kıyamıyorum....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kıyamıyorum....

İleti murat26 » 26 Mar 2012, 10:45

arkadaşlar bu arabalar hastalık yapıyor gercekten ama bi türlü ustasını bulamıyoruz satmayada kıyamıyor insan favoya bakım zamanı geldi ama kararsızım cok masraf cıkacak galiba kaporta,boya,ön gösterge,koltuk kılıfı,radyatör,conta gibi sorunlarımız var sizce napmalı 2000 tl harcarıs gibi geklio bana ama kıyamıyorum favomu satmaya:(

murat26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat tıkız
Nereden: Eskişehir
Arabanız: polo 6n2 2000

İleti forman37 » 26 Mar 2012, 10:51

:) bende kıyamıyodum ama sattım mecburıyetten askere gıdıcem çunkı . CABBAR dedımı herkes bılır . benım arabayı satılıcak bı araba değildı ama napalım . maddı sıkıntınız yoksa yaptırın derım uzun sure sızı uzmez . askerden gelınce yıne skoda alıcam kısmetse roomster la burda olucam.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti murat26 » 26 Mar 2012, 10:53

saol mustafa arkadasım bende ole düşünüorum ama biras daha destege ihtiyacım var galiba saolun tüm skodacılar hepiniz saolun...
murat26
CLASSIC
CLASSIC

İleti phenomx3 » 26 Mar 2012, 18:20

Şöyle düşün; masraf yapacağıma satıp yapacağım masrafı üstüne koyup başka araç alayım diyebilirsin. eğer üste bayaa bi para koyup bunu yapabiliyorsan yap. ama yapacağın masraf kadar ekleme yapabileceksen satmayıp arabanı yaptır ve bin derim. Çünkü alacağın aracın da masrafı olacaktır ve belki de beklediğinden fazla masraf çıkarıp seni çok üzebilir. Ben de şu an aracımın masraflarını gözümde büyütüyorum bazen satıp temiz bişey bulurmuyum diyorum ama üste de koyamayacağım için alacağım aracın ne çıkaracağını da bilmediğim için satma fikrini artık düşünmüyorum. Aciliyetine göre sırayla yapılması gerekenleri yaptırıp binmeye devam diyorum. Saygılar.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti oeb » 27 Mar 2012, 20:13

ben binmeye kıyamıyorum ;) ailenin parçası sankı
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti murat26 » 10 Nis 2012, 16:04

arkadaslar olan oldu yine araba biraderin elinde kaldı gidenler bilir afyonla eskişehir arasında gazlıgöl die bi ilce var afyondan cıkıyor yola gazlıgölde hararet tavan yapıor devirdaime giden hortumun patladıgını fark edıyor ve arabayı afyona geri cekıor neyse hortum değişior ama motorda acayıp basınç var yani sonuc conta yanmış bu iki oluor bakalım yaptırdı yine inşallah bidaha olmaz bunla gecmiş olsun diyelim bende kurtuldum laf aramızda contayı yaptırmaktan şimdi kaporta falan kaldı bakalım hayırlısı onları da ben yaptırayım bari :)
murat26
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustklc » 10 Nis 2012, 16:06

Türkçe'de en son harf Z' dir, s değil.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/