarak ne yapıldı ve şimdi nasıl ??
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Nereden: Rize
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti ramazanünlü » 29 Oca 2011, 13:33

sayın arkadaşlarım siz şimdi sökmeyi falan denemeyin sakın eger olumlu veya olumsuz bişey olursa burda yazacagım fotograflar var cektim hepsini şimdi bunların hepsini koymak dogru degil bir hafta 10 gün kadar deneyeyim olumlu gelişme olursa anlatırım ve fotograflarıda koyarım
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sainz » 31 Oca 2011, 14:37

Soğuk motor, zengin karışımla stop etmeden çalışır, ısındıkça karışım 14:1 seviyelerine çekilir. Jikleyi iptal etmekle hata ettin bence. Soğukta problem yaşayacaksın gibi geliyor bana. Üstelik jikleyi tekrar yerine taktığında ayarlarını fabrika katalog verilerine getirmek çok zordur, Türkiye şartlarında imkânsızdır.
viewtopic.php?f=4&t=806&p=8144#4818" rel="nofollow
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti ramazanünlü » 01 Şub 2011, 20:03

sainz yazdı:Soğuk motor, zengin karışımla stop etmeden çalışır, ısındıkça karışım 14:1 seviyelerine çekilir. Jikleyi iptal etmekle hata ettin bence. Soğukta problem yaşayacaksın gibi geliyor bana. Üstelik jikleyi tekrar yerine taktığında ayarlarını fabrika katalog verilerine getirmek çok zordur, Türkiye şartlarında imkânsızdır.
viewtopic.php?f=4&t=806&p=8144#4818" rel="nofollow" rel="nofollow

evet dediginiz cok dogru katılıyorum şimdi olurya bir gün benzinde calıştıracak olursak yandık eger ama 4 gündür böyle kullanıyorum güzel yani tabi gazda benzinde kullanmadım daha aslında bide benzinde denemek lazım motoru ısıttıktan sonra tabi yoksa calışmaz
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti salihsefa » 10 Şub 2011, 21:04

güzel paylaşım ama 2 resim arasındaki 10 farkı bulun gibi olmuş :) ne yalan söyleyim ben bulamadım farkları keşke işaretleseymişin ramazan hocam
Kullanıcı avatarı
salihsefa
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 135LX

İleti canfezzz » 13 Şub 2011, 01:17

Bende iptal ettim...KURTULDUM soguk havalarda problem yasayacaksiniz gibisinden yorumlarda bulunmus bazi arkadaslar...Ben ankarada oturuyorum...Aksine sabah zor calisan aracim Simdi 3 saniyede calisiyo...Eger benzinde calistirmak isterseniz geceden benzine alin sabah 3 4 kez pompalayin basin marsa.
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti ramazanünlü » 13 Şub 2011, 20:00

canfezzz yazdı:Bende iptal ettim...KURTULDUM soguk havalarda problem yasayacaksiniz gibisinden yorumlarda bulunmus bazi arkadaslar...Ben ankarada oturuyorum...Aksine sabah zor calisan aracim Simdi 3 saniyede calisiyo...Eger benzinde calistirmak isterseniz geceden benzine alin sabah 3 4 kez pompalayin basin marsa.

eger ben hic benzinde calıştırmadım daha ama siz denemişsiniz bak cok güzel calışıyorsa bu cikle tam bir baş belası söktükten sonra kurtuluverdim yahu
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ramazanünlü » 13 Şub 2011, 20:04

salihsefa yazdı:güzel paylaşım ama 2 resim arasındaki 10 farkı bulun gibi olmuş :) ne yalan söyleyim ben bulamadım farkları keşke işaretleseymişin ramazan hocam

salihsefa eger fotolara dikkatli bakarsan ve yazılarıda okursan anlarsın biraz daha dikkatli bak eger anlayamassan işaretli bir şekilde de anlatırım ama benim yaptıgım gibi yapmayı düşünüyorsan o cikleyi komple sökmek biraz zorlu iş onuda söyleyeyim basit degil yani anlıcan
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sbalci » 13 Şub 2011, 20:15

karbüratörden bir vidayı gevşetip iptal oluyormuş ama O vidayı bulamadık..bilen varsa resim eklerse iyi olur ..
sbalci
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Bursa
Arabanız: 95 favorit

İleti Ali Emre » 10 Mar 2011, 19:40

ewet lütfen biri şu vidayı işeretlesin dostum :(
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir