Abro Motor Koruyucu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Abro Motor Koruyucu

İleti pegasus56 » 06 Haz 2011, 21:11

Abro Motor KoruyucuAbro Motor Koruyucu Sürtünmeyi, aşınmayı ve yıpranmayı önleyerek ekstra koruma sağlar ve motorun ömrünü uzatır.
Subap ve pistonların sesiz çalışmasını sağlar.
Her türlü kara ve deniz araçlarında tüm motor ve yağ tiplerine uygundur.
Motor üzerinde 50.000 km etkilidir.
Motorun performansını artırır.
Yakıt tüketimini azaltır.


ABRO MOTOR KORUYUCU laboratuar ortamında geliştirilip üretilmiştir.İçinde halojen ve fosfor bileşimleri vardır.Metal yüzeyin üzerine bir elektro mikroskopla bakıldığında engebeli ve bol çukurlu bir meteor parçası gibi görünür , iki metal parça birbirine sürtündüğünde bu çukur ve vadiler birbirine takılır ve (yatak sarar).Bu yüzden iki metalin sürtünmesini engellemek için motor yağı kullanılır. ABRO MOTOR KORUYUCU metal yüzeyin üzerinde oluşturduğu organo metalik film tabakası sayesinde sürtünmeyi ve sürtünmeden dolayı metalin üzerinde oluşan aşınmaları en aza indirir.Kısacası ABRO MOTOR KORUYUCU metal parçaların kasko sigortasıdır.

İçerik
Teflon, Kauçuk, Grafit, Kurşun, Gümüş Çinko gibi ağır metaller içermez. Diğer katkılardan farkı (ANTIFRICTION) yani sürtünme önleyici bir metal koruyucu olmasıdır. Motor yağından kendisini arındırır ve metale yapışır. Tam sentetik, yarı sentetik ve mineral yağlarla mükemmel uyum sağlar.Motorunuzun ömrünü tam 3 kez uzatır. Kesinlikle kauçuk içermez.Sabit çalışan metal aksamların yüzeyine oluşturduğu organometalik film tabakası sayesinde sürtünmeyi %90 azaltır. Yakıt tasarrufu sağlar motorunuzun performansını (HP) arttırır.

Nerede Ve Nasıl Kullanılır ?
Tüm sabit çalışan ve birbiriyle sürtünen metal yüzeylerde. Yüksek devirli motorlarda (Spor Araçlar) şanzıman ve defransiyellerde (Düz) direksiyon ve dişli kutuları, ağır vasıtalar (Minibüs, Otobüs, Kamyon, Tır v.s.) Tekstil makinaları,Tüm sanayi ve iş makinaları ve kompresörlerde, 4 zamanlı motorsiklet ve deniz araçlarında, her çeşit hidrolik sistemlerde ve teknelerde kullanılabilir.

Faydaları
Sabahları ve soğuk havalarda motorunuzun rahat ve sessiz çalışmasını,metal yüzeyin üzerinde oluşturduğu organometalik film tabakası ile sağlar.Aracınızın performansı artar,Motorun içindeki metal parçaların çalışmasında büyük rahatlık sağlar,Soğuk havalarda motorun çabuk ve kolay çalışmasını sağlar,Motoru iç ve dış etkenlerden korur,Motorun ısısını dengeler,Dizellerde egzoz dumanını azaltır ve daha sesiz çalışmasını sağlar,Sürtünmeye verdiği gücü performansa ve yakıt tasarrufuna dönüştürür,Sürtünmeyi ve aşınmayı azalttığı için motorun ömrünü uzatır. ABRO MOTOR KORUYUCU metal yüzeyler üzerinde kalıcılığı 50.000 km dir.Araçlar genellikle sabahları ve soğuk havalarda zor çalışır. Soğuk havadan etkilenen ve kalınlaşan yağ, ilk çalışmasında motorun içinde rahat dolaşamaz. Bu nedenle,motorun çalışma anında sürtünme meydana gelir. Bu sürtünme yağın içinde çapak ve tortu oluşmasını sağlar. Motorunuzun ömrü kısalır.

ürünümüzün satış fiyatı 50 tl olup,Siparişler için bölge satış sorumlularımızı arayabilirsiniz.
www.maximumpowertr.com
 
pegasus56
CLASSIC
CLASSIC
 
İleti: 37
Kayıt: 20 Şub 2011, 07:23
Nereden: İstanbul (Avr.)

Favorit & FormanKimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir