Bugün Aracıma Cila Yaptım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Bugün Aracıma Cila Yaptım

İleti FTS » 21 Eyl 2011, 23:00

Arkadaşımın araba hediyesi olarak aldığı Sonax çizik giderici Güçlü cilayı izinli olmam sebebiylede bugün yapma kararı almıştım. Ama havadan dolayı akşam 6 da başlamayı düşünüyordum. Sabah bi kalktım hava yer yer bulutlu :) bugün bizim iş olur dedim :) 2 falandı. Yer yer bulutlar vardı. arkadaşı çağırdım. Bi güzel yıkadık arabayı. kuruladık. sonra başladık bagaj tarafından.

Bitirince daha çok çekecektim fark için fakat tavanı yapamadık yağmur yüzünden :) Daha sonra kendim bi el atarım. Şuan bayağı pis oldu. Yağmur öncesi lodos ve sonrasında hafif yağmurdan dolayı. Cuma günü köpüklü yıkama yapmayı düşünüyorum. :) Akşamına nasip olursa resimleri koyarım :)

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

İleti forman37 » 22 Eyl 2011, 00:55

gayet guzel olmus benımde canım sıkıldı gecen gece saat 3 de çıktım dışarı zaten uykumda yoktu dedım barı çıla atıyım capparıma :D basladım olaya 1 saatte bıttı tertemız oldu yaldır yaldır yanıyo masallah :D haftada bı gerekıyo bende elımden geldığınce yapıyorum gece olsun gunduz olsun hıc farketmez omrumun yarısını ona harcadım zaten :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti FTS » 22 Eyl 2011, 11:11

Hoşuma gitti ama yarım kaldı işte malesef kapalı garaj olmayınca. Bu sabah kalkınca bi baktım arabaya çamurdan gözükmüyo :D birazdan çıkıp yıkıyacağım güzelce parlatırım :) sprey hızlı cila almayı düşünüyorum. Daha kolay olur diye. Benimde yeni uğraşım oldu artık :) sokaktakiler her gün görüyorlar geçerken selam veriyorlar :)

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir