SU EKSİLTME VE BLA BLA....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SU EKSİLTME VE BLA BLA....

İleti frostbite19 » 21 Haz 2011, 23:05

amert2008 yazdı:
frostbite19 yazdı:Arkadaş derken, tamirci değil mi?

Konya'nın neresindesin sen?

İÇİNDENİM SEN NERESİNDENSİN

Ben Seydişehirdeyim, buralardaysan usta tavsiye edecektim...

Sana bir hemşeri tavsiyesi, arabanın radyatorune su koyma, özellikle de yazın! Antifriz karışımı yap yapabildiğin

kadar.

?Life is a tale told by an idiot

-- full of sound and fury,

signifying nothing.?

William Shakespeare
Macbeth Act 5, scene 5, 19?28
Kullanıcı avatarı
frostbite19
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fahri
Nereden: Konya
Arabanız: Octavia Ambiente Combi 2004

İleti skoda_cupe » 18 Tem 2011, 16:35

Aynı sorun 93 model favorotimde wardı. benm favo. uzun senelerdir gümrükte beklediğinden ve çalışmadıgından motor kapagı artık kum şeklinde dökülmeye başlamıştı ustaya götrüdüğümde. bir motor kapagı sordum ve gerçekten pahallı gelmişti ustanın bana tavsiyesiyle parçacıdan ufak çocukların oyun hamurları tarzında 3 5 liraya aldıgım bir malzemeyi elinde 15 20 dk oynayarak onu iyice uzattı ve motor kapagının etrafına yapıştırdı gene bi 30 dk sonrasında hemen hemen. o maddenin kemikten daha sert oldugunu gözlemledim ve inanırmısınız 2 senedirde o şekilde kullanıyorum hiç su eksitmedi.fakat aracımda hararet eskisiden biraz daha çabuk yükseliyor ve gene şöyleki zamanla onunda huyuna suyuna alışıyorsunuz :)
skoda_cupe
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ümit yılmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: FAVORİT

İleti skoda_cupe » 18 Tem 2011, 16:38

hararet yükselmesi çok fazla değil. onu yalnış anlamayın arkadaşlar.birde söylemeyi unuttuğum ve yalnış ifade ettiğim tek şey. yaz kış atnifiriz koymak zorundayım. ama olsun sorun değil :)
skoda_cupe
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ümit yılmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: FAVORİT

İleti erdemirel » 31 Tem 2011, 17:17

Bizim arabadada aynı sorun vardı doldururduk suyu yarıdan asagıya düşerdi . yag kapagında kremlesme vardı. Conta yakmış degiştive problem yok artık
erdemirel
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdemdemirel
Nereden: Antalya
Arabanız: forman 135L

İleti veli » 31 Tem 2011, 22:57

silindir kapağın ölmüş arkadaş conta seti yağ buji hava filtresi ve silindir kapağı 450 tl civarı gider .bu sorun bendede oldu 250 te içi dolu silindir kapağı aldım conta 15 tl buji 15 yağ castrol lpg için 35 70 el emeği sıvı conta 4tl extradan sibop ve avans ayarı da yapılır bunların içinde saat gibi olur suda eksiltmez ben su depoyu doldurup adana samsun yaptım samsun adana yaptım depoyu eklemedim 2200 km düşün
veli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: veli karacan
Nereden: Mersin
Arabanız: skoda favorit

İleti thechn » 10 May 2012, 17:36

ben devir daim pompasını değiştirdimm ama yne de kaçırmaya devam ediyor üsteli,k su deposunu ve oradaki müşürü de değiştirdiler hatta gaz bağlantı yerlewrindeki kelepçeleri de değiştirdik ama yine bulunamadı 3 günde yavaş yavaş eksiliyor ve ışık yanııyor
thechn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sabri ceylan
Nereden: Uşak
Arabanız: fabia 1.4 comfoort

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir