sürücü koltuk kızağı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sürücü koltuk kızağı

İleti suysal76 » 18 Şub 2011, 12:50

Selam arkadaşlar uzun zaman oldu foruma giremiyodum bugün kısmet oldu arkadaşlar döktürmüş yine süpersiniz abiler sürücü koltuk kızağında boşluk var yenisini bulamadım tamirde olmaz heralde bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim kazasız belasız günler dileğiyle saygılar

Kullanıcı avatarı
suysal76
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alwaysloser » 18 Şub 2011, 19:59

ço bir boşluk yoktur söküp bir bakmanızı tavsiye ederim
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti 45sardes » 19 Şub 2011, 11:54

Sağ koltuk ilen sol koltuğu değiştir derim.
Kullanıcı avatarı
45sardes
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan kahraman
Nereden: Manisa
Arabanız: FAVORİT

İleti Ali Emre » 26 Şub 2011, 01:26

far açısı ayarım çalışmıyor :( yardım lütfen, karşı şeritten gelen herkesten ve önümdeki arabalardan sevgi dolu sözcükler duymaktan bıktımmm. Kedi gözüde idare etmiyor yolda.
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

İleti kaynakcıercan » 08 Mar 2011, 23:27

foruma üyeolmak bugüne kısmetmiş.aynı sorun benim forman de vardı ,hatta frene basınca koltuk o boşluklardan dolayı iler geri haraketi vardı.eee artık olaya müdahele zamanı gelmişti.koltuğun cıvatalarını söküp ,arıza tespiti,kızakların kare şeklinde birbirine giren kilit sisteminde boşluklar olşmuş.o boşlukların argon kaynağı ile doldurdum, sonra eğe ile tesviye birde ince yağla yağladım. sonuç bebekk.saat gibi çalışıyor.elektrik kaynağı ile sakın denemeyin .souç hüsran olur.
Kullanıcı avatarı
kaynakcıercan
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ercan
Nereden: Antalya
Arabanız: forman

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir