Silindir kapak contası (yardım edin)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Silindir kapak contası (yardım edin)

İleti tarık » 01 Nis 2012, 17:04

93 favorid im alalı 2 hafta oldu ama hayrını göremedim şarj dinamo bilyesi değiştim devirdaim yapıldı sağ sol aks keçeleri delik dördü birden sağ kople aks aldım solun keçeleri değişti buji büji kablolarını yağını suyunu değiştim binecem dedim ama son darbe beni yıktı 3 gün aracı kullanmadım yağına suyuna bakalım dedim bide ne göreyim su akıtmış hemen ustaya gittim baktık silindir kapak contasından kaçırmış hararet yapmadım uzun yola çıkmadım 90km geçmedim neden olmuştur dedim conta çürümüştür dedi 150tl değişirim dedi tabi kapakda sorun yoksa dedi 500e kadar yolu varmış bügün baktım su kaçırma yok nedir ne oldu anlamadım dün su kaçıran aracımı bugün kullandım kaçırma yok neden anlamadım bujileri söktüm yağlanmıştı yağ yakma yok ama bujiler yağ içinde aracın çekişi gidişi iyi durumda ama noluyor anlamadım neden contadan su kaçıyordu durdu bujilerde neden yağ var iki sorun cotadan olabilirmi subaplardan veya contadan bujilere yağ akarmı.

tarık
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koymatlı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: favorid 135 lx

İleti AhmetH » 01 Nis 2012, 17:48

bitik favoritlerden almışsınız.
geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT