Elektrik aksamında bir sıkıntı çözümü varmıdır?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Elektrik aksamında bir sıkıntı çözümü varmıdır?

İleti Yamali3478 » 04 Nis 2012, 16:05

S.a Arkadaşlar Gecen ön panelle cok oynadım ve Led Döşedim Arabadan duman cıktı orta konsoldan aküyü hemen cıkartım paneldeki tüm elektrikleri jacklarını cıkarttım tekrar calıştırarım dedim çalışıyor ama duman yok ama cok hafiften duman cıkıyor elektrikciyi götrdüm 2-3 hafta sonra araba calışmadı takviye yaptık vurdurduk tık yok tesisata baktı bişey görememiş doğru motor tamircisine ateşleme yapmıyrdu arac disbirötordenmiş disbi... değiştirirken akü takılı idi ön paneldeki devir saatinden duman cıkmaya başladı kablo yanığı dumanı cıkıyor aküyü hemen cıkarrtık ve devir saatinin içine baktık içndeki drenç fln fln yanmış acaba devir saatinin içini açmışdım orda 3 kablo vardı yanlış mı takdım acaba ondan mı oldu nese devir saatinin tamiri söz konusu olur mu varsa kimler tamir edebilir....

Yamali ! isyanlardaa !!!!!
Yamali3478
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: YAVUZ MUHAMMET ALİ BÖYÜKÖZKÖK
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FAVORİT GLX 1994

İleti sainz » 04 Nis 2012, 16:22

Topkapı Akınsal Sanayi Sitesi' nde Behram Usta güzel yapıyor diye biliyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir