YENİ ARABAM FAVORİT:)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YENİ ARABAM FAVORİT:)

İleti ERTAN26 » 31 Arl 2011, 21:30

hayırlı olsun öncelikle.bu araçlarda hararet sorunu vardır onun için aracın sık sık yagın asuyuna bak.kışlık antifiriz koymadıysan antifirizi yeteri kadar koy yoksa radyötör delinir.

ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti alwaysloser » 01 Oca 2012, 00:40

ya arkadaşlar bu araçlarda nasıl bir hararet sorunu vardır ki ben adana gibi yerde 6 senedir tek bir belirti görmedim ki devirli ve agrasif kullanan biriyimdir yarışala girerim egzozoum abarttır yüklenirim 14 lük 185 taban njant takılı

yapmayın gözünüzü seveyim
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti Pesimiststyle » 02 Oca 2012, 01:01

hayırlı olsun nazik kullanılmış ve kazasız bir araç ise içiniz rahat olsun yıllarca binersiniz..

Favorite kolay ulaşırsınız zor vazgeçersiniz :)
.....:::::PesimistStyle:::::.....
Kullanıcı avatarı
Pesimiststyle
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: selcuk
Nereden: Antalya
Arabanız: Skoda Favorit 135 LX

İleti MadloveR » 02 Oca 2012, 10:37

alwaysloser yazdı:ya arkadaşlar bu araçlarda nasıl bir hararet sorunu vardır ki ben adana gibi yerde 6 senedir tek bir belirti görmedim ki devirli ve agrasif kullanan biriyimdir yarışala girerim egzozoum abarttır yüklenirim 14 lük 185 taban njant takılı

yapmayın gözünüzü seveyim
aynen katılıyorum. ben bugüne kadar daha hiç hararet sorunu gözlemlemedim arcımda. 60 derece eğimli yokuş çıkarken bile hararet ortadan yukarı çıkmadı.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti RODOS55 » 02 Oca 2012, 11:05

Pesimiststyle yazdı:hayırlı olsun nazik kullanılmış ve kazasız bir araç ise içiniz rahat olsun yıllarca binersiniz..

:)) Abi eyvallah kazasız belasız inşallah hepimiz için,

15 Gün oldu aracı alalı daha bi hararet sorunu yaşamadım hergünde kullanıyorum Bide aracta LPG Yok 100 tl lık yakıtla 330 km yaptım bana makul gibi geldi ama Tüp taktırmak istiyorum Bu konuda Motor uyum problemı yaparmı ve hangı markayı önerirsiniz?
RODOS55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN ÖZÇINAR
Nereden: İzmir
Arabanız: FAVORİT

İleti Pesimiststyle » 02 Oca 2012, 12:49

hiç düşünmeden lpg olayına gir, vakit kaybetme 100 tl değil 60 liraya yaparsın 330 km ozaman..
ayrıca aracın karburatörlü olduğu için benzin - lpg sıralaması olmayacak yani her daim lpg de kullanabileceksin
.....:::::PesimistStyle:::::.....
Kullanıcı avatarı
Pesimiststyle
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: selcuk
Nereden: Antalya
Arabanız: Skoda Favorit 135 LX

İleti alwaysloser » 02 Oca 2012, 20:31

RODOS55 yazdı:
Pesimiststyle yazdı:hayırlı olsun nazik kullanılmış ve kazasız bir araç ise içiniz rahat olsun yıllarca binersiniz..

15 Gün oldu aracı alalı daha bi hararet sorunu yaşamadım hergünde kullanıyorum Bide aracta LPG Yok 100 tl lık yakıtla 330 km yaptım bana makul gibi geldi ama Tüp taktırmak istiyorum Bu konuda Motor uyum problemı yaparmı ve hangı markayı önerirsiniz?

ben 6 yılda adana gibi bi yerde yapmadım harareti ki devirli agrasif kullanan biriyimdir

100 tl ye 330 km yapıyorsanız hiç tüpe bulaşmayın aracınıza yazık etmeyin çekişten düşer sürüş zevki kalmaz çalışması zorlaşır vs vs
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti jawacı » 02 Oca 2012, 20:35

alwaysloser yazdı:
RODOS55 yazdı:

ben 6 yılda adana gibi bi yerde yapmadım harareti ki devirli agrasif kullanan biriyimdir

100 tl ye 330 km yapıyorsanız hiç tüpe bulaşmayın aracınıza yazık etmeyin çekişten düşer sürüş zevki kalmaz çalışması zorlaşır vs vs

bencede benzinde kullanmaya devam et. benzinin keyfini sür. lpg nin ayarını bulana kadar keyfin kaçar.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

İleti MadloveR » 03 Oca 2012, 16:11

RODOS55 yazdı:

bence benzindeki yakıtın çok çok çok iyi hiç lpg olayına girme. ben şu anda lpgde 0,25 tl yakıyorum senin hesabına göre benzinde 0,30 tl yakıyosun dediğim hiç lpg düşünme bence
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir