Favoritim için orjinal kalorifer peteği lazım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İleti ozantavsan » 12 Ağu 2011, 11:43

Hararet sonucu kalorifer peteğim vefat etmiştir.Cenazesi cuma namazını takiben kaldırılacaktır.

Hortumların takıldığı ağızda çatlak varmış , söktük.Hortumları direk bağladık.

Şimdi orjinali lazım , fiyatı nasıldır.
Hortumların takıldığı kısım petekle birliktemi geliyor ? Ayrıcamı almak gerekiyor.

El yardım ...

SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti forman37 » 12 Ağu 2011, 18:07

allah rahmet eylesın usta :) cenazeye katılmak ısterdım ama ısım dolayısıyla gelemıyorum.ben zaten aksama kadar ne cenazeler kaldırıyorum petek bebek gıbı kalır yanında :D ne sanzumanlarlar ne motorlar sokup hurdaya attığımı bılıyorum ..ama senın orjınal işi bıraz yas gıbı gecenlerde orjınal arka pacalığımdan bırı dusmustu bende dığerını sokup atmak zorunda kaldım ve yan sanayı pacalık aldım orjınalı kadar hos durmadı onlarıda sokup attım parcacıma gıdıp orjınal sıparıs verdım tam 2 hafta bekledım ve geldı suankı goruntu on numara :) arda oto ya tesekkurler ederım :)))
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti alwaysloser » 12 Ağu 2011, 18:42

ben yarın sorayım adanada çok isterseniz linki vereyim siz sorun bulamayacağınız parça yok emin olun
http://www.firmasayfasi.com/site.html?id=igeae ünal ticaret ben her parçamı ordan alırım
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti bozkurt_51 » 31 Ekm 2011, 22:23

arkadaşım ben istanbuldayım.benim favoritin kalorifer peteği artık dolmuş ısıtmıyordu.ayrıcam uslukta arzalanmıştı.istanbul aksarayda emniyet garajı civarında oto parçacıları var.oaraya yolum düştü.orada kayasan skoda parçacısı var.ordan vika marka kalorifer peteğini 40 tl ye aldım.vika çin malı peteklerin en yisiymiş.zaten orjinal çek malı bulunmuyor.alırken çin malı da olsa vika marka iste.aldım peteği serviste taktırdım.musluk ve termostadı da değiştirdim.şimdi aracın içi hamam gibi oluyor.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti ozantavsan » 31 Ekm 2011, 23:10

Eski kalorifer peteğimi evde temizleyip tekrar arac taktırdım.Sadece musluk aldım ,ustaya değiştirttim.
Sorunsuz kullanıyorum şu an.

Vika marka musluk 28 TL.. Petek sağlamdı zaten ,musluk kaçırıyordu.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi