Favorit Forman kulübu

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit Forman kulübu

İleti hava_gücü » 03 Eyl 2011, 17:03

merhaba aklıma birşey geldi,saçma olur mu olmaz mı bilemiyorum ama dile getirmek istedim. bu woswos cular kaplumbağa arabalarla kulüp kurdu ya,bizde kursak ne olur? favoritler forman ler toplanırız,sitemiz olur,geziler düzenleriz vs vs. woswostan neyimiz eksik?Fikirlerinizi bekliyorum saygılar

hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kürşat
Nereden: Muş
Arabanız: skoda forman

İleti ozantavsan » 03 Eyl 2011, 18:13

Forumumuz bence bir klüpten daha iyi durumda.Tek eksiğimiz buluşup geziler yapamamak.Tüm favo ve formanlar toplansak şöyle şehiriçi filan dolaşsak sakin sakin herkes bize baksa hoş olmazmı.Belki araçlarımıza saygı duyarlar.Yüzyüze sorunlarımızı paylaşsak , çözüm getirsek .Yeni fikirler üretsek ne hoş olur.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti hava_gücü » 03 Eyl 2011, 18:19

ben herşeye açığım,dedikleriniz çok mantıklı,ben hertürlü buluşmalara açığım,muhtemelen size en uzak benim Muş tayım. ama orta yerlerde toplansak buluşsak dolaşsak yüzyüze yesek içsek heryere gelirim.hiç katılan olmasa herhalde 10kişi buluruz. bir hafta sonu buluşması mesela,bir mekanda buluşma,piknik sohbet tartışma gezi vs. örnek olarak ben muştayım ama ankarada yapılacak bir piknik faaliyeti organize edebilirim,hemde maddi bir beklentim olmadan,her gider bana ait olarak.arkadaşlar sadece gazı benzini doldurup gelecekler hepsi bu.
hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozantavsan » 03 Eyl 2011, 18:30

Hoş olur da herkes memleketin farklı ücralarında .Kimi memur , kimi işçi , kimi resmi dairede ,kimi özel sektörde.
Hafta sonu için planlansa bile çoğu kişi katılamayabilir.Bunu en azından aynı şehirde ve civarında olanlar bir grup oluşturup yapabilirler.Bir birine yakın mesafede olanlar orta bir yerde buluşabilirler.

Ben 1,5 yıl zarfında kendi şehrimde Bir tek kişi ile tanıştım ,konuştum.Akçay ilçesimizden Semih10.
Ben merkezdeyim.Balıkesirden buluşmak isteyen olursa buluşuruz.
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti hava_gücü » 03 Eyl 2011, 18:43

doğru ama vosvos cular hepsi boş gezenin boş kalfası mı ki adamlar beraber binlerce kilotmetre yapıyorlar. bende askeri personelim ama kararlaştırılacak bir hafta sonu organizasyonunu gelir katılırım,ev sahipliği de yapabilirim. Muş a gel desem kimse gelmez ankara mantıklı bence.karar sizin tabi saygılar
hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

İleti hava_gücü » 03 Eyl 2011, 19:18

bu sitede kaç tane ankarada olan ya da ankara etkinliğine katılacak arkadaş var?mesela 17eylül ctesi ya da 18 eylül pazar günü bir piknik düzenlesek kaç kişi katılır.?sadece buluşup muhabbet edip piknik yapıp birde arabalarla şehir turu atarız hepsi bu. kimler katılır? cevap bekliyorum
hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

İleti syossett » 03 Eyl 2011, 22:29

dostum ankara bulusmasını temmuz ayında yaptık 12 oto geldı vede cok kalıtelı, keyıflı gectı. O bulusmada bayram sonrası bır organızasyon daha yapma sozu verdık sımdıden gun vermeyelım fitili ateskeyıp ortak bır tarıhte karar kılalım.. Hayırlı pazarlar...
Kullanıcı avatarı
syossett
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Asım Erdoğan
Nereden: Ankara
Arabanız: Favorit

İleti hava_gücü » 03 Eyl 2011, 23:14

ben 17-18 eylülde ankara da olacağım,bu tarih bana uygun,böyle söyleyeyim öyleyse..
hava_gücü
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozkurt_51 » 31 Ekm 2011, 22:19

istanbulda çok favorit ve formanci var.arkadaşın deidği gibi bir etkinlik düzenlenebilir.skodacılar olarak buluşup tanışmak piknik vs. düzenlemek parlak bir fikir olur.hatta böyle bir fan clup için sticker yaptırıp araçların camına yapıştırmak güzel olur.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti serhun1981 » 03 Kas 2011, 09:33

ya bendede forman var ama yola çıkmaya korkuyorum be bu araba sürekli masraf açıyor
serhun1981
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: serhun şamlı
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: skoda forman LX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir