sizce 93 model skoda forman kaç yapar .. buyrunn

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sizce 93 model skoda forman kaç yapar .. buyrunn

İleti burak mysterio » 01 Tem 2011, 19:50

sainz yazdı:
forman37 yazdı:gectığımız hafta sonu bolu ( yedıgoller ve abant gezısı yaptık arkadaslarla otobanda yıne gazına asıldım benım canavarın hatasız 170 i gordum yıne . mıllet bu araclar icın 130 u gecmıyo dıye yakınıyolar nasıl oluyo bu iş anlamıyorum ????

80 km/s' de 5. vitese atıp sonra da hızlanmasını bekleyen çok var.

mesela babam :D

Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti labrador » 01 Tem 2011, 20:06

yapmayın arkadaşlar neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz! çoluğunuz çocuğunuza acıyın. altınızdaki araba ne olursa olsun 170-180 gereksiz hızlar. 90-100 iyidir. bu hızlarlada istediğiniz zaman varabilirsiniz. ben bir kez denedim ama sonra çok pişman oldum. 230 u gördüm gazda. o hızda giderken ya teker patlasa. asvalttan kazırlar valla. şimdi kolay kolay 100 ü bile geçmiyorum. çünkü iki tane kızım var ellerinizden öperler onları çok seviyorum
Kullanıcı avatarı
labrador
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: habip kahraman
Nereden: Kayseri
Arabanız: skoda octavia 2015 elegance tdi

İleti unknown1 » 08 Tem 2011, 22:55

Abicim araban sekizüz küsür kilo.
Araban kango cad gibi yüksek değil.
Arabanda abs yok
Arabanda airbag yok
Alla bilir ya kemerde takmazsın :)
Arabanın lastik çapı bmw ninkinin yarısı.
Arabana yazık o hızın arabası değil
araban ful +full olsa o hızdaki bir kaza kemer takılı olsa bile adamı % 60 70 öldürür yada iz bırakır sakat bırakır vs.
Allah korusun ya. Bende yaptım herkeste yapmıştır zaman zaman.
Arabanı tanıyarak yapsana be üstadım.Geride kalanları düşünsene ?
Canın , canların , paran, emeğin vs vs vs gider bu.
Olcaksa evdede olur diyen arkadaşım :) sen kaldırım kullanma yolda olcaksa kaldırımdada olur :)
araba kullanmanın tadı kliman açıktır müziğinde dışarıdaki bağlantın azdır.Trafikte arkandaki taksici amcaya su gönderirsin seyyar sucularla adams elektör yapıp güler sen sigaranı yakarsın.Kornaya basmadan fren kullanamdan evine varırsın. Budur huzur yahu :) Bir daha yaparsanız çivili tahta geliyor bak :D
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti canfezzz » 09 Tem 2011, 09:42

bence yapmaz o kadar
......................... :D
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Nereden: Ankara
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti ewregungor » 09 Tem 2011, 14:42

arkadaşlara katılıyorum skoda hız arabası değil ben feliciada zorlana zorlana 140 150 yapıyorum araba yerinde durmuyo uçacak gibi 2010 renault var yolda sanki felicianın 80 90 ı ile gidiorum ibreye bakıyorum 150 160 skoda kullananlar 170 le gidip neyi ispatlamaya çalışıyolarki bende skoda kullanıyorum 90 ı geçmiyorum fazla hızda zevk vermiyor skodada zaten fare gibi bişey küçücük satacam :D
ewregungor
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emre güngör
Nereden: Ankara
Arabanız: T5 Caddy Kangoo chromline Felicia Fun Vs Romi

İleti xMEGANx » 09 Tem 2011, 15:11

frostbite19 yazdı:Bizim arabalarla hız yapmayı hiç sevmiyorum, bizim arabalar derken Felicia Forman her neyse...

Ne zevk alıyorsunuz ki bu araçlarla hız yapmaktan. Senin ıkına ıkına yaptığın 170km/s hızı, modelli turbo dizel

arabası olan adam, dalgınlıktan yapıyor. Yani hiç hissetmiyor bile, gaza sokunmasıyla olan bir şey. Hız bile değil

yeni model arabalar için 170.

Felicia ile hız yapmaya çalıştığımda aklıma hep bu geliyor, bizim arabalar sakin gitmek için yapılmış.

Varsa altında 3.20 BMW, yap kaldırır yani...

Bizim yaptığımız ölümüne gitmek oluyor, BMW sürücüsünün yaptığı adrenalin... Ama belli bir hızdan sonra, altında

istersen tank gibi X6 olsun, ölürsün! ÖLDÜRÜRSÜN!...
aaa evet o başıma geldi Peugeot 307 HDI aracımla :D dalgınlıkla 160 yaptık Edirneye gitmiştik gezmeye gelirken polis ilerde çevirim 300 tl yi tıkadı bana yolladı. tıkandıktan sonra 90 la gidiyodum yolda :D
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105