FAVORİTE KIZIYORUM ANCAK....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİTE KIZIYORUM ANCAK....

İleti rakcay52 » 06 Mar 2011, 22:31

:oops:
felicia_3437 yazdı:hala olmadı

abi nerden nasıl bağlanılıyor...:oops:

Kullanıcı avatarı
rakcay52
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Recep AKÇAY
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Favorit Lx-93

İleti felicia_3437 » 06 Mar 2011, 22:39

rakcay52 yazdı::oops:
felicia_3437 yazdı:hala olmadı

abi nerden nasıl bağlanılıyor...:oops:

ya normal msn acıyorsun oraya senın özele gönderdiğim adresi yapıştırıyorsun
ilerı dıyor sun benı eklmeış oluyorsun ben senı festen bıle ekledım ya
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti ozantavsan » 07 Mar 2011, 10:07

Bende aracımı çok seviyorum.Ayrı bir havası ,ayrı bir tadı ,ayrı bir kullanış keyfi var.Şeytan tüyü var bunda.
Artık yakıt makıt düşünmüyorum.Koyuyorum gazı biniyorum , bitmesine yakın yine koyuyorum.Yakıtı düşünürsek kullanım zevkinden mahrum kalıyoruz.En son avansı lpg'ye göre ayarladım , gazıda ayarlattım , rolantiyide isteğime göre ayarladım.Şu en kedi gibi sessiz , iyide kaçıyor.BEnzinde gidişi biraz ağırlaşmış ama olsun lpg'de biniyorum çoğu zaman..yaza inşallah daha güzel gidecek.

Allah hepinize skodalarınızla kazasız , belasız ,keyifli sürüşler versin.Gönlünüzden sevgi , deponuzdan yakıtınız eksik olmasın.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti firarim19 » 07 Mar 2011, 10:31

Arkaşlar, skoda gerçekten başka bir marka,

Rahmetli babam favoriti az yakar diye almıştı, yılların soforuydu kendisi. O gun den bugune 7 yıl geçti suan feliciam var . bu süre içinde herkesten duydugum skoda araba mı? :) Ben otomobil keyfi yaşarken onlar sanayi keyfi yaşadılar kısaca.

7 yılda 2 aracıma toplasan 2000 tl masraf etmemişimdir. Sonraki hedefim 2 yıl ıcınde sıfır bir fabia almak. Allah herkesin gonlune gore versin arkadaşlar.

Arkadaşın biri demiş ya öyle masum duruyor diye, gerçektende favoritin yeri ayrıdır, çok mutevazı ve konforlu bir araçtır.

herkese hayırlı sabahlar....
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti Ali Emre » 10 Mar 2011, 19:25

ben her akşam favomun içinde koltuğu yatırıp müsiki dinliyorum. Dostum arabadan inmek istemiyorum yaaaa bazen bi iniyorum vaz geçip tekrar biniyorum. bi insan arabanın dışında ders çalışamazmı yaaaa?? yapamıyorum illede arabada çalışıyorum. Bu favo ayrı birşey. bugün acayip kar vardı annem dedi al qashqai ile git walla diyorum almadım. favomdan vaz geçmem :D . ah bide sabahları 5 dakka ısıtmaya uğraşmasak... Saygılar
[i]Önemli olan arabayı sevebilmek. Bir kızı sevmekten çok daha içten, kolay ve anlaşılır olduğu kesin... =D[/i]
Kullanıcı avatarı
Ali Emre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ali Emre SÖZER
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 92 favorit 135L

İleti golgetolga » 13 Mar 2011, 22:26

Nasıl bir aşktır bu skodaya olan=) akşam akşam tebessüm ettim güzel paylaşım olmuş bu:) saolun favocu kardeşler
Kullanıcı avatarı
golgetolga
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tolgahan baş
Nereden: Sakarya
Arabanız: Favorit silver line glx

İleti oguz001973 » 07 Nis 2011, 18:59

selam arkadaşlar benimde 94 favoritim var.93 sonunda sıfır almıştım.gitmediğim yer kalmadı.askere bile giderken yanımdaydı.çok namussuz araba bu arabalar ne kadar bakımlı olursa vazgeçmeniz o kadar zor oluyor.ara sıra konforsuz gelebiliyor. o zaman hemen bi reno 12 yada şahine binin bu hissiniz hemen kayboluyor. :D ben artık skoda ustası oldum sayılır.fren balatası,bilye değişimi,sübap ayarı,gaz ayarı v.s. hep kendim yapıyorum. ve hiçbir zaman sorun yaşamadım.çünkü bu arabalar biraz hassas.her usta kafasına göre tamir etmeye kalkıyor araba afallıyor bi defa kesinlikle tofaş yada reno ustasına götürmeyin kafalarına göre yalan yanlış tamir etmeye kalkarlar doğrusunu söyleyince de ukala tavırlarla çok biliyosan kendin yap veya ben yılların ustasıyım gibi laflar ederler.bu lafları duymamak içinde ben kendi işimi kendim görüyorum.birazcık içinizde merak ve yetenek varsa bu araçların ne kadar basit ve pratik olduğunu göreceksiniz.geçen hafta gösterge ışıklarına led ışık taktım.göstergeyi sökmesi 5 dakika sürüyor.beyaz led ışık aldım metresi 10 tl den 70 cm gitti.ama sonuç harika tavsiye ederim.insan bambaşka bir araç kullanır gibi oluyor.yakında arabamın fotolarını ekleyeceğim.sonuca siz karar verin.Allah kimseye kaza bela vermesin.saygılar favoritciler.
oguz001973
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: oğuz kalaycıoğlu
Nereden: İzmir
Arabanız: 1994 favorit

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir