MARŞ KASINTILI ÇALIŞIYOR...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MARŞ KASINTILI ÇALIŞIYOR...

İleti erdogan2734 » 26 Haz 2012, 16:47

Merhaba durumunu anlıyorum benimde ilk arabam favorit 93 model bende 4 ay önce aldım aynı sorunları yaşadım. Benim durumun seninkinden daha kötü idi. Marş basmıyordu akü değişti hertürlü ayar yapıldı 4 günde bir marş sıkıntı çıkarıyordu.
En sonunda gidip marş motoru aldım benimkinin ilginç yanı parçacının söylediği gibi feliica marş motoruymuş bu anlamadım gitti. Daha sonra taktık motoru araba marşa bastığımda 2 saniye sürmeden alıyordu. Son zamanlarda bazen yine kasıyor. Aküdenmi yoksa başka birşeydenmi bilmiyorum. Demem o ki sana abi kardeş tavsiyesi uğraşma araba çalışıyosa çok fazla yakmıyorsa işini görene kadar bin zaten 20 yaşında araba ne yapsan 0 araba gibi olmaz. Şahsen ben öyle yapıyorum.

erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdoğan hallaç
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 93

İleti Laz28 » 15 Oca 2013, 13:20

Bu marş kasıntısına bir çözüm bulamadım.. Avansı geriye alınca iyi çalısıyor.. öne alınca kasıyor...Avansı geride bıraksam arac çeki den düşüyor... ileri alıncada çeki iyi ama ksıntılı çalısıyor.. :( Ne yapsam bulamadım bir çözüm.... :!:
Laz28
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hilmi keskin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit

İleti AhmetH » 15 Oca 2013, 14:54

Aküyü değişmek istiyor olabilir ölçtürün derim.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Safariali » 15 Oca 2013, 20:43

arkadaş debriyaj telinin ayarını biraz sıkarmısın şanzıman baskı rahat ayırmaz ise ilk çalıştırma sıkıntılı oluyor
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir