Favoritime ne kadar masraf ederim...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favoritime ne kadar masraf ederim...

İleti suleymankarakuzu » 04 Şub 2012, 19:49

arabam 93 model favorit 135L. Arabama yapmayı düşündüklerim;

kapı camlarına ait fitillerin değişimi;
arka stoplar;
göstergenin üzerinde bulunan ve her favoda sorun olan plastik konsol(halıflex ile kaplanmış değişecek);
kapı açma kolları;
ön kapılara ait kapı döşemeleri;
2 adet güneşlik;
arka paçalıklar;

yukarıda saymış olduğum malzemeler için ne kadar bir ödeme yaparım. Konuya hakim arkadaşlarım yardımcı olursa sevinirim..

suleymankarakuzu
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Süleyman KARAKUZU
Nereden: Denizli
Arabanız: FABİA 1.2 CLASSİC LPG

İleti suleymankarakuzu » 04 Şub 2012, 19:50

ayrıca denizli de skodadan anlayan iyi bir ustaya ihtiyacım var.
suleymankarakuzu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti TILSIM » 04 Şub 2012, 20:09

arka stop 20 tl digerlerinin fiyatini bilmiyorum.yolda giderken düşmüş yenilemek zorunda kaldım.o yüzden biliyorum
Kullanıcı avatarı
TILSIM
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: Favorit

İleti phenomx3 » 04 Şub 2012, 21:20

http://otoyedekparcacim.org/index.php?route=product/category&path=61_161 Bu sitede kapı döşemeleri var. Ayrıca başka parçaları da bulabilirsin mesela stoplar 25tl
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti felicia-dizel_ahmet » 04 Şub 2012, 23:25

gösterge çerçevesi plastik konsolun yenisini bulamazsın. çıkma bulursun. çıkmalarda çok düzgün olmuyor. zamanında ben çok aradım.
felicia-dizel_ahmet
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Felicia 1.9D

İleti suleymankarakuzu » 05 Şub 2012, 15:55

bu sitedeki fiyatlar biraz fazla geldi bana sizce nasıl?
suleymankarakuzu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti phenomx3 » 05 Şub 2012, 16:02

Ben İzmitte arka stop sormuştum 25 tl dediler. LUK marka baskı setine birisi 165 tl birisi 190 tl demişti. burada 140tl. kapı döşemelerine gelince her yerde bulacağını sanmıyorum. İyi araştır karar ver. Ben birkaç gün önce bu sitede görmüştüm sende üstüne sormuşsun. Karar senin.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti hakan48 » 05 Şub 2012, 18:02

suleymankarakuzu yazdı:bu sitedeki fiyatlar biraz fazla geldi bana sizce nasıl?

Fiyatlara Bakarken Ürün Markalarınıda Göz Önünde Bulundurmanızı Tavsiye Ederim. Süleyman Bey Daha Ucuza Elbette Bulunabilir, Ama Kalitesi Nasıldır, Bilinmez , Ama Bu Sitede Sorun Yaşama Şansınız Sıfır , Eger Bir Sorunla Karşılaşırsanız, Forum İçinden Direkt Olarak Benimle İrtibat Kurabilirsiniz. Bu Sitede Skoda Parçalarının Satın Almasından Ben Sorumluyum ve Benim Onaylamadığım Hiçbir Marka Stoklara Girmez. :) Ayrıca Otoyedekparcacim a Ait Diğer Sitelerdede Arkadaşım Yönetici 17 Yıldır Skoda Yedek Parça ve Servis Hizmeti Veriyoruz, Favorit ve Feliciaların Fabiaların Octavianın İlk Bakımlarını da Yaptık 100.000 Bakımlarınıda Skodayı İyi Tanıyoruz, ve Serviste Takmadığımız Yedek Parçalarıda Müşterilerimize Satmıyoruz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti sonertevfik » 05 Şub 2012, 19:29

KARDEŞİM BU ARABANIN AYNISINDAN BENDE DE VARDI, ARABA TEK KELİME İLE KALİTELİ, ANCAK İNAN SANA TAVSİYEM 135L SERİSİNE MASRAF ETME DERİM. PARANIN KIYMETİNİ BİL VE EN KISA ZAMANDA SAT GİT KENDİNE YİNE 93 MODEL OLAN 135 LX SERİSİNDEN AL... BU İKİ ARABANIN DA MODELİ 93 MODEL BELKİ AMA ARALARINDA 1500'DEN FAZLA NOKTADA FARK VAR... HERŞEYİ AMA HERŞEYİ FARKLI... BEN 2000 YILINDA 93 MODEL 135 L Mİ 6 AY KULLANIP SATTIM, ÜZERİNE 550 LİRA GİBİ BİR PARA ÖDEYİP 93 MODEL 135 LX ALDIĞIMDA, İKİSİNİN ARASINDAKİ ÜRETİMDEKİ MALZEME KALİTESİ FARKINI ÇOK BELİRGİN OLARAK HİSSETTİM. BİRDE ÇOK TEMİZ OLMAK ŞARTI İLE 93-94 MODEL FAVORİT SİLVERLİNE YA DA BLACKLİNE FALAN BULDUN MU VARYA, TADINDAN YENMEZ DERLER YA O DERECE FARK VAR ARALARINDA...

YAKLAŞIK 5 YILDIR EN UFAK BİR SORUN YAŞAMADAN 2000 MODEL FELİCİA GLX-İ KULLANIYORUM, AMA KARDEŞİM 93 MODEL FAVORİT LX 'İN TADI BAŞKA, İNANKİ ÖZLÜYORUM FAVORİTİMİ... İLERDE İMKANIM OLURSA GEREKİRSE ALMANYA'YA GİDİP TERTEMİZ BİR FAVORİT LX BULUP GETİRECEĞİM, O KADAR SEVİYORUM FAVORİTİ...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 05 Şub 2012, 19:33

AYRICA KARDEŞİM FAVORİTE (ÖZELLİKLE İÇ MEKANDAKİ PLASTİK AKSESUAR VE YEDEK PARÇALARDA) SAKIN YAN SANAYİ PARÇALARA PARA VERME... İŞÇİLİK KALİTESİ 5 PARA ETMEZ. ORJİNALİNİ BULMAN DA ÇOK ZOR... İĞRENÇ ÖTESİ BİR KALİTESİZLİK HAKİM, FAVORİT'İN PLASTİK YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDE...

(BENDE PLASTİK KALIPÇISIYIM ARKADAŞLAR, YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM ESNAF ABİLERİM ALINMASIN SAKIN, AMA GERÇEK BU... FAVORİTİN YAN SANAYİ PLASTİK YEDEK PARÇALARI 5 PARA ETMEZ)
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti hakan48 » 05 Şub 2012, 23:57

sonertevfik yazdı:AYRICA KARDEŞİM FAVORİTE (ÖZELLİKLE İÇ MEKANDAKİ PLASTİK AKSESUAR VE YEDEK PARÇALARDA) SAKIN YAN SANAYİ PARÇALARA PARA VERME... İŞÇİLİK KALİTESİ 5 PARA ETMEZ. ORJİNALİNİ BULMAN DA ÇOK ZOR... İĞRENÇ ÖTESİ BİR KALİTESİZLİK HAKİM, FAVORİT'İN PLASTİK YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDE...

(BENDE PLASTİK KALIPÇISIYIM ARKADAŞLAR, YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIM ESNAF ABİLERİM ALINMASIN SAKIN, AMA GERÇEK BU... FAVORİTİN YAN SANAYİ PLASTİK YEDEK PARÇALARI 5 PARA ETMEZ)

Favoritin Yansanayi Plastik Aksamı Üretilmiyorki :) Gösterge Saatleri Torpido Kapağı Yenisi Bile Zor Bulunuyor,
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ERTAN26 » 05 Şub 2012, 23:59

kapı camlarına ait fitillerin değişimi; ben bi ara gidip sormuştum tanasine 20 tl gibi bir fiyat söylediler onunu için üzerindeki takılı olanlara iyi bakıyorum
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti ERTAN26 » 05 Şub 2012, 23:59

kapı camlarına ait fitillerin değişimi; ben bi ara gidip sormuştum tanasine 20 tl gibi bir fiyat söylediler onunu için üzerindeki takılı olanlara iyi bakıyorum
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti hakan48 » 06 Şub 2012, 00:01

ERTAN26 yazdı:kapı camlarına ait fitillerin değişimi; ben bi ara gidip sormuştum tanasine 20 tl gibi bir fiyat söylediler onunu için üzerindeki takılı olanlara iyi bakıyorum

Fitil Aksamının Yansanayisi Var , Fitiller Lastik Orjinal Kapı Fitilleri Tanesi 80 TL Civarı :)

Kapı Camı Fitillerininde Yansanayisi Yok Orjinalde Pahalıdır.

Ama Skodanın plastik Olarak Yansanayisi Yok ,Plastik Derken iç Aksamdan Bahsediyorum,Konsol Torpido Kapağı Vs
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti junior » 06 Şub 2012, 00:07

sonertevfik yazdı:KARDEŞİM BU ARABANIN AYNISINDAN BENDE DE VARDI, ARABA TEK KELİME İLE KALİTELİ, ANCAK İNAN SANA TAVSİYEM 135L SERİSİNE MASRAF ETME DERİM. PARANIN KIYMETİNİ BİL VE EN KISA ZAMANDA SAT GİT KENDİNE YİNE 93 MODEL OLAN 135 LX SERİSİNDEN AL... BU İKİ ARABANIN DA MODELİ 93 MODEL BELKİ AMA ARALARINDA 1500'DEN FAZLA NOKTADA FARK VAR... HERŞEYİ AMA HERŞEYİ FARKLI... BEN 2000 YILINDA 93 MODEL 135 L Mİ 6 AY KULLANIP SATTIM, ÜZERİNE 550 LİRA GİBİ BİR PARA ÖDEYİP 93 MODEL 135 LX ALDIĞIMDA, İKİSİNİN ARASINDAKİ ÜRETİMDEKİ MALZEME KALİTESİ FARKINI ÇOK BELİRGİN OLARAK HİSSETTİM. BİRDE ÇOK TEMİZ OLMAK ŞARTI İLE 93-94 MODEL FAVORİT SİLVERLİNE YA DA BLACKLİNE FALAN BULDUN MU VARYA, TADINDAN YENMEZ DERLER YA O DERECE FARK VAR ARALARINDA...

YAKLAŞIK 5 YILDIR EN UFAK BİR SORUN YAŞAMADAN 2000 MODEL FELİCİA GLX-İ KULLANIYORUM, AMA KARDEŞİM 93 MODEL FAVORİT LX 'İN TADI BAŞKA, İNANKİ ÖZLÜYORUM FAVORİTİMİ... İLERDE İMKANIM OLURSA GEREKİRSE ALMANYA'YA GİDİP TERTEMİZ BİR FAVORİT LX BULUP GETİRECEĞİM, O KADAR SEVİYORUM FAVORİTİ...
arkadaşlar aracım satılıktır ilgilenirseniz arayın.sahibinden.com ilan no 68965215.
junior
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: arman boyacı
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit 1994 glx

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir