favoritim conta yaktı ne kadar tutar masraf...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

favoritim conta yaktı ne kadar tutar masraf...

İleti Yamali3478 » 28 Arl 2011, 10:26

hsynaslan0010 yazdı:dediklerin oluyordu hepsin'den kurtuldumm contayı yaptırdım balıkesir şehirli oto'ya cok güzel iş cıkardılar arabam 10 numara oldu bütün bbu işler conta yüzündenmiş meyerse formdakı arkadaşlarında bilgisi olması acısından fiyatları yazıyorum bilginize
motor ynlme işciligi .......60tl
silindir kapak saplaması.......22tl
conta silindirkapak........20tl
conta manifolt ......10tl
conta eksoz bogaz sac....3tl
conta üstkapak......5tl
conta termostat kapak.....3tl
termostat 88 vika 15tl
tornacı...50tl
c antifiriz 3 ltre....20tl
sarf malzeme.....20tl
servis ücreti.... 125 tl
arkadaşlar bunun haricinde bujileride değiştirdim ve bujı kabloları 50tl de bunlar
toplam 402tl yapıyor ve bunlara debiraj ayarı vites ayarı iç lambalardakı değişmeler herşey dahil bir daha balıkesir şehirli oto calışanları ve sahibi ERKAN ŞEHİRLİYE COK TEŞEKKÜR EDERİM
böyle ustalar var demek Helal olsun İşini doğru yapan yok sanıyordum gercekden. Balıkesirde olsaydım her sıkıntımda oraya giderdim. Tekrar tebrik ediyorum .

Yamali ! isyanlardaa !!!!!
Yamali3478
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: YAVUZ MUHAMMET ALİ BÖYÜKÖZKÖK
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FAVORİT GLX 1994

İleti hsynaslan0010 » 28 Arl 2011, 11:04

Yamali3478 yazdı:
hsynaslan0010 yazdı:dediklerin oluyordu hepsin'den kurtuldumm contayı yaptırdım balıkesir şehirli oto'ya cok güzel iş cıkardılar arabam 10 numara oldu bütün bbu işler conta yüzündenmiş meyerse formdakı arkadaşlarında bilgisi olması acısından fiyatları yazıyorum bilginize
motor ynlme işciligi .......60tl
silindir kapak saplaması.......22tl
conta silindirkapak........20tl
conta manifolt ......10tl
conta eksoz bogaz sac....3tl
conta üstkapak......5tl
conta termostat kapak.....3tl
termostat 88 vika 15tl
tornacı...50tl
c antifiriz 3 ltre....20tl
sarf malzeme.....20tl
servis ücreti.... 125 tl
arkadaşlar bunun haricinde bujileride değiştirdim ve bujı kabloları 50tl de bunlar
toplam 402tl yapıyor ve bunlara debiraj ayarı vites ayarı iç lambalardakı değişmeler herşey dahil bir daha balıkesir şehirli oto calışanları ve sahibi ERKAN ŞEHİRLİYE COK TEŞEKKÜR EDERİM
böyle ustalar var demek Helal olsun İşini doğru yapan yok sanıyordum gercekden. Balıkesirde olsaydım her sıkıntımda oraya giderdim. Tekrar tebrik ediyorum .

teşekkürler
bende bu kadar olmaz diyordum ama şansmı diyim anlamadım ama nasıl oldugunu anladım aracı aldıgımdan beri oraya götürdüm tamır bakım olayına benden önce arabanın sahibide oraya götürüyormuş yanı arabayı tanıyorlar ama ne kadarda olsa yine başkalarına bu kadar opsiyon saglamadıklarını bu formda okudum aynı arabaya sahip başka arkadaşlara devraj balatasına cok yuksek fiyat verdikleride oldu ama servis olayı bu heralde elinde hertürlü parca var veriyorsun agır arzalarda bir günde teslim ediyorlar arabayı şimdi başka tamırcıye götürsen o parcayı al gel bu parcayı al gel sanayının içinde koştur dur böyle oldugu zaman bence iyi oluyor en azından koşturmuyorsun
hsynaslan0010
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hüseyin aslan
Nereden: Balıkesir
Arabanız: favorit 135

İleti Yamali3478 » 28 Arl 2011, 13:04

katılıyorum ... Aynen dediğiniz gibi oluyor bundan eminim .... %100 Çok iyi bir konuya değindiniz tebrik ederim . :)
Yamali ! isyanlardaa !!!!!
Yamali3478
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: YAVUZ MUHAMMET ALİ BÖYÜKÖZKÖK
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FAVORİT GLX 1994

İleti mepavci » 02 Oca 2012, 18:55

Arkadaşlar hepinizin ilgisine çok çok çok teşekkür ederim arabamı bu gun yaptırdım bu sıkıntıların hepsi termostattan kaynaklanıyormus .... 20 liralık parca 45 liraya haloldu ..şimdi arkadaslar iyi bir usta şart muhakkak skoda servisine götürdüm bana direk conta yakmış dedi yalan soyledi bi de servis olacak bilen biliyor diğer usta onca termostata bakayım dedi o arızalı değilse conta yakmıstır dedi termostattanmıs yani iyi bir usta şartttt
mepavci
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet avci
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir