ANTİFRİZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ANTİFRİZ

İleti kaisers » 24 Nis 2012, 22:01

Selam skodacı arkadaşlar. benim sorum şudur.Benim aracımda yeşil antifriz var yalnız duyumlara göre silindir kapağa zarar veriyor çünkü alüminyum olduğu için vede ömrü az olduğu için.Şimdi ben kırmızı antifriz koyarsam iyi olurmu yoksa daha iyi olduğu için gidip iki gün sonra bi yerden kaçırma yapmasın.Ayrıca akülere koyduğumuz saf su koyarsak daha iyi değilmi? sizinde bu konuda yardım ve fikrinizi almak istiyorum. Herkese bol şans...

kaisers
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tayfun yilmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda favorit

İleti Kindred Brujah » 24 Nis 2012, 22:06

valla bende mavi antifiriz var bir sıkıntı yok gibi, kışın bir ara azaltmıştı ama bir daha yapmadı, ama ben pembe olsun isterdim en iyisi oymuş :)
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti forman37 » 24 Nis 2012, 23:55

pembe olursa daha ıyı olur :) dıkkat edersenız sıfır km aracların % 80 lık kısmında hep antıfırızler pempedır . bende aracımın yesıl antıfırınzıı bosaltıp pempe koymustum hıc bı sıkıntıda yasatmamıstı . tavsıye ederım yanı :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti MadloveR » 25 Nis 2012, 08:58

*** yazdı:
kaisers yazdı:Selam skodacı arkadaşlar. benim sorum şudur.Benim aracımda yeşil antifriz var yalnız duyumlara göre silindir kapağa zarar veriyor çünkü alüminyum olduğu için vede ömrü az olduğu için.Şimdi ben kırmızı antifriz koyarsam iyi olurmu yoksa daha iyi olduğu için gidip iki gün sonra bi yerden kaçırma yapmasın.Ayrıca akülere koyduğumuz saf su koyarsak daha iyi değilmi? sizinde bu konuda yardım ve fikrinizi almak istiyorum. Herkese bol şans...

skoda favorıtler ıcın yesıl antıfırız konulması daha uygundur
Kemal abi gayet iyi açıklamış. :)
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti ERTAN26 » 26 Nis 2012, 22:59

kardeşim skoda favorıtler ıcın yesıl antıfırız konulması daha uygundur.ama 3litrenin hepsini koyma sana kaç derece lazımsa o kadar koy.yoksa petekleri delersin antifirizden kalan suyuda saf su koy kireçleme yapmaz.ben böyle yapıyorum şimdi
ERTAN26
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERTAN
Nereden: Eskişehir
Arabanız: SKODA FAVORİT 135 L

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir