forumdaki arkadaşlar için yardım ve paylaşım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

forumdaki arkadaşlar için yardım ve paylaşım

İleti fatih usta » 21 Mar 2012, 00:24

anladığım kadarıyla forumdaki arkadaşlarımız bu forum sayesinde birbirlerine iyi bir bilgi paylaşımı iyi bir tecrübe kazanımı sağlıyorlar.

.ben ankara da oto sanayide rot balans ön düzen ayarcılığı işi yapıyorum bilgim dahilinde 14 senelik sanayi tecrübeme dayanarak soru sormak isteyen bilgi almak isteyen arkadaşlarıma seve seve yardımcı olurum.

benim 135 l aracım var çok seviyorum skodamı .sanayide her model her marka arabaya ziyadesiyle bindim.

ama favorit çok sempatik geliyor . benim bile bilmediğim şeyler varmış akıl akıldan üstün forumdaşlardan öğreniyorum . herkeze kazasız belasız sürüşler...

Kullanıcı avatarı
fatih usta
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fatih
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 135 l

İleti hetepe » 21 Mar 2012, 09:23

Adres verebilirseniz sorunları canlı canlı göstermek isteyenler olabilir, mesela ben... :)
Direksiyon inceden sola bakıyor, bırakınca çok hafif sağa çekiyor, kasislerde az bir gıcırtı duyuyorum, önden araç hızına göre artan bir uğultu geliyor. :o
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti elvis » 21 Mar 2012, 10:10

Ankara'da otursaydım muhakkak gelirdim dükkana,kısmet orada oturanlara...
Benim de son birkaç aydır favomla muzdarip olduğum birkaç şey var:
-direksiyon,süratim yaklaşık 35-40 km'nin üzerine çıkmaya başlayınca titreme yapıyor,taaki 60-65'i geçinceye kadar.
Ne lastiklerde ne de jantlarda yamukluk var,gösterdim.
-direksiyonda durduğu yerde sağa-sola çevirince çıt-çıt diye ses yapıyor,korkuyorum bazen kırılıp direksiyon miliyle beraber elimde kalacak diye.
Bunlar neden kaynaklanır?Şimdiden teşekkür ederim...
elvis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gürsel
Nereden: Bursa
Arabanız: 93 Bordo Favorit LX

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir