helezon boyu kısaltma izmir

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

helezon boyu kısaltma izmir

İleti erdi ortakcı » 04 Mar 2012, 20:57

Arkadaslar mrb ben favorıtımı alçaltmak istiyorum ama araba zaten sessız bır araba deyıl malumunuz bıde helezonları kestırırsem içerde kulaklık takmak zorunda kalırım ama duyduguma göre helezonları piresle bastırırak kısaltıyolarmıs daha saglıklı dıyolar bılgısı olan varmı ve ızmırde yaptıra bılecegım herhangı bır yer sımdıdden tsk.

Kullanıcı avatarı
erdi ortakcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdi ortakcı
Nereden: İzmir
Arabanız: blaklıne

İleti PİCK-UP » 05 Mar 2012, 00:28

orjinallere dokunmayın sitede alwaysloser nickli arkadaşımla irtibata geçerseniz elinde..

4 adet (1 takım) düşürülmüş yay

4 adet (1 takım) düşürülmüş amortisör mevcuttur.. uygun bir mevlaya satıyor dilerseniz irtibata geçebilirsinz..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti erdi ortakcı » 05 Mar 2012, 17:21

baktımda onunkıler fazla kısa arkaya oturan olsa teker surter davlunbaza ben hafıf ındırecegım okadar cok deyıl 1e 1 bakla belkı
Kullanıcı avatarı
erdi ortakcı
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdi ortakcı
Nereden: İzmir
Arabanız: blaklıne

İleti alwaysloser » 06 Mar 2012, 19:50

benim elimdekiler araçta takılıyken sürtme yok tu 4 kişi ile sorunsuzdu ki 185,55 174 vardı daha sonra 175 70 13 e döndük yine bişe yoktu ve araba biraz daha yumuşaklaşmıştı tamamen sport bir görüntü için elimdekiler uygundur 100 tl ye vereceğim

yok ben az düşürücem derseniz kendi aracımda ben 4 er santım amörsiör ve yayı kestirdim o şekilde de güzel duruyor

Uploaded with ImageShack.us
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 16 misafir