MARŞ KASINTILI ÇALIŞIYOR...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

MARŞ KASINTILI ÇALIŞIYOR...

İleti erdogan2734 » 26 Haz 2012, 16:47

Merhaba durumunu anlıyorum benimde ilk arabam favorit 93 model bende 4 ay önce aldım aynı sorunları yaşadım. Benim durumun seninkinden daha kötü idi. Marş basmıyordu akü değişti hertürlü ayar yapıldı 4 günde bir marş sıkıntı çıkarıyordu.
En sonunda gidip marş motoru aldım benimkinin ilginç yanı parçacının söylediği gibi feliica marş motoruymuş bu anlamadım gitti. Daha sonra taktık motoru araba marşa bastığımda 2 saniye sürmeden alıyordu. Son zamanlarda bazen yine kasıyor. Aküdenmi yoksa başka birşeydenmi bilmiyorum. Demem o ki sana abi kardeş tavsiyesi uğraşma araba çalışıyosa çok fazla yakmıyorsa işini görene kadar bin zaten 20 yaşında araba ne yapsan 0 araba gibi olmaz. Şahsen ben öyle yapıyorum.

erdogan2734
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdoğan hallaç
Nereden: Ankara
Arabanız: favorit 93

İleti Laz28 » 15 Oca 2013, 13:20

Bu marş kasıntısına bir çözüm bulamadım.. Avansı geriye alınca iyi çalısıyor.. öne alınca kasıyor...Avansı geride bıraksam arac çeki den düşüyor... ileri alıncada çeki iyi ama ksıntılı çalısıyor.. :( Ne yapsam bulamadım bir çözüm.... :!:
Laz28
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hilmi keskin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit

İleti AhmetH » 15 Oca 2013, 14:54

Aküyü değişmek istiyor olabilir ölçtürün derim.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti Safariali » 15 Oca 2013, 20:43

arkadaş debriyaj telinin ayarını biraz sıkarmısın şanzıman baskı rahat ayırmaz ise ilk çalıştırma sıkıntılı oluyor
Safariali
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali desidero
Nereden: Aydın
Arabanız: Seat cordoba vario

İleti Bozer » 26 Oca 2017, 20:22

Kardeşim bende de aynısı oldu sorun distribütör de çıktı bulana kadar delirtti beni sen bi baktım farklı bi tane taktir dene duzelirse yenisini al tak bi de bak conta yakmismi
Bozer
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ersın bozer
Nereden: Malatya
Arabanız: Skoda favorit

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir