sen çok yaşa şemsettn usta.büyük ustasın vesselam...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

sen çok yaşa şemsettn usta.büyük ustasın vesselam...

İleti bozkurt_51 » 15 Nis 2012, 00:42

selamınaleyküm arkadaşlar.benim 90 model favoritin koltuk kızakları laçkalaşmıştı.götürüp göstermediğim kaportacı ve döşemeci kalmadı.herkes başından savdı uğraşmak istemedi.hatta en son pazartesi akşamı işten gelirken ikitelli organizede bir döşemeciye gittim.adam baktı bunun kızakları bulunmaz ama ben for cargonunkini uydururum dedi.bende tmm dedim c.tesi günü gelirim dedim.bugün sabah gittim .dedim usta ben geldim dedim.şunu yapar mısın muyeneye gdecem dedim.p.tesi günü yaparım ederim diyen adam bugün işim var yapamam onun işi uzun vs. gibi laflar etmeye başladı.siniden çatladım.herife kafayı gömmemek için kendimi zor tuttum.yasabır dedim çıktım dükkandan.doğru atatürk oto sanayi sitsindeki uzman oto ya vardım.zaten ben tüm bakımları orada yaptırırım.orda şemsettin usta var.çok iyi ustadır.valla ustam dedim bunu bugn ne yapıp ne edşp hlledicen bu koltuk işibitecek dedim.sağolsun şemsettin usta iki koltuğu da söktü.elinde 1 det felicia koltuk kızağı varmış.ben bunu senin arabaya uydururum dedi.sağolsun kesti biçti deldi vidaladı derken koltuğu götürdü yerine taktı.koltuk sapsağlam oldu.diğer koltğun da kızaklarını halletti.koltuklar oldu cillop gibi. hay ustam dedim eline sağlık allah razı olsun.usta dediğin böyle olur işte.o kadar kaportacı ve döşemeciye gittim hepsi mırın kırın etti yapamadılar.ama şemsettin usta çok sağolsun işi halletti.size tavsiyem yolunuz ikitelli organize sanayi bölgesi atatürk san. sitesine düşerse skodanıza şemsettin usta baksın.

Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti firarim19 » 15 Nis 2012, 12:22

Ustalar tok... Doyuruyoruz boynumuzu büküp herşeye he diyoruz....
Ustanıza bizden bol bol selam edin...
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir