maxımum power

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

maxımum power

İleti osti01 » 07 Mar 2011, 22:53

volkan845 yazdı:
okansazak yazdı:Ve şunu da sormak istiyorum sevgili forum üyelerine..??

Bu bahsedilen aparatı forumdaşlarımızdan taktıran varmı ?? Eğer varsa bu konuda bizi daha detaylı aydınlatacatır. Gerçi ben montajını yapılırken dahi gördüm fakat yorumlarla daha farklı olur. Sonuçta herkesin ayrı bir tecrübesi var. Saygılar...

merhaba aslında benim amacım bu forum sitesindeki arkadaşlara bu aparatı tanıtmak ve bu performanstan yararlanmalarını sağlamak.ancak bazı arkadaşlar aparatın çalışma mantığını öğrenmek yerine hep olumsuz yazılar yazıyorlar.. yazsınlar tabiki ama olumsuz yazılar gerçekse yazsınlar.ben aparat ile ilgili sadece gerçek olacakşarı yazıyorum. şuan ankara içerisinde birçok araçta bu aparat monte edilmiş durumda ve memnun kalmayanı görmedim. inşallah sizlerde memnun kalırsınız.

Kardeş kırmızı yazılara binaen diyorum ki kaç tane mesaj yazmışsın ama çalışma prensibi ile alakalı bir tane cümle bile göremedim. Cümleler daha çok satış odaklı gibi geliyor.

sitede oluşan tribülansla moleküller arası mesafe açılır (!) denmiş (biraz daha uğraşsa elementlere bile ayıracak bu mikser görünümlü malzeme) 4 zamanlı motor sıkıştırma yaparken bu karışım ne olacak Her hidrokarbon molekülünün yanında bir oksijen molekülü hazır ve nazır bekleyecek bu sıkışıklıkta senin ne işin var diye sorulduğunda hiiç büyük bir patlama gerçekleştirecem de bujiyi bekliyorum mu diyecek.

soru istiyorsan bir sürü soru var açıklayabileceksen... bu mikserden esinlenilen malzemenin özelliği ne metali mi özel şekli mi özel geçen karışımı soğutuyor mu elektrik yüklerini mi değiştiriyor ne yapıyor. yoksa sadece göz mü boyuyor.

Kullanıcı avatarı
osti01
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: osman
Nereden: Gaziantep
Arabanız: 99 mondeo ghia

İleti pegasus56 » 08 Mar 2011, 06:28

osti01 yazdı:
volkan845 yazdı:
okansazak yazdı:Ve şunu da sormak istiyorum sevgili forum üyelerine..??

Bu bahsedilen aparatı forumdaşlarımızdan taktıran varmı ?? Eğer varsa bu konuda bizi daha detaylı aydınlatacatır. Gerçi ben montajını yapılırken dahi gördüm fakat yorumlarla daha farklı olur. Sonuçta herkesin ayrı bir tecrübesi var. Saygılar...

merhaba aslında benim amacım bu forum sitesindeki arkadaşlara bu aparatı tanıtmak ve bu performanstan yararlanmalarını sağlamak.ancak bazı arkadaşlar aparatın çalışma mantığını öğrenmek yerine hep olumsuz yazılar yazıyorlar.. yazsınlar tabiki ama olumsuz yazılar gerçekse yazsınlar.ben aparat ile ilgili sadece gerçek olacakşarı yazıyorum. şuan ankara içerisinde birçok araçta bu aparat monte edilmiş durumda ve memnun kalmayanı görmedim. inşallah sizlerde memnun kalırsınız.

Kardeş kırmızı yazılara binaen diyorum ki kaç tane mesaj yazmışsın ama çalışma prensibi ile alakalı bir tane cümle bile göremedim. Cümleler daha çok satış odaklı gibi geliyor.

sitede oluşan tribülansla moleküller arası mesafe açılır (!) denmiş (biraz daha uğraşsa elementlere bile ayıracak bu mikser görünümlü malzeme) 4 zamanlı motor sıkıştırma yaparken bu karışım ne olacak Her hidrokarbon molekülünün yanında bir oksijen molekülü hazır ve nazır bekleyecek bu sıkışıklıkta senin ne işin var diye sorulduğunda hiiç büyük bir patlama gerçekleştirecem de bujiyi bekliyorum mu diyecek.

soru istiyorsan bir sürü soru var açıklayabileceksen... bu mikserden esinlenilen malzemenin özelliği ne metali mi özel şekli mi özel geçen karışımı soğutuyor mu elektrik yüklerini mi değiştiriyor ne yapıyor. yoksa sadece göz mü boyuyor.

www.maximumpowerturkiye.com ayrıntılı bilgiyi bu sitede bulabileceğinizi yukarıda yazdım. ama kimse siteye bakmadı bile. aparat mikser değil benim yorumlarımdan birisi mikser benzetmesi hava ve yakıtı karşımını düzenlediği için. aslında pistonlara giden hayav yakıtın hızlanmasını sağlayıp pistonlara kaliteli bir patlama gönderiyor. bu sebeplede aynı oranda yakıtla daha fazla güc ve daha fazla yol gidilmiş oluyor.satışla ilgili yazdıım tek kelimede fiyatı.. onun dşında yazdıklarımın hepsi aparatın sağladığı yararlar.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti Ali Emre » 10 Mar 2011, 19:19

istanbul içi nereden alabilirim bu aleti?
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

İleti 0911kazanova » 10 Mar 2011, 20:00

adanada takan bayin varsa taksın bi deneyim 1 hafta eyer veriler dediğiniz gibiyse iki katı para verim ama memnun kalmazsam sökersiniz
0911kazanova
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seçkin
Nereden: Adana
Arabanız: 2013 skoda fabia 1.6 tdi elegance

İleti pegasus56 » 10 Mar 2011, 20:57

0911kazanova yazdı:adanada takan bayin varsa taksın bi deneyim 1 hafta eyer veriler dediğiniz gibiyse iki katı para verim ama memnun kalmazsam sökersiniz

sayın seçkin kardeşim,ben size ne kadar yardımcı olmaya çalışsamda bir önyargılı düşünceniz var. size hakvermiyor değilim.bende sizin gibi bir kullanıcıydım.ve kullanıp memnun kaldığım bir ürünüz pazarlamasını yapıyorum. şuana kadar 160 ın üzerinde satışım varki bunu siteden tlf numaraları ile birlilkte bulabilirsiniz. oradan istediğiniz kullanıcıyı arayıp aparat hakkındaki yorumlarını alabilirsiniz.ben adresinize kargo ile gönderebilirim.montajı ustanıza yaptırabilirsiniz.ve memnun kalsanızda sizden sadece 49 tl alacağız. çünkü biz bu aparattan herkesin yararlanmasını istiyoruz.piyasadaki diğer ürünleri bilmiyorum ve karalama yapmakta ticari anlayışa terstir. mutlaka bir yararı vardır. ama ben bir fayda görmedim.ancak maxımum powerı aracıma ilk taktığım anda farklı gördüm. akşam üzeri 2 araca daha montaj yaptırdım. biri uno diğeri doğan slx bu arkadaşlar da aparattan memnun kaldılar.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti 0911kazanova » 10 Mar 2011, 22:08

üyelerimizden yorum gelmiyor heralde uygulayan yok adanadan bi arkadaş varmı bi skodacı bi konuşup görüşelim amaç sıfır araca bilmeden bişey yapıpta garanti dışına itmemek ....!
0911kazanova
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: seçkin
Nereden: Adana
Arabanız: 2013 skoda fabia 1.6 tdi elegance

İleti canfezzz » 10 Mar 2011, 22:17

Taktırana hayırlı olsun derim ...Taktırmayanada saygı duyarım ... Benim kanımca pek performans alamıyacağımı düşünüyorum...Piyasa serbest piyasa ama şayet çok ekonomik ve ekstra performans sağlayan bir durum neden çevremdeki hiçbir insanın aracında yok die bir düşüncede aklımıda kemirmiyor değil yaniii... :? Bence forumdan bir arkadaşımızın bunu aracına uygulattıktan sonra yapacağı yorum en makul olan ve en sağlıklı olandır... ;)
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti pegasus56 » 11 Mar 2011, 14:22

emın olmak ıcın soyle bısey yapabılırsınız.www.maxımumpowerturkıye.com sıtesınde kullanıcılar ve telefonları yazılı oradan kullanıcıları arayabılır ve yorumlarını ogrenebılırsınız.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti okansazak » 11 Mar 2011, 14:42

volkan845 yazdı:emın olmak ıcın soyle bısey yapabılırsınız.www.maxımumpowerturkıye.com sıtesınde kullanıcılar ve telefonları yazılı oradan kullanıcıları arayabılır ve yorumlarını ogrenebılırsınız.

sevgili forum üyeleri...

ben birkaç güne bu aparatı taktırıcam. taktırdıktan sonra deneyip görüşümü paylaşırım. sizde ona göre dilerseniz taktırırsınız veya taktırmazsınız taktir sizin. saygılar
okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Nereden: İzmir
Arabanız: Favorit 1

İleti Ali Emre » 11 Mar 2011, 18:11

istanbulda sarıyere en yakın nerede taktırabilirim. pazarlama yapıyosan söylede deneyelim, bende yorum yapayım. ama böyle takmadığın zaman yazılanları sen satış yapamazsın. Saygılar...
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

İleti pegasus56 » 11 Mar 2011, 21:04

Ali Emre yazdı:istanbulda sarıyere en yakın nerede taktırabilirim. pazarlama yapıyosan söylede deneyelim, bende yorum yapayım. ama böyle takmadığın zaman yazılanları sen satış yapamazsın. Saygılar...

sayın Ali Emre bey aparatı adresinize kargo ile gönderebiliriz. ve siz ustanıza montaj yaptırabilirsiniz. Yada istanbulda anlaşmalı servisimizde montaj yaptırabilirsiniz. Doğan otomotiv Pendik Oto Sanayi St. Onur Sk.No:5 Orçun Usta tel: 0 533 3177460 Pendik/İSTANBUL
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti pegasus56 » 11 Mar 2011, 21:05

okansazak yazdı:
volkan845 yazdı:emın olmak ıcın soyle bısey yapabılırsınız.www.maxımumpowerturkıye.com sıtesınde kullanıcılar ve telefonları yazılı oradan kullanıcıları arayabılır ve yorumlarını ogrenebılırsınız.

sevgili forum üyeleri...

ben birkaç güne bu aparatı taktırıcam. taktırdıktan sonra deneyip görüşümü paylaşırım. sizde ona göre dilerseniz taktırırsınız veya taktırmazsınız taktir sizin. saygılar

sipariş verdiğiniz mi Okan bey?
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ali Emre » 12 Mar 2011, 20:32

volkan845 yazdı:
Ali Emre yazdı:istanbulda sarıyere en yakın nerede taktırabilirim. pazarlama yapıyosan söylede deneyelim, bende yorum yapayım. ama böyle takmadığın zaman yazılanları sen satış yapamazsın. Saygılar...

sayın Ali Emre bey aparatı adresinize kargo ile gönderebiliriz. ve siz ustanıza montaj yaptırabilirsiniz. Yada istanbulda anlaşmalı servisimizde montaj yaptırabilirsiniz. Doğan otomotiv Pendik Oto Sanayi St. Onur Sk.No:5 Orçun Usta tel: 0 533 3177460 Pendik/İSTANBUL
Teşkkürler...
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

İleti pegasus56 » 12 Mar 2011, 22:06

Ali Emre yazdı:
volkan845 yazdı:

Teşkkürler...

sipariş için beni arayabilirsiniz. 0 532 632 87 55 Ankara Bayiliği.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir