TSE'li kahverengi ön cam

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TSE'li kahverengi ön cam

İleti efekentli » 23 Eyl 2011, 17:46

merhaba arkadaşlar,benim sorunum 1994 beyaz formanımın ön camı gece giderken karşıdan gelen far ışıklarında dağıtma yapıyor ve görüş mesafesi oldukça daralıyor,bulunduğum ildeki oto camcılarına gittim ön cam değişecek dediler,üzerindeki kahverengi ve TSE belgeli camdan burada yokmuş,diğer camlarıda aynı renk.camcıları gezdim beyaz yada yeşil takalım üstündeki camdan yok diyorlar. fakat bende diğer camlarla uygun olmayacağı için üstündekinden araştırıyorum,eğer bilen varsa 1994 forman kahverengi renkte TSE belgeli yeni bir ön cam satan bir yer varsa bana bildirmenizi rica ediyorum,şimdiden teşekkür ederim...

efekentli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Akduman
Nereden: Aydın
Arabanız: forman

İleti skodaizm » 23 Eyl 2011, 18:50

efekentli yazdı:merhaba arkadaşlar,benim sorunum 1994 beyaz formanımın ön camı gece giderken karşıdan gelen far ışıklarında dağıtma yapıyor ve görüş mesafesi oldukça daralıyor,bulunduğum ildeki oto camcılarına gittim ön cam değişecek dediler,üzerindeki kahverengi ve TSE belgeli camdan burada yokmuş,diğer camlarıda aynı renk.camcıları gezdim beyaz yada yeşil takalım üstündeki camdan yok diyorlar. fakat bende diğer camlarla uygun olmayacağı için üstündekinden araştırıyorum,eğer bilen varsa 1994 forman kahverengi renkte TSE belgeli yeni bir ön cam satan bir yer varsa bana bildirmenizi rica ediyorum,şimdiden teşekkür ederim...

Madem üzerindeki kahverengi camdan rahatsız oluyorsun ve değiştirmek istiyorsun; niçin yine aynı camdan arıyorsun? Alacağın camın bu durumda üstündekinin aynısı olması sadece cebindeki paraya kıymak olmayacak mı?

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti Yamali3478 » 27 Eyl 2011, 08:08

Tse Olarak belirttigi için suan aracının üstündeki cam tse belgeli değildir sanırsam ... Bnce renkli cam alıpta riske girmeyin derim.
Yamali ! isyanlardaa !!!!!
Yamali3478
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: YAVUZ MUHAMMET ALİ BÖYÜKÖZKÖK
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FAVORİT GLX 1994

İleti efekentli » 25 Kas 2011, 12:29

renkli cam rahatsız etmiyor,tam tersine gündüzleri daha iyi oluyor.benim sorunum;renkli camlarda zamanla içindeki renk veren maddenin deforme olmasından kaynaklanan ve gece karşıdan gelen araç ışıklarının cama vurduğunda dağılması.şu anda üstündeki kahverengi renkli ve tse li.daha önce de renault marka araçta ön cam da aynı sorunu yaşadım ve değiştirdim,düzelmişti.ama şimdi skoda kullanıyorum,öncam çok aşırı dağıtmasada biraz yapıyor,bu yüzden değiştirmek istiyorum.yani kısacası;bana kahverenk renkli ve tse li öncam lazım,yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum...
efekentli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Akduman
Nereden: Aydın
Arabanız: forman

İleti umutgiray » 25 Kas 2011, 13:16

http://uzmanotocam.com.tr/ bu arkadaşları bir ara burda bulursun aradığını ama firma ankara da.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir