40 tl maxımum powerda süper kampanya....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

40 tl maxımum powerda süper kampanya....

İleti pegasus56 » 21 May 2011, 21:45

maxımum power 16 mayıs - 31 mayıs tarihleri arasında kargo dahil sadece 40 tl.Bu inanılmaz
fırsatı kaçırmayın.Kampanyamız 100 adetle sınırlıdır.Sizde hemen sipariş verin..

Ankara Bayiliği 1. Bölge : 0 532 632 87 55

Ankara Bayiliği 2. Bölge : 0 537 774 61 24

İstanbul Bayiliği : 0 532 662 45 62

Eskişehir Bayiliği : 0 531 378 38 01

Şanlıurfa Bayiliği : 0 542 348 08 79

www.maximumpowertr.com

pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti tivoli » 21 May 2011, 21:53

maxımum power nedir acaba? kusura bakmayın bu konuda bilgisizim internettede bu isim altında farklı konular çıkıyor..
**AIKIDO** 4.KYU
Kullanıcı avatarı
tivoli
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)

İleti pegasus56 » 21 May 2011, 22:01

maximum power tek nokta enjeksiyonlu ve karbüratörlü sistemli araçlar için karbüratör altına monte edilen bir performans ve yakıt tasarruf aparatıdır.aracınızın çalışma sistemini düzenler ve aynı miktar yakıt ile daha fazla güç elde etmenizi sağlar.motorunuz daha sessiz çalışır, 2. vites ile çıktığınız bir yokuşu 3. vites ile çok daha rahat bir şekilde çıkabilirsiniz.aracınız bakımlı ve herhangi bir arızası yok ise maxımum power ile en düşük %12 den başlayan oranlarda tasarrfuf etmeniz mümkün...
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 22 May 2011, 15:58

Bu Ürünü Tofaş Doğan Şahinlerde Kullanabilirsiniz. Fakat Skoda Karbüratörleri Yeterince Geliştirilmiş Karbüratör Olduğundan Hiç Bir İşe Yaramayacaktır. Burda Amaç Yakıtı Parcalara Ayırmaktır. Skoda Ikow Karbüratörlerin Kapış Memesi Yakıtı Yeterince Parcalara Ayırır.İlerleyen Dönemlerde Problem Çıkarıp Özellikle Lpg Li Araclarda Eriyip Aracınızın Motorunu Yememesi İçin Yeterli Garanti Ve Belegelere Sahip Olduğunu Görmeden Ücretsiz Dahi Olsa Takmamanızı Öneririm.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti pegasus56 » 22 May 2011, 20:57

hakan48 yazdı:Bu Ürünü Tofaş Doğan Şahinlerde Kullanabilirsiniz. Fakat Skoda Karbüratörleri Yeterince Geliştirilmiş Karbüratör Olduğundan Hiç Bir İşe Yaramayacaktır. Burda Amaç Yakıtı Parcalara Ayırmaktır. Skoda Ikow Karbüratörlerin Kapış Memesi Yakıtı Yeterince Parcalara Ayırır.İlerleyen Dönemlerde Problem Çıkarıp Özellikle Lpg Li Araclarda Eriyip Aracınızın Motorunu Yememesi İçin Yeterli Garanti Ve Belegelere Sahip Olduğunu Görmeden Ücretsiz Dahi Olsa Takmamanızı Öneririm.

bu ürünü sadece dediğiniz araçlarda değil. 55 araçta kullanabilirsiniz. internet sitemizi incelerseniz hangi araçlara uygulandığını görebilirsiniz. ayrıca ürünümüz garantili ve patentllidir.ve aracın içinde erimesi gibi bir olay sözkonusu değildir. bu aparat 3-5 yılda değil tam 13 yıllık bir çalışmanın karşılığıdır.defalarca denenmiş ve kesin sonuçlar elde edildiği için piyasaya sunulmuştur.ve skoda araçlarda kullanan ve çok memnun kalan birçok kullanıcı vardır.bence öneride bulunurken biraz daha fazla bir araştırma yapmanız daha uygun olacaktır. www.şimşeklerkarbüratör.com ve wwww.maximumpowertr.com adreslerinde gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 22 May 2011, 21:29

volkan845 yazdı:
hakan48 yazdı:Bu Ürünü Tofaş Doğan Şahinlerde Kullanabilirsiniz. Fakat Skoda Karbüratörleri Yeterince Geliştirilmiş Karbüratör Olduğundan Hiç Bir İşe Yaramayacaktır. Burda Amaç Yakıtı Parcalara Ayırmaktır. Skoda Ikow Karbüratörlerin Kapış Memesi Yakıtı Yeterince Parcalara Ayırır.İlerleyen Dönemlerde Problem Çıkarıp Özellikle Lpg Li Araclarda Eriyip Aracınızın Motorunu Yememesi İçin Yeterli Garanti Ve Belegelere Sahip Olduğunu Görmeden Ücretsiz Dahi Olsa Takmamanızı Öneririm.

bu ürünü sadece dediğiniz araçlarda değil. 55 araçta kullanabilirsiniz. internet sitemizi incelerseniz hangi araçlara uygulandığını görebilirsiniz. ayrıca ürünümüz garantili ve patentllidir.ve aracın içinde erimesi gibi bir olay sözkonusu değildir. bu aparat 3-5 yılda değil tam 13 yıllık bir çalışmanın karşılığıdır.defalarca denenmiş ve kesin sonuçlar elde edildiği için piyasaya sunulmuştur.ve skoda araçlarda kullanan ve çok memnun kalan birçok kullanıcı vardır.bence öneride bulunurken biraz daha fazla bir araştırma yapmanız daha uygun olacaktır. www.şimşeklerkarbüratör.com ve wwww.maximumpowertr.com adreslerinde gerekli açıklamaları bulabilirsiniz.

Bu Ürünü Skodanın Herhangi Bir Modelinde Deneyip Rapor Alındıysa Görmek İsterim.Çünkü Hiç Bir Değişim Olmayacaktır. Alınan Rapor Tofaş Fiat Tempra dan Alınmış. Ben 2002 Yılında Fiat Serce Arabam Vardı Aracıma Aldığım Gün Skoda Karbüratörü Taktım Karbüratörlerin Randımansız Olduğu İçin , Skoda Ikow Karbüratörlerinde Yüksek Hız Diyaframı Vardır. Elektronik Meme Ve Birçok Fazla Özellik Vardır. Yani, Bu ürünü Söylediğim Gibi Kapış Devresi Hariç Başka Devre Olmayan Tofaş Karbüratörlerinde Randuman Alabilirsiniz. Ama Skoda Karbüratörlerinde Hiç Bir İşe Yaramaz. Aynen Sözümün Arkasındayım. Maksat Yakıtı Parcalara Ayırmak Zaten Oda Skoda Karbüratörlerinde Yeterince Ayırır.
Bu Na Benzer Ürünü Biz Arkadaşlarla 1997-1999 Yıllarında Çok Denedik Ama,Hemde Bu Ürünün 10 Kat Geliştirilmişi Ve manifoldun İçine Montaj Etmiştik . Venturi Boğazının Dahi Zamanla Çürüdüğü Araclarda Bunun Uzun Süreli Olması Mümkün Değildir.Her Ürün Patent Altına Alınabilir. Çok Zor Birşey Değil Ülkenin Saygın Üniversitelerinde Test Yapılıp Onay Alınmalıdır. Şayet şimdi Bende Favorit Var Bu Ürünü Takalım 40 Tl Yi Size Verelim Deseniz Uzun Sürede Motoruma Zarar Vereceğinden Emin Olduğum İçin Taktırmam. Sizi Tanımam Maksadımda Ürünü Kötülemek Değil, Ama Skoda Karbüratörüne Bu Ürünün Takılma İhtiyacı Yoktur. Çünkü Yeterince geliştirilmiştir.Opel Vectra A 1.6 Motorlarındada Skoda Karbüratörü Vardır.
Tofaş Yada R 12 Araclarınız İçin Bu Ürün Yakıt Tasarrufu Sağlayabilir. Ama Skoda da Asla Deneyen Arkadaşlarımızda Kışın Yakıt Zaten Motor Soğukken Biraz Fazla Yakar Yazın Isınınca Biraz Azalır. Ona Göre Denesinler.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti pegasus56 » 22 May 2011, 21:42

sayın Hakan bey, Benim sadece teste tabi tutabildiğim iki araç var. birisi tempra diğeri 97 model corolla 1,3 .. ben her iki aracımdada performansı ve yakıt tasarrufunu gördüm. her aracı denetme şansım yok.ancak montaj yaptığımız her araç ki buda skoda favoritte dahil gayet memnuniyet aldık. Burada her türlü yoruma açığız.ürünü kötülemekte serbestsiniz herhangi bir sıkıntımız yok. biz sadece karbüratörlü araçlara bu hizmeti sunma peşindeyiz.zaten fıyatının bu kadar uygun olmasının sebebi bu.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 22 May 2011, 22:14

volkan845 yazdı:sayın Hakan bey, Benim sadece teste tabi tutabildiğim iki araç var. birisi tempra diğeri 97 model corolla 1,3 .. ben her iki aracımdada performansı ve yakıt tasarrufunu gördüm. her aracı denetme şansım yok.ancak montaj yaptığımız her araç ki buda skoda favoritte dahil gayet memnuniyet aldık. Burada her türlü yoruma açığız.ürünü kötülemekte serbestsiniz herhangi bir sıkıntımız yok. biz sadece karbüratörlü araçlara bu hizmeti sunma peşindeyiz.zaten fıyatının bu kadar uygun olmasının sebebi bu.

Ürün Kötülemek Değil Amacım Teste Sokun Ki Burda İnandırıcı Olsun, Yoksa Benim Açımdan Aracıma Asla takmayacağımdan Sıkıntı Yok. :)
Verilecek En İyi Cevap Saygın Üniversitelerin Motor Bölümünden Rapor Almanızdır.
Ve Ben Sadece Forum Kullanıcılarına Tavsiyede Bulunuyorum, Aracınız Doğan Şahin Renault 12 Falansa Kullanın
Ama Skoda'da Kullanmanız Hiç Bir İşinize Yaramayacağından Boşuna 40 Tl Nizi çöpe Atmayın.Skoda Ikow Karbüratörler Yeterince Gelişmiş Karbüratördür.

40 Tl Daha Fazla Yakıt Koyup Yazın Keyfini Çıkarın.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti pegasus56 » 22 May 2011, 22:20

teşekkür ederim yorumlarınız için..amacımız 40 tl ye aldığınız yakıtın size daha uzun km yaptırması
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 22 May 2011, 22:21

Aslında En iyi Yakıt Tasarrufu Aracımızın Bakımını Zamanında Yaptırıp, Aracı Sakin ve Devrinde Kullanmaktır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti pegasus56 » 07 Haz 2011, 20:34

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz ilgiye tüm Maximum power ekibi olarak teşekkür ederiz.Kampanyamız bitmiştir.Ancak yoğun istek üzerine sizlere 2 ayrı alternatif sunmak istiyoruz.
Maxımum power a peşin alımlarda 40 tl ile sahip olabilir yada Maximum power ı 50 tl ile kredi kartına 10 taksitle sahip olabilirsiniz.
Haydi türkiye tam güç ile hep ileri.....
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

İleti mbarman » 08 Haz 2011, 06:51

size buradan ekmek çıkmaz. bırakın %12 yi %1,2 bile müthiş tasarruf. şarlatanlığın lüzumu yok.
ÖMÜR DEDİĞİN BİR GÜNDÜR, O GÜN BUGÜNDÜR
Kullanıcı avatarı
mbarman
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Kırklareli
Arabanız: SEAT LEON 1,6TDİ CR DSG STYLE BEYAZ 2011

İleti pegasus56 » 09 Haz 2011, 19:35

sizin özel bir sıkıntınız mı var?sözlerinize dikkat etmenizi tavsiye ediyorum.burası sanal bir ortam olabilir, site yöneticisi bile olabilirsiniz.ama bu size kimseye hakaret etme hakkını vermez.ben burada işe yararlığını kanıtlamış bir aparatın tavsiyesini yapıyorum.ekmeğimi boyle basit işlerden çıkardığımı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.ve şarlatan sözünü size iade ediyorum.bir işe yararınız olmuyorsa o işle uğraşmayın ki zararınızda olmasın.
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir