Favorit arka emniyet kemerleri hakkın da

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit arka emniyet kemerleri hakkın da

İleti mustafa emre » 17 Nis 2012, 09:30

Esselamu aleyküm arkadaşlar merhaba. Aranıza ben de katıldım artık. Daha önceden forumda konuları takip ediyordum. Bilgi ve birikimlerini paylaşan arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. 1994 Model favorit glx nasip etti Mevla. Araçta yağ yakma var dı. Kendim de bineceğim için segman atmak yerine komple sıfır motora girdik. Aklınıza ne geliyorsa değiştirdik. Kendim İkitelli sanayi de turbocu da çalışıyorum. Skoda toptancısının da burada olması iyi bir avantaj oldu tabi. Şimdi sizlerden ricam aracın arka koltuk kemerleri yok. Favorit' in arka emmniyet kemerlerinin resmini çekip yani nerede olduğunu görmek açısından gönderme imkanınız var mı acaba? Şimdi den teşekkkürler.

mustafa emre
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mustafa
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 1994 Favorit GLX

İleti mustafad » 17 Nis 2012, 20:50

öncelikle hayırlı olsun.. Arka koltukları kaldırıp bakın derim.. bende aldığımda kemer yok sanımştım ama başka bi sebebten arka koltukları kaldırdığımda ordan çıkıvermişti :) koltukların altında yok ise en azından somun yerlerini oğrenmiş olursunuz..
buna rağmen bulamassanız resim ayarlamaya çalışırım..

tekrar hayırlı olsun
mustafad
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: mustafa düz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit

İleti mustafa emre » 18 Nis 2012, 12:30

Öncelikle güzel dileklerin için teşekkür ederim RABBİM diğer araç sahibi kardeşlerime de kaza bela vermesin. Koltukları da kaldırdım baktım yok. Kayış olan kısmı var kemeri kesmiş benden önceki arkadaş sağolsun. Alt karşılıkları yok dediğin gibi somun yerlerine bakayım sağolasın.
mustafa emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bozkurt_51 » 18 Nis 2012, 14:42

kardeş benim arabanın arka emniyet kemerleri yoktu.iki yıl evvel arabayı aldığımda çok aradım.bulamadım.
en son bağcılar güngören saanyi sitesinde rovelver diye bir iç dizayncı firma var.oraya gittim.baktılar onlarda yeni arabalardan çıkma emniyet kemerleri oluyor.zannedersem benim arabaya fıat doblonun areka emniyet kemerlerini uydurmuşlardı.sen de bire uğra istersen.orda bulabilirsin belki.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Arabanız: favorit 136L

İleti ERTAN26 » 19 Nis 2012, 11:20

niçin emniyet kemeri istiyorsun arkada kullanacakmısın.benim araçta kullanan yok :D
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

İleti mustafa emre » 19 Nis 2012, 14:19

Arka da bebek koltuğu kullanacağım için kardeşim. Bir de muayene zamanı mecbur bulunması gerek.Buldum zaten 3 Takımı 80,00TL orta sağ ve sol. Nasipse bir kaç güne alırım inşaALLAH.
mustafa emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti phenomx3 » 19 Nis 2012, 17:59

Öncelikle hoşgeldin ve aracın hayırlı olsun. Benim aracın kemerleri vardı ama bağlantı kafaları kırıktı ben de çocuk koltuğu bağlayacağım için araştırmıştım. Hepsiburada.com da bulup almıştım hala kullanıyorum. eğer bulamazsan aklında bulunsun. http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm341302&categoryId=264030
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti mustafa emre » 22 Nis 2012, 18:27

İlginiz için teşekkürler kardeşlerim. Güneşli de bir parçacıdan aldım 70.00tl 3 takımı. Onları da taktım. Şimdi çok şükür bu hafta sonu itibarı ile favom her şeyi ile binecek kıvama geldi. Şunu söyleye bilirim hakikaten bu arablar başka insan kullandıkça hoşuna gidiyor. İnsan ailesine bile verirken aklı kalıyo be .
mustafa emre
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti bozkurt_51 » 26 Nis 2012, 16:59

İŞTE SKODA SEVDASI BU :)
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Arabanız: favorit 136L

İleti efekentli » 03 May 2012, 00:53

öncelikle hayırlı uğurlu olsun,foruma bu gece girdim,daha önce haberim olsaydı formandan resim çekip eklerdik.bu arada;motor parçaları ve fiyatlarını yazabilirsen sevinirim..
efekentli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Akduman
Nereden: Aydın
Arabanız: forman

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir