İzmirde Bulunan Skodacılar Yardım :)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İzmirde Bulunan Skodacılar Yardım :)

İleti arakis » 14 Mar 2011, 17:45

Arkadaşlar merhaba 3 ay önce 94 modem bir favo aldım ... ama aldığımdan beri sorunlar eksik olmadı hoş yaptırdım ama bir türlü tatmin olmadım bu işten anlayan arkadaşlarla tanışmak gerekirse buluşmak isterim ve bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum... herkese tşk ederim

arakis
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Tuğrul CIRDI
Nereden: İzmir
Arabanız: 135 LX

İleti okansazak » 14 Mar 2011, 17:53

arakis yazdı:Arkadaşlar merhaba 3 ay önce 94 modem bir favo aldım ... ama aldığımdan beri sorunlar eksik olmadı hoş yaptırdım ama bir türlü tatmin olmadım bu işten anlayan arkadaşlarla tanışmak gerekirse buluşmak isterim ve bilgi alışverişinde bulunmak istiyorum... herkese tşk ederim

merhaba... bende izmirdeyim bildğim birkaç usta işinin gerçekten ehli insanlar problemin ne tam olarak ??
okansazak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Okan SAZAK
Arabanız: Favorit 1

İleti Karadul » 14 Mar 2011, 19:57

Selamlar..Probleminizi bilirsek bizler de size yardımcı olabiliriz.Hem usta hem de bilgilerimiz doğrultusunda.
Karadul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yasin DİLİ
Arabanız: Fluence

İleti felicia35 » 14 Mar 2011, 20:14

Öncelikle aamıza hoş geldin. Diğe akadaşların da söylediği gibi aracın ie ilgili sorunu yazasan seve seve yadımcı oluruz.Çözülemeyecek sorun yoktur.
SAYGILARIMLA
Kullanıcı avatarı
felicia35
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ÖZER
Arabanız: 97 FELİCİA LX

İleti arakis » 15 Mar 2011, 08:59

arkadaşlar ilginiz için çok tşk ederim... açık konuşayım arabayı ilk aldım 1 ay sonra conta yaktım. üst kapak ve conta değişti gayet güzelleşti araba ama daha sonra zaman geçtikçe arabada bir çekmeme sorunu oldu ne bileyim bilemiyuorum bir çok favoya binmiştim ama benimki çok farklı böyle soğuk bir acayip ne bileyim çok farklı ses yapıyor filan bu araba ilk göz ağrım ve benim için değer taşıyor içine bindiğimde böyle anne şevkati ile sarmıyor umarım doğru anlatabildim :)
arakis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti arakis » 17 Mar 2011, 01:02

arkadaşlar cidden siteyle çok ilgileniyorsunuz paylaşımınıza hayran kaldım ...
arakis
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sainz » 17 Mar 2011, 08:36

Karbüratör temizlik ve ayarları; ateşleme sistemi parçalarının kontrolü, (gerekiyorsa yenilemeleri) ve ayarları; benzin ve hava filtrelerinin kontrolü (gerekiyorsa yenilenmeleri) çok önemlidir Favorit' te. Debriyaj balatasının kaçırıyor olması da muhtemeldir anlattıklarınıza bakılacak olursa.

Ayrıca şu başlıkları da incelemenizi öneririm.

favorit-forman/egzos-manifolt-kismindan-hava-emis-kismina-gelen-boru-t22882.html

favorit-forman/mujde-hava-termostat-iptal-sonrasi-yakit-sarfiyatim-t23589.html
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti gandac » 17 Mar 2011, 10:13

bende izmirdeydim ama askerdeyim şimdi, şafak 59 bitsin hallederiz kardeşş

İyi şöförün freni "Gazdır.".

Usta şöför de frene az basandır...

Kullanıcı avatarı