ön tampon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ön tampon

İleti erdi ortakcı » 23 Şub 2012, 15:43

arkadaslar favoritıme ön tampon almak istiyorum taıwan marka tampon 67 lira sizce nasıldır taktıran varmı orjınalmı yoksa dandıklerdenmı indirime gırmıs ıntde bılgı

Kullanıcı avatarı
erdi ortakcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdi ortakcı
Nereden: İzmir
Arabanız: blaklıne

İleti forman37 » 23 Şub 2012, 18:20

bulabılırsen eğer orjınalden şaşma taıwan dedığın sey çin malı duzgun durmaz aracta googlede arda otomotıv yedek parca dıye aratırsan goruceksın ara orayı yardımcı olurlar bı ıhtımal bulunabılır orjınalı
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti erdi ortakcı » 24 Şub 2012, 10:50

sordum ordada tayvan marka varmıs oda 70 lıra dıyo tayvanlar orjınal dıye satılır zaten pıyasada da dıyo canlı destekdeki kişi
Kullanıcı avatarı
erdi ortakcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdi ortakcı
Nereden: İzmir
Arabanız: blaklıne

İleti sainz » 24 Şub 2012, 11:57

erdi ortakcı yazdı:sordum ordada tayvan marka varmıs oda 70 lıra dıyo tayvanlar orjınal dıye satılır zaten pıyasada da dıyo canlı destekdeki kişi

Aynen öyle. Sırf bu yüzden köşesi kırık tamponu değiştirmiyorum, kırık daha iyidir diyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti kuğu beyazı FORMAN » 24 Şub 2012, 14:39

tampon tampondur arkadaşım sağlamlığını test edeceksen bişiy demek aracın çirkinliği kapatırım dersen al tak ne uğraşıon
al çelik macun çaktir baoyat al sana zırh gibi sağlam çok düşünme bence şaçlarına ak düşer animallah :)
Kullanıcı avatarı
kuğu beyazı FORMAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bora genç
Nereden: Ankara
Arabanız: skoda forman 1994

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir