Forman ön takım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Forman ön takım

İleti efsanea_06 » 02 Tem 2011, 13:23

93 formanimin ön takımında bayağı masraf var akis körüklerini geçen sene değiştirmiştim orjinal bulamadığım için en kalitelisini almıştım ama 4-5 ay sonra yine yırtıldı bende değiştirmedim şimdi dönüşlerde akislerden tıkır tıkır ses geliyor.çukura girdiğim zaman arabanın heryerinden ses geliyor ve çukuru çok hissettiriyor.rot başlarıda bozulmuş.direksiyonu sağa sola oynattığım zaman tak tak ses geliyor sanırım direksiyon kutusundan ses geliyor.arabayı salladığım zaman amortisörlerden pıs pıs şeklinde ses geliyor bu normal midir?birde araç hareket halinde iken direksiyonu hafifçe sağ sol yaptığım zaman araba arkayı bırakıyor lastikleri 5 bin km önce goodyear duragrip ile değiştirdim.ayrıca geçen sene iki defa motor kulakçığını devirdaimle birlikte değiştirdim yine kırılıyor parçalar çok kalitesiz çin malı kullanmıyorum şimdi arkadaşlar ben bunları değiştirsem hangi markaları almamı önerirsiniz? 2 kuruş fazla olsun uzun ömürlü olsun.

efsanea_06
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir