93 favorit 135L düşünüyorum

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

93 favorit 135L düşünüyorum

İleti bekocan » 31 Tem 2011, 20:56

en azından şunu yap alırken veya bakarken motoru çalıştır 3 bin devirde 2 dakka çalıştır hararet ibresi yarılara geldiğinde gazı kes su demosu kapağından dışarı su atma işlemi yoksa hiç kaçırma al dışarı su kaçırırsa artık şansına motor blokları nedurumda o da şans artık ustaya gitmen lazım sonuçu bekliyoruz
şimdiden hayırlı olsun

Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti canfezzz » 01 Ağu 2011, 16:56

:D Al kardeş dediğin gibiyse insan azda olsa anlar al bi görelim şu 30000 lik çıtırı:D
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti favori 135 » 03 Ağu 2011, 15:17

Yaaa güleceksiniz ama bu 93 favonun sahibi gelmedi daha, bu arada 90 favo 136 buldum 3800 TLye bayaz kuğu, boyalı falan dışı iyi, araba gidiyor mu gidiyor (sağdan yavaş yavaş), hem de lpgli ama 200.000 de km. Bugün ustaya göstereceğim idare eder derse alacağım yarın arabayı. Tek sorun 2009 da vize bitmiş, vizeden geçirebilecekmiyim bakalım... Bir bakın arkadaşlar yorumlarınızı merak ediyorum. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 553/detay/
favori 135
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: f sevener
Nereden: İzmir
Arabanız: favorit 135l

İleti favori 135 » 03 Ağu 2011, 22:18

yok 90 favoritte motor bitikmiş ondan fiyat uygunmuş, masraflı araç vazgeçtim, 30.000lik çıtırı beklemeye devam...
favori 135
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 04 Ağu 2011, 08:08

yabani yazdı:- 93 model 30bin'de araba olmaz, km sayacı 99.999'den sonra sıfırlanıyor olabilir. (tabi favo'nun km sayacını bilmiyorum, belki 100binlik değil, milyonluk sayaçtır

Favorit' in sayacı 999,999.9 olarak gösterir.;)
yabani yazdı:...- Ne kadar yakacağı konusunda ancak kullanan arkadaşlar birşey yazabilir fakat aynı marka/model/yaş/km'deki arabalar bile aynı yakmaz çünkü kullanım şartları farklıdır, siz şehir içi 10 litre diye düşünün bence, alırsanız da lpg taktırın.

Geçen sene İstanbul/Eyüp-Kumbağ-Eyüp güzergâhını 18 litre benzinle (yaklaşık) 295 km olarak 6,1-6,2 lt/100 km olarak gittim. Şu anda gitsem daha da az yakar zira hava filtre termostatı iptali sonra çok fark etti.
favori 135 yazdı:az km yapması eksimidir? ben artı olduğunu ve yıpranmadığını düşünmüştüm açıkçası... fiyat nasıl sizce 4500 tl?

Cidden onca senedir bu kadar az kilometre yapmışsa, frene basıp bıraktığınızda, cıyk cıyk ses yapması gerekir en azından.;)
favori 135 yazdı:ablayım ama 'haftada 50 tl yakıyorum' diyenlerden değilim en azından :D özel msj için de saol, bi araştırayım şu çek mi alman mı olayını, bakalım bulabilecekmiyim...

Favorit' in, daha doğrusu Škoda' nın Alman üretimi yok. VW ile yapılan birleşmeden sonra VW' nin ilk el attığı model esasen 135L' dir. Çok ufak tefek düzeltmeler yapıldı. Sonrasında 135LX modelinde epeyce değişiklik yapıldı ve ardından Blackline, Silverline gibi seriler geldi. Ardından da yine Favorit temelli olan ancak iç ve dış görünüş olarak köklü değişiklikler yapıldı. Motor gamına 1,3i ve 1,6 eklendi. Sonrasındaysa Fabia ile beraber salt Alman ekolü uygulanmaya başlandı Škoda modellerine.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti favori 135 » 04 Ağu 2011, 08:33

Tşk Uğur bilgiler için, araç sahibi şehir dışında, aracı gösteremedim, haftaya gelecek, aracı gösterip sizlerle paylaşacağım, bu arada uygun favoritlere bakıyorum ama fiyat düştükçe araç sorunlu çıkıyor, İzmir piyasası da yüksek biraz açıkçası, pazar günü oto pazarını dolaşayım diyorum bakalım, bir şey çıkabilir.
favori 135
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 04 Ağu 2011, 10:41

favori 135 yazdı:Tşk Uğur bilgiler için, araç sahibi şehir dışında, aracı gösteremedim, haftaya gelecek, aracı gösterip sizlerle paylaşacağım, bu arada uygun favoritlere bakıyorum ama fiyat düştükçe araç sorunlu çıkıyor, İzmir piyasası da yüksek biraz açıkçası, pazar günü oto pazarını dolaşayım diyorum bakalım, bir şey çıkabilir.

Fotoğraflarını çekip bizimle de paylaşırsanız, belki bir-iki şey söyleyebiliriz kesin olmamakla birlikte.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti canfezzz » 06 Ağu 2011, 08:00

sainz yazdı:
favori 135 yazdı:Tşk Uğur bilgiler için, araç sahibi şehir dışında, aracı gösteremedim, haftaya gelecek, aracı gösterip sizlerle paylaşacağım, bu arada uygun favoritlere bakıyorum ama fiyat düştükçe araç sorunlu çıkıyor, İzmir piyasası da yüksek biraz açıkçası, pazar günü oto pazarını dolaşayım diyorum bakalım, bir şey çıkabilir.

Fotoğraflarını çekip bizimle de paylaşırsanız, belki bir-iki şey söyleyebiliriz kesin olmamakla birlikte.

Kesinlikle katılıyorum şayet ben araç değiştirirsem arkadaşların alacağım aracı almadan görmesini ve değerlendirmesini gerçekten isterim ;)
---BaŞKeNTLi---
Kullanıcı avatarı
canfezzz
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Muhammed yılmaz
Arabanız: 94 Favorit lx

İleti phenomx3 » 23 Ağu 2011, 20:57

KM yapmamış araç olabiliyor mesela ben 93 formenimi 2009 haziranda aldım 84500 deydi. ilk sahibi emekli fazla gezmeyen birisi imiş.ikinci sahibi 2 sene kullanmış. o almadan önce de araba 4 sene garajda yatmış. ilk sahibi ölünce çocukları kıyamamış ve anca 4 sene sonra satmışlar. ben 65binde de bulmuştum mesela ilk sahibinden ama formeni aldıktan sonra denk geldi. arabama binenler şaşırıyorlarbayaa temizmiş diye. aracı aldım bir ay sonra muayeneye girdim ve geçtim. Yani arayınca bulunabiliyor biraz da şans.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti kaptanmagaraadami » 25 Ağu 2011, 19:37

favoritlerin kilometre sayaç dişlileri plastiktir muhtemelen kırılmış, sayaç çalışmamış ve bu şekilde baya kilometre yapmıştır. benim 93 model arabamda geçen sene aldığımda 80.000 km'deydi. araba çok temizdi ama sayaç orada durmuş ve bu şekilde binilmiş.. araba belki 100.000de belki 150.000de bilemezsiniz. ben temiz olduğundan aldım. motor içinin pas tutması ise çok zordur yıllarca gümrük parklarında açık havada yatsa belki böyle bişey olabilir. arabanın dışı gibi motoruda temizse iyi bir ustaya gösterin ve alın fiyatıda iyi. bu fiyatlara tofaş alacağınıza favorit çok iyi bir tercih olur.
Kullanıcı avatarı
kaptanmagaraadami
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: 93 favorit

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir