maxımum power

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

maxımum power

İleti pegasus56 » 27 Şub 2011, 07:29

karbüratörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar için yakıt tasarruf ve performans aparatı.. ayrıntılı bilgi için http://www.maximumpowertukiye.com

kargo dahil sadece 49 tl ye bu mükemmel aparata sahip olabilir ve sadece 2 depoda paranızın karşılığı alabilirsiniz....

Maxımum power ile aracınız daha sessiz daha düzenli çalışmaya başlayacaktır.performansı arttığı için zor rampalarda sıkıntı çekmeyeceksiniz.2. vites ile çıktığınız bir rampayı 3. vitesle çok rahatlıkla çıkabileceksiniz...

Aracınız şuanki yakıtından en az %18 ile %25 arasında daha az yakıt harcayacaktır.( bazı araçlarda %30 e varan tasarruf görülmüştür.)

Lpg den Kaynaklanan performans kaybını maxımumpower ile tekrar kazanabilir, aracınız sanki benzinde çalışıyormuş gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz...

1 Hafta deneyin beğenmediğiniz takdirde iade garantimiz bulunmaktadır.

not :Maximum power aracınızdaki herhangi bir arızayı gidermez.sadece aracınızın çalışma sistemini düzenler.Kimyasal elektronik vs gibi benzer yakıt tasarruf ürünlerine benzemez.alanında tek ve rakipsizdir.Deneyin sizde farkı hissedin..Ankara bayisi 0 532 632 87 55

pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti AhmetH » 27 Şub 2011, 13:13

evet reklamları izlediniz.

şimdi haberler...
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2011, 13:55

Linki yanlış yazmışın. Araya "r" koy.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti salihsefa » 27 Şub 2011, 15:48

dayı bu aparatı inceledim sitesinden de, . . . ne bilim öle yani... pek kafa sarmadı :shock:
Kullanıcı avatarı
salihsefa
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit 135LX

İleti dominik » 27 Şub 2011, 15:58

.öt ayağı bu işler kanmayın derim biri ARGE yapıp bişey elde ettiyse onu üretici firmaya satar tutupta seninle,benimle ugraşmazzzz(zaten onlar o patent sahibini hemencecik bulur(kaçmaz)anlaşır ) geçecen bunları burası T.C UYANIKALARA YER YOKK(dandik tasarımlarla Türk milletinE kimse kimse kazık atmaya çalışmasın)forumlara devam..hayırlı forumlar,,,,,
alamandan saşma,japonu aşma.türk atasözü araç için (bana göre biçok dalı da kapsar)
dominik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: halil demir
Arabanız: fabia 2001 101bg 16v

İleti pegasus56 » 27 Şub 2011, 20:30

hakanerdogan yazdı:Linki yanlış yazmışın. Araya "r" koy.

teşekkür ederim arkadaşım.. www.maximumpowerturkiye.com

hepinize hak veriyorum piyasada o kadar çok yakıt tasarruf aparatı var ki hangisi doğru hangisi yalan sizde karar veremiyorsunuz. yalnız sizlerden istedğim siteye girip maxımumpower nedir nasıl çalışır önce bir okumanız.. eğer mantığınız yatmıyorsa o zaman yalan olduğuna inanabilirsiniz. şubat ayın başından bu yana Ankara içerisinde 64 adet montajımız var. ve sadece 1 tanesi bugün geri iade etti. onunda sebebi aracında başka sorunların bulunması sebebiyle verim alamaması.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ali Emre » 02 Mar 2011, 01:23

bence mantıklı ama o küçük pimlerden biri ola ki kırılır, kayarda düşerse ve motor çalışırsa sente kayar tüm sübapların, trigerin ve belkide pistonlardan birinin değişmesi gerekir. hatta pistona kol çıkarttırma ihtimali az bile olsa var. ama bunların olacağını hiç sanmam. ben denemeyi düşünüyorum.. Saygılar...
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

İleti pegasus56 » 02 Mar 2011, 06:17

merhaba ,ben aracımda 8 aydan beri kullanıyorum. ağustos sıcağında ve uzun yolda eriyip kırılmadıysa bence bundan sonrada kırılmaz. ayrıca usta boyle bir durumda parcanın eriyip kaybolacağına ve motora herhangi bir zarar vermeyeceğine garanti veriyor. Ayrıntılı bilgi için telefon ile görüşebiliriz. 0 532 632 87 55 volkan
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ali Emre » 03 Mar 2011, 00:03

yakıtta verim sağladımı peki? çekişte falan bir değişiklik oldumu? deydi mi? bende taktırmayı düşünüyorum çünki... Saygılar...
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

İleti HTP » 03 Mar 2011, 09:33

EĞER ARACINIZIN MOTORU İYİ DURUMDA İSE (özellikle motorun kompresyonu ve sübap ayarları iyi olmalıdır) MAXİMUM POWER YUKARIDAKİ FAYDALARI KESİNLİKLE SAĞLAYACAKTIR. ARACINIZIN MOTORUNUN İYİ DURUMDA OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ MAXİMUM POWER' I BİZDEN KESİNLİKLE İSTEYİN..

Arkadaşlar bu tür ürünlerin sağlayacağı faydayı bilmem ama yukarıda yazılanları okuyun. Anahtar kelimeler verilmiş. Eğer bu parçayı alıp takar ve verim alamassanız size söyleyecekleri belli. Zaten bilinç altınıza bunu yerleştirmişler bile. "Abi senin araba kompresyon kaçırıyor sübab ayarları bozuk" diyecekler sende usta usta dolaşıp maliyetini katlayacak iki kuruş verim alayım derken dünya para harcayacaksın. Hikaye bunlar bu tongayı yemeyin.
Ben nano yağ katkısı denemiştim 50 tl verip alarak ve denedimde inanın bana hiç bir farkı yok ne yakıt tüketiminde ne ses azalmasında nede herhangi bir iyileştirmede bulunmadı. Yağımın markasını değiştirdim Mobil1 kullanıyorum ve tasarruf hakiketen oluyor. Şimdide Mobil tam sentetik alıcam bu yağ değişiminde onu deniyeceğim.
Son olarak şunu diyeyim 30- 50 tl'ler göze büyük gelmiyor bir deneyeyim bakalım diyoruz ama inanın az buz değil bu paralar. İşe yarayacak bir çok şey alınabilir yada kenara koyun zamanla üzerine ekleyin uzun vadede tasarrufunuz daha büyük olur.

Son olarak böyle bir ürün pazarlayacak arkadaşlara duyurulur milletten kazandıkları paralarla kendilerine hakikaten düzgün bir web sitesi yaparlarsa işine verdiği değeri ve pazarlamaya gösterdiği önemi anlarım. İlkokul çocuğuna yaptırdıkları internet siteleri ile bu işler olmaz. Ben sadece web sitesine bile bakarak bu ürünün fason olduğunu söyleyebilirim.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti pegasus56 » 03 Mar 2011, 23:21

Ali Emre yazdı:yakıtta verim sağladımı peki? çekişte falan bir değişiklik oldumu? deydi mi? bende taktırmayı düşünüyorum çünki... Saygılar...

aracımın performansı %10 oranında arttı. özellikle rampalarda hiç zorlanmıyor.aşağıda yazan arkadaşın dediği doğru aracınızda herhangi farklı bir arıza yoksa verim görmemeniz için bir sebep yok. ayrıca biz montaj sırasında araçta bulunan arızaları size söylüyor ve aparatın işe yarayıp yaramayacağını size bildiriyoruz.bu sebeple gönül rahatlığı ile aparatımızı kullanabilirsiniz.Ankara içerisinde 160 a yakın araçta şuan maxımum power kullanılmaktadır.sitemize yorum yapan kullanıcılara telefonlarından ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.yakıt konusu ise benim 93 tempra sx aracım var. ve şuan 215 krş yakıyor şehir içinde.eskiden 250-260 krş civarındayakıyordu. yazın aparatın verimi daha fazla oluyor. benim aracım uzun yolda 115 krş yakıyor. başka söze gerek var mı bilmiyorum artık
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti pegasus56 » 03 Mar 2011, 23:26

HTP yazdı:EĞER ARACINIZIN MOTORU İYİ DURUMDA İSE (özellikle motorun kompresyonu ve sübap ayarları iyi olmalıdır) MAXİMUM POWER YUKARIDAKİ FAYDALARI KESİNLİKLE SAĞLAYACAKTIR. ARACINIZIN MOTORUNUN İYİ DURUMDA OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ MAXİMUM POWER' I BİZDEN KESİNLİKLE İSTEYİN..

Arkadaşlar bu tür ürünlerin sağlayacağı faydayı bilmem ama yukarıda yazılanları okuyun. Anahtar kelimeler verilmiş. Eğer bu parçayı alıp takar ve verim alamassanız size söyleyecekleri belli. Zaten bilinç altınıza bunu yerleştirmişler bile. "Abi senin araba kompresyon kaçırıyor sübab ayarları bozuk" diyecekler sende usta usta dolaşıp maliyetini katlayacak iki kuruş verim alayım derken dünya para harcayacaksın. Hikaye bunlar bu tongayı yemeyin.
Ben nano yağ katkısı denemiştim 50 tl verip alarak ve denedimde inanın bana hiç bir farkı yok ne yakıt tüketiminde ne ses azalmasında nede herhangi bir iyileştirmede bulunmadı. Yağımın markasını değiştirdim Mobil1 kullanıyorum ve tasarruf hakiketen oluyor. Şimdide Mobil tam sentetik alıcam bu yağ değişiminde onu deniyeceğim.
Son olarak şunu diyeyim 30- 50 tl'ler göze büyük gelmiyor bir deneyeyim bakalım diyoruz ama inanın az buz değil bu paralar. İşe yarayacak bir çok şey alınabilir yada kenara koyun zamanla üzerine ekleyin uzun vadede tasarrufunuz daha büyük olur.

Son olarak böyle bir ürün pazarlayacak arkadaşlara duyurulur milletten kazandıkları paralarla kendilerine hakikaten düzgün bir web sitesi yaparlarsa işine verdiği değeri ve pazarlamaya gösterdiği önemi anlarım. İlkokul çocuğuna yaptırdıkları internet siteleri ile bu işler olmaz. Ben sadece web sitesine bile bakarak bu ürünün fason olduğunu söyleyebilirim.

sanırım bu ilanı iyice okumadınız. bu bir tonga yada farklı bişey değil. aparatın çalışma prensibini okursanız gayet mantıklı geleceğine eminim. bu arada hiçbir arac sahibi subap ayarı yaptırmadan aracını kullanmaz.bız montaj esnasında araçta herhengi bir arıza varsa zaten söylüyoruz.bende sizin gibi bir müşteriydim.bir çok araştırma yaptım fakat mantığıma yatan ve deneme imkanı veren tek sistem buydu. gerçekten denedim ve farkı gördüm.bu arada web sitesine bakmak yerine içindeki verilen bilgileri araştırsanız bence daha yararlı bir iş yaparsınız.bizim amacımız site ile gözboyamak değil.aparata güvenimiz sonsuz
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti pegasus56 » 03 Mar 2011, 23:51

HTP yazdı:EĞER ARACINIZIN MOTORU İYİ DURUMDA İSE (özellikle motorun kompresyonu ve sübap ayarları iyi olmalıdır) MAXİMUM POWER YUKARIDAKİ FAYDALARI KESİNLİKLE SAĞLAYACAKTIR. ARACINIZIN MOTORUNUN İYİ DURUMDA OLDUĞUNDAN EMİNSENİZ MAXİMUM POWER' I BİZDEN KESİNLİKLE İSTEYİN..

haklısınız düzgün bir web sitesi henüz kuramadık.bu dediğiniz işler maliyetle oluyor.siz bize destek olun bizde güzel bir site yapalım.bu aparat piyasaya çıkalı 9 ay oldu ve tamamen kendi çabalarımızla emeklerimizle servisler bayiler ve internet sitesi kurduk. yanı tamamen emek ve çalışma ile. hazır para ile buraya gelmedik.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti okansazak » 07 Mar 2011, 12:22

dominik yazdı:.öt ayağı bu işler kanmayın derim biri ARGE yapıp bişey elde ettiyse onu üretici firmaya satar tutupta seninle,benimle ugraşmazzzz(zaten onlar o patent sahibini hemencecik bulur(kaçmaz)anlaşır ) geçecen bunları burası T.C UYANIKALARA YER YOKK(dandik tasarımlarla Türk milletinE kimse kimse kazık atmaya çalışmasın)forumlara devam..hayırlı forumlar,,,,,

merhaba arkadaşım ama sana şunu sölemek istiyorum ben uzun zamandır bu sistemi zaten inceliyorum. henüz aracıma taktırmış değilim. fakat açıkcası düşünüyorum. ve yaptığım araştırmalar sonucundA bu sistemin yapılan yorumlarla doğru olduğunu gördüm. bende senin gibi inanmıyordum ve ön yargılıydım. fakat karşı komşum taktırdı gerçekten dedikleri gibi fazlası var eksiği yok. komuşumun aracı kartal ve iş için kullanıyor arkasında daima 200kg yük var hem performans olarak çok memnun ve yakıt olarak da km ' de 17kuruş civarı yakıyor ben kendim test ettim. tekrar sölüyorum kendi aracıma henuz taktırmadım. ama sadece edindiğim bilgiler bu durumda...
okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Nereden: İzmir
Arabanız: Favorit 1

İleti okansazak » 07 Mar 2011, 12:27

Ve şunu da sormak istiyorum sevgili forum üyelerine..??

Bu bahsedilen aparatı forumdaşlarımızdan taktıran varmı ?? Eğer varsa bu konuda bizi daha detaylı aydınlatacatır. Gerçi ben montajını yapılırken dahi gördüm fakat yorumlarla daha farklı olur. Sonuçta herkesin ayrı bir tecrübesi var. Saygılar...
okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Nereden: İzmir
Arabanız: Favorit 1

İleti pegasus56 » 07 Mar 2011, 20:12

okansazak yazdı:Ve şunu da sormak istiyorum sevgili forum üyelerine..??

Bu bahsedilen aparatı forumdaşlarımızdan taktıran varmı ?? Eğer varsa bu konuda bizi daha detaylı aydınlatacatır. Gerçi ben montajını yapılırken dahi gördüm fakat yorumlarla daha farklı olur. Sonuçta herkesin ayrı bir tecrübesi var. Saygılar...

merhaba aslında benim amacım bu forum sitesindeki arkadaşlara bu aparatı tanıtmak ve bu performanstan yararlanmalarını sağlamak.ancak bazı arkadaşlar aparatın çalışma mantığını öğrenmek yerine hep olumsuz yazılar yazıyorlar.. yazsınlar tabiki ama olumsuz yazılar gerçekse yazsınlar.ben aparat ile ilgili sadece gerçek olacakşarı yazıyorum. şuan ankara içerisinde birçok araçta bu aparat monte edilmiş durumda ve memnun kalmayanı görmedim. inşallah sizlerde memnun kalırsınız. www.maximumpowerturkiye.com
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti felicia_3437 » 07 Mar 2011, 20:18

okansazak yazdı:Ve şunu da sormak istiyorum sevgili forum üyelerine..??

alla alla benım gözlerımı bosuldu ney anlamadım gıtı bır kuş sersı kartal 17 krş yakıyor gazda abı bu araba rolantıdeykenmı hesaplandı anlamdım bu sıstem gıbı ıkı sıstem aynı anda bahlı bızım burda kek bır komşumuzun aracında 30 krş yakıyor
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti pegasus56 » 07 Mar 2011, 20:32

gözleriniz bozulmadı.arkadaşın soyledikleri gerçek. aparat aracınızın çalışmasını düzene soktuğu ve pistonlara giden patlamanın hızını ve kalitesini arttırdığı için araç aynı miktar yakıtla daha fazla güc üretebiliyor.ve siz bu gücün fazlasını kullanmadığınız içinde aynı miktar gazla daha fazla yol gidilebiliyor.bu da aracınızın daha az yakıt harcamasını sağlıyor. geçen hafta 94 doğan slx e taktık. araç orjınal 65000 kmde ve süper bakımlı. 240 krş yakıyordu. şuan ise 190 krş yakıyor ve rampadaki performansı çok iyi..
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir