hararet sonrası degişiklik

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

hararet sonrası degişiklik

İleti ramazanünlü » 07 Ağu 2011, 22:17

arkadaşlar arabayı bundan 2 ay önce hararet yaptırdım hararetten sonra arabam da tekleme olmaya başladı disbiratörü bujileri buji kaplolarını degiştirdim ama nafile yina yapıyor motor sogukken pek yapmıyor ama ısınınca cok belli oluyor gazda kullanıyorum benzinde bu teklemeyi daha cok yapıyor bi yardım etseniz su eksilme yok

ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak
Arabanız: skoda favorit

İleti syossett » 07 Ağu 2011, 22:25

Arkadaşım sorun şu bence.. hararet olayı gerceklestıkten sonra, ust kapak contasında aşınma olmuş. Bunu ben de yaşadım az bir su kaçıyor ve bu da bujılere temas ettıgı ıcın tekleme yapıyor. Bujılerı sokersen su yyıyıp yemedıklerını anlarsın . ozellıkle yokuslarda gaza yuklendıgınde teklemeyı daha fazla yapar.Sorun fazla buyumeden bır baktır derim. Gecmıs olsun.. hayırlı ramazanlar..
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti forman37 » 08 Ağu 2011, 19:04

bujılerı soktuğunde uçları kahverıngını almıssa contan yanıktır.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti ramazanünlü » 10 Ağu 2011, 19:01

syossett yazdı:Arkadaşım sorun şu bence.. hararet olayı gerceklestıkten sonra, ust kapak contasında aşınma olmuş. Bunu ben de yaşadım az bir su kaçıyor ve bu da bujılere temas ettıgı ıcın tekleme yapıyor. Bujılerı sokersen su yyıyıp yemedıklerını anlarsın . ozellıkle yokuslarda gaza yuklendıgınde teklemeyı daha fazla yapar.Sorun fazla buyumeden bır baktır derim. Gecmıs olsun.. hayırlı ramazanlar..

evet arkadaşım dedigin gibi contayı degiştirmeye karar verdim vermiş oldugun bilgi icin teşekkür ederim
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ramazanünlü » 10 Ağu 2011, 19:03

forman37 yazdı:bujılerı soktuğunde uçları kahverıngını almıssa contan yanıktır.

evet arkadaş aynen dedigin gibi teşekkür ederim contayı degiştirecegim
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti syossett » 10 Ağu 2011, 20:10

Aman ıyı bılen bırısıne yaptırın arkadaşım 1.6 mm lık conta kullanın ve sibopları da gerekırse degıstırın . İyi bılen dıyorum zıra, saplamaların sıkılmasından tutun , contayı yerleştırmeye kadar bilgi isteyen bir iş bu .. Hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir