93 Model yeşil favorit

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

93 Model yeşil favorit

İleti erdogan2734 » 28 Şub 2012, 21:36

Arkadaşlar bugun uygun fiyata iyi olduğunu düşündüğüm. 93 model bir favorit sahibi oldum.
Şansımdan Ankarada bugun gümbür gümbür kar yagdı eve gelene kadar arabayı kaydıra kaydıra bir hal oldum.
Allahım ödeme kolaylıgı versin ve kazadan beladan uzak tutsun. Arkadaşlar merkezi kilt ve alarmı yok taktırmalımıyım? Ayrıca bu benim ilk arabam ve daha önce hiç skoda kullanmadım bana tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim. Aracın arka sileceği çalışmıyo bunu nerde bulabilirim lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
İyi aksamlar...

erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdoğan hallaç
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 93

İleti alwaysloser » 28 Şub 2012, 22:19

arka silecek elki soketleri çıkartıldığı için çalışmıyodur belkide motoru bozulmuştur birde nası çalıştığını biliyormusunuz o var tabi;:D

bhayırlı olsun kışın fazla kullanmayın kaygan yollarda dikkat edin zar zor aldıysanız allah göstermesin zincirde olmazsa problem olmasın

merkezi kilit ve uzaktan kumanda tavsizye ederim 100 tl bile gittmez ben 5 yıldır kullanıyorum çok rahatım

skoda yolda bırakmaz yeterki yağı suyu yakıtı olsun bakımları ucuzdur siz farkettiklerinizi yazın biz bilgilerimizi paylaşalım

tekrar hayırlı olsun
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti ekrem bey » 28 Şub 2012, 22:57

Hayırlı olsun güle güle kullanın arkadaşa katılıyorum yerini bulamamış olabilirsiniz yada motor.
Kullanıcı avatarı
ekrem bey
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ekrem(Tekniker)
Arabanız: 93 favorit 135 lx

İleti SilverLine » 29 Şub 2012, 01:23

Hayırlı ugurlu olsun..Allah kaza bela vermesin..
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti stopdan » 29 Şub 2012, 01:35

sigortaya bakmanızı tawsıye ederim birde sokete
stopdan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serkan TOPDAN
Arabanız: Octavia A5 ambiante

İleti amert2008 » 29 Şub 2012, 09:20

hayırlı uğurlu olsun öncelikle... güzel arabadır...emsalleriyle karşılaştırınca konforlu diyebilirim...ben toros broadway falan kullandım onlara göre daha konforlu kazık gibi değil...arka silecek benimde çalışmıyor problem yapma:) yedek parçası tamiri bakımı ucuzdur.
amert2008
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: favorit

İleti erdogan2734 » 29 Şub 2012, 10:45

Arkadaşlar abilerim hepinize çok teşekkür ederim. Alırken aracı çok korktum hatta alma diyenlerde oldu. İşallah kazasız belasız kullanırım. Bu arada Ankadara olanlarınız varsa dün baya kar vardı bugunde yine karlıydı. Dün kaydığı için araç çıkarmadım ama bi çalıştırayım dedim ama 3 defa denedım çalışmadı bende uğraşmadım. Bu zamana kadar Hİç Tüplü araç kullanmadığım için nasıl bırakmam gerekli falan bilmiyorum. Doğru söylemek gerekirse arka sileceğin nerden çalıştığınıda bilmiyorum. İşallah öğrencez. Aracı aksamdan benzine almalımıyım. araçta benzin yok galiba herşeye karşı bi 20 liralık benzin alsam bana çalıştırmaya falan yetermi yani 4-5 litre falan. Bunun dışında pek bi sıkıntım olcanı zannetmiyorum hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim.
erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

İleti sainz » 29 Şub 2012, 13:54

erdogan2734 yazdı:...arka sileceğin nerden çalıştığınıda bilmiyorum...

Silecek kolunu selektör yaparmış gibi ilk çektiğinizde silecek çalışır, biraz daha çekerseniz arka cama su atmaya başlar.;)
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti emre14 » 29 Şub 2012, 14:36

Hocam aracınız hayırlı olsun öncelikle. Aldığınız araç etimesgutta çamurluklarından biri değişmiş dediği ve en son 4500 e kadar düşüren birisi vardı o aracımı aldınız merak ettim. Bende onu aramıştım bi arızası var diyodu sonra vazgeçtim.
emre14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yunus Emre İpek
Arabanız: vw bora 2000 1.6 comfortline

İleti alper33 » 29 Şub 2012, 16:45

Favoritin hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız günlerde sürmek nasip olsun. Bu yeşil favoritin uygun fiyatı nedir kaça aldın, sakıncası yoksa bilgi verirsen bizde son piyasa durumu hakkında fikir sahibi oluruz.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti alwaysloser » 29 Şub 2012, 21:21

erdogan2734 yazdı:Arkadaşlar abilerim hepinize çok teşekkür ederim. Alırken aracı çok korktum hatta alma diyenlerde oldu. İşallah kazasız belasız kullanırım. Bu arada Ankadara olanlarınız varsa dün baya kar vardı bugunde yine karlıydı. Dün kaydığı için araç çıkarmadım ama bi çalıştırayım dedim ama 3 defa denedım çalışmadı bende uğraşmadım. Bu zamana kadar Hİç Tüplü araç kullanmadığım için nasıl bırakmam gerekli falan bilmiyorum. Doğru söylemek gerekirse arka sileceğin nerden çalıştığınıda bilmiyorum. İşallah öğrencez. Aracı aksamdan benzine almalımıyım. araçta benzin yok galiba herşeye karşı bi 20 liralık benzin alsam bana çalıştırmaya falan yetermi yani 4-5 litre falan. Bunun dışında pek bi sıkıntım olcanı zannetmiyorum hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

çalıştırmadan önce 2-3 defa kontağı açıp tüpün tık sesini dinleyin karbüratöre kadar lpg çeksin araç ve 3 ten sonra marş basın hafifte gaz verin rahatlıkla çalışacaktır
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti erdogan2734 » 29 Şub 2012, 21:39

alwaysloser yazdı:
erdogan2734 yazdı:Arkadaşlar abilerim hepinize çok teşekkür ederim. Alırken aracı çok korktum hatta alma diyenlerde oldu. İşallah kazasız belasız kullanırım. Bu arada Ankadara olanlarınız varsa dün baya kar vardı bugunde yine karlıydı. Dün kaydığı için araç çıkarmadım ama bi çalıştırayım dedim ama 3 defa denedım çalışmadı bende uğraşmadım. Bu zamana kadar Hİç Tüplü araç kullanmadığım için nasıl bırakmam gerekli falan bilmiyorum. Doğru söylemek gerekirse arka sileceğin nerden çalıştığınıda bilmiyorum. İşallah öğrencez. Aracı aksamdan benzine almalımıyım. araçta benzin yok galiba herşeye karşı bi 20 liralık benzin alsam bana çalıştırmaya falan yetermi yani 4-5 litre falan. Bunun dışında pek bi sıkıntım olcanı zannetmiyorum hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

çalıştırmadan önce 2-3 defa kontağı açıp tüpün tık sesini dinleyin karbüratöre kadar lpg çeksin araç ve 3 ten sonra marş basın hafifte gaz verin rahatlıkla çalışacaktır

Sevgili alwaysloser bu aksam bı denıym dedım dediğiniz gibi yapmadım direk çalıştırmaya çalıştım 3 defa marş bastım denedim ama olmadı. Tam alıcakken böyle fan sesi gibi ses gelip marş kesiyo. Yarın hava iyi olursa sizin dedğiniz gibi yaparım işallah...Çok sağolun tavsiyeniz için.
erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

İleti erdogan2734 » 29 Şub 2012, 21:41

alper33 yazdı:Favoritin hayırlı olsun arkadaşım, kazasız belasız günlerde sürmek nasip olsun. Bu yeşil favoritin uygun fiyatı nedir kaça aldın, sakıncası yoksa bilgi verirsen bizde son piyasa durumu hakkında fikir sahibi oluruz.

Sevgili Alper kardeşim aracı 4500 liraya aldım. İyi bir araç almadan çok araştırdım iyi bir favorit 5500 liradan aşağı değil ben tanış vasıtasıyla baya bi indirimli aldım. Normalde 5250 istiyordu arkadaş.
erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

İleti ekrem bey » 29 Şub 2012, 22:02

Havalar kötü Arabada bence her ihtimale karşı benzin bulundurmalısınız. malum gazda herzaman çalışmaz.
akşamları ben benzine alıyorum ustam düğmeden 3-4 kez benzin gaz direk yani istop etmeden alırsanız marş zarar görmez der.bende aynen öle yapıyorum sabahlarıda benzinde çalıştırıp sonra gaza :)))hayırlı sürüşler
Kullanıcı avatarı
ekrem bey
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ekrem(Tekniker)
Arabanız: 93 favorit 135 lx

İleti phenomx3 » 01 Mar 2012, 00:01

HAYIRLI OSUN kazasız belasız sürüşler dilerim. Aracı tanıdıkça sıkıntılarını daha çabuk çözersin ee tabi bide forumdan tavsiyelerle daha daha kolay olacak buna emin ol.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti ERTAN26 » 01 Mar 2012, 00:32

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti ERTAN26 » 01 Mar 2012, 00:32

hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti erdogan2734 » 01 Mar 2012, 14:53

emre14 yazdı:Hocam aracınız hayırlı olsun öncelikle. Aldığınız araç etimesgutta çamurluklarından biri değişmiş dediği ve en son 4500 e kadar düşüren birisi vardı o aracımı aldınız merak ettim. Bende onu aramıştım bi arızası var diyodu sonra vazgeçtim.

Emre aracı etimesguttan almadım. Zaten arac nette ilan edilmedi hiç. Arkadaş aracılığıyla adam satmıyodu zorla aldık :).
ayrıca hepinize teşekkür ederim.
erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir