FAVORİT MOTOR TAKOZU

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİT MOTOR TAKOZU

İleti casper67 » 27 May 2011, 11:23

ARKADAŞALR MERHABA
94 MODEL FAVORİTİM VAR ALALI DAHA 2 AY KADAR ZAMAN OLDU ARAÇ LPG Lİ MOTOR ÖN KISMINDAN ÖZELLİKLE RAPMALARDA KALKIŞLARDA MOTORA YÜK BİNDİĞİNDE AŞIRI BİR SES GELİYORDU SÜRTME SESİ BENZERİNDE USTA YA GETİRDİĞİMDE MOTOR TAKOZUNUN ESKİDİĞİNİ BUNUN GENEL OLARAK SKODA FAVORİTLERDE GÖRÜLDÜĞÜNÜ BELİRTTİ AYIRCA ÜRETİMDE TAKOZLARIN DAYANIKSIZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ 15+50 MASRAF ÇIKARDI EK OLARAK YAPILDIKTAN SONRA İLERLEYEN ZAMANLARDA TEKRARLAYABİLECEĞİNDAN DAHA BAŞKA BİR ÇÖZÜM YOLU YOKMUDUR GENEL BİR SORUNMUDUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ..

casper67
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: celal
Nereden: Zonguldak
Arabanız: skoda favorit

İleti murat öner » 08 Haz 2011, 09:40

şanzıman takozunu da degiştirmen gerek..motor takozu devirdaim pompasına baglı ,ordan takozu çıkarıp takmak büyük özen istiyor o yüzden kısa sürede tekrarlıyor.en iyisi devirdaim le beraber degiştirmek ben öyle yaptım.. kesin çözüm, mesaj atarsan yardımcı olurum..
murat öner
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat0644
Nereden: Zonguldak
Arabanız: felicia lx 96

İleti bekocan » 09 Haz 2011, 11:48

yav benimkide ğeri fiteste motor şahlanıyor acayip titriyor kaldıramıyom ama öntarafa doğru yok ğibi normal
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti jawacı » 09 Haz 2011, 17:53

bekocan yazdı:yav benimkide ğeri fiteste motor şahlanıyor acayip titriyor kaldıramıyom ama öntarafa doğru yok ğibi normal
eğer yokuşta geri geri kalkmak isterken bu titremeyi yapıyorsa debriyaj balatası bitmiş gibi bir durum var.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

İleti bekocan » 09 Haz 2011, 20:21

debriyaj balata sıfır luk taktırdım volanta 1000 de 4 torlalandı motorun arka tarafında bir takoz var heralde ondan zannediyorum
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti forman37 » 09 Haz 2011, 20:28

bu takoz olayı favorıt formanların bas belası ne yaparsanız yapın 50 sefer değiştrin yıne kopcakatır bunun çaresı yok !!
ben bır ay once değiştirdım yıne koptu artık umursamıyorum motor dusene kadar devam edıcem :) bu tur kronık arızaları goz ardı edıcem artık suan fan motoru ustunde bı projem var eğer olursa hararet olayını bırazda olsa çözucem doblunun çıft fan motorlu kabınını takıcam kısmetse bu hafta
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti efsanea_06 » 10 Haz 2011, 12:57

2 defa değiştirdim yok arkadaş dayanmıyor kronik bir sorun en sonunda oraya hortumu soktum güzelce bağladım 1 senedir tık yok :)
efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir