Hanhart Distirübütör kapağı + orjinal tevzi makarası aldım.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hanhart Distirübütör kapağı + orjinal tevzi makarası aldım.

İleti ozantavsan » 27 Nis 2012, 12:29

Otoyedekparcacim.net ten orjinal hanhart distiribütör kapağı ve orjinal tevzi makarası sipariş vermiştim.Başım gelmedik kalmadı.
22.04.2012 tarihinde sipariş verdim.Ayın 26sı oldu sipariş gelmez.Ödemeyi paypal ile yaptım 53 tl tutu.
Paypalde 27 $ görünüyor.Sonra satıcı adresiniz yurtdışı olarak algılanmış kargo ücreti yüksek alınmış dedi.
Bir sonraki alışverişinizde indirim kuponuna kargo yazın ücretsiz gelecek dedi.

Sonra sipariş yine yok.Yaz bakalım mail at bakalım.Cevap geldi.42 tl yeni ödeme yapınız kargo gönderildi.İsterseniz kargo geldikten sonra ödeyin.
Ben yinede kargo gelmeden 42 tl ödedim.Bir yandanda 27$ görüneni iptal için paypale mail atıyorum.
Onlarda satıcı iptal edebilir diyor.
En son 42 tl tutarındaki ödemeyi iptal için satıcı ile görüşün maili geldi.
HAydaaaa doğru ödeme 42 tl onu iptale alıyorlar.

Bu arada kargo az önce geldi.Hanhart yazan bir kutudan resimdeki distiribütör kapağı çıktı.Kapakta marka ibaresi yok.
Tevzi makarasını gördüm yan sanayi gibi dandikk.Siyah renkli olan.Öfkem kabarmıştı ki kutudan kahverengi renkli bir tevzi makarası daha çıktı.O orjinale benziyor.

Eee bu kutuda fazladan bir tevzi makarası var.Siteye girip ürünlerin fiyatına baktım.
Kapak 17 tl , tevzi makarası 15 tl toplam 32 tl.ee kargoda olmaması gerek.Ben 42 ödedim.
diğer tevzi makarası sitede 9 tl ben onu istemedim.

Kızdım hem paypale ,hem parçacıya mail döşedim.Valla çok canım sıkıldı hadi orjinal diye otoyedekparcacim tercih ettik.
53 + 42 tl hesaptan 95 tl gitti.İptaller yapılmadı.para geri dönmedi.Alt tarafı bir kapak ile tevzi makarası.Bundan kelli tercih etmeyeceğiz sanırım otoyedekparcacim'i.Sitede yenile olmuş falan filan.Benim suçum ne ?

çok kızgınım çoooookkkkk...

Kahverengi renkli tevzi makarası orjinalmidir ? resimden gördüğünüz kadarıyla.

Eklentiler
sahibinden_260412-1311.jpg
sahibinden_260412-1311(001).jpg
SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti ozantavsan » 27 Nis 2012, 13:05

Distiribütör kapağında 7m şeklinde ibare var.Siyah tevzi makarasındada aynı ibare var.
Kahverengi tevzi makarasında ibare yok.

Siyap tevzi makarası orjinalse hiç göz dıoldurmuyor yan sanayi görünümlü.
Eğer kahverengi tevzi makarası orjinalse , o zaman hanhart distiribütor kapağı + siyah tevzi makarası orjinal değil.
Çık işin içinden çıkabilirsen..
Hiçbirinden cevapta gelmedi.O yüzden takmadım aracıma bekliyorum.

Kargo kutusunda ne bir fiş ,ne bir fatura hiçbir bildirim yok.Neyin ne olduğu , fiyatı belli değil.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sainz » 27 Nis 2012, 14:25

Evvela geçmiş olsun diyeyim.

Orijinali kahverengi renklidir ve fotodaki gibi merkezle iletken ucun arasında rezistans vardır. Fotoğraftan görebildiğim kadarıyla bana kalırsa kahverengi olan makara orijinali.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti MadloveR » 27 Nis 2012, 14:32

Abi bende 1 ay kada önce tevzi makarası aldım orijinal. Senin resimdeki kahverengi makaranın aynısı onu gönül rahatlığıyla takıp kullanabilirsin. Fakat diğer siyah kesinlikle yan sanayi hatta çin malı ben alırken parçacı göstermişti bana bu da çin malı diğerinden 5 TL ucuz diye. Kapak hakkında bir fikrim yok.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti otoyedekparcacim.net » 27 Nis 2012, 14:49

MadloveR yazdı:Abi bende 1 ay kada önce tevzi makarası aldım orijinal. Senin resimdeki kahverengi makaranın aynısı onu gönül rahatlığıyla takıp kullanabilirsin. Fakat diğer siyah kesinlikle yan sanayi hatta çin malı ben alırken parçacı göstermişti bana bu da çin malı diğerinden 5 TL ucuz diye. Kapak hakkında bir fikrim yok.

Siyah Olan Çin Malı Ürünlerde Logo Yoktur. Logo Olanlar Orjinal Üründür.,
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Muğla

İleti otoyedekparcacim.net » 27 Nis 2012, 14:53

Konuyla İlgili Müşterimize Bilgi Verilmiş, Ve Memnuniyeti Sağlanmıştır, otoyedekparcacim la İlgili Sorunlarınızda 02524128513 Numaralı Müşteri Hizmetleri Telefonundan Ulaşabilirsiniz.

Ozan Beyin Siparişi Sistemde Ödeme Alınmamış Olarak Algılandığı İçin Başarısız Gözükmüş, Ve Çıkış Yapılamamıştır.
Konuyla İlgili Personelimize Gerekli Ceza Verilmiştir. Ayrıca para İadesi Dün Paypal Üzerinden Yapılmıştır.
Ürünler Orjinal Üründür. Hanhart Marka Madein CZ

Skoda Yedek Parça Siparişlerinizde Skoda Mağazamız http://www.otoyedekparcacim.org Üzerinden Yapılan Siparişler Gün İçinde Siparişin Verildiği İle Göre , İzmir - Mugla - İstanbul - Adapazarı - Adana -Bursa - Mağazalarımız Tarafından Gönderilmektedir.

http://www.otoyedekparcacim.net Adresinden Verilen Siparişler Skoda Yedek Parça Gönderilerimiz Marmaris Üzerinden Yapılmaktadır. Sistemlerin Yoğun Olması Sebebiyle Gecikmeler Yaşanabilmektedir. Skoda Siparişlerinizde otoyedekparcacim.org Adresini Kullanabilirsiniz. Volkswagen Opel Ve Diğer Tüm Markalar İçin http://www.otoyedekparcacim.net Adresi Hizmetinizdedir.

Hizmet Kalitemizi Yükseltmek Amacıyla Sistemlerimiz Yenilenmekte ve Yeni Kadrolar Oluşturulmaktadır. Bu Süreçte Yaşanan Gecikmeler İçin Özür Dileriz.
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozantavsan » 27 Nis 2012, 16:08

Otoyedekparcacim.net'e ilgisi için teşekkür ederim.
Belki biraz fevri davrandım ama iş tatlıya bağlandı.
Bu akşam gelen ürünleri monte edeceğim aracıma.

Sitelerinde değişiklikler nedeni ile gecikmeler yaşanıyor.Yeni bir sisteme geçerken illa aksaklıklar yaşanır.Bilişim sektöründe olduğumdan kendi kurduğum sistemlerin bile oturması biraz aman alabiliyor.

Önemli olan sorunları karşılıklı halledebilmek.Sağolsunlar bugün cepten arayarak görüşmemizde iş tatlıya bağlandı.

Daha öncede alışveriş etmiştim.Sorunsuz ve güzel bir alışveriş olmuştu.Aynı şekilde devam edeceğine eminim.

Skoda için www.otoyedekparcacim.org adresini kullanmamız gerektiğini söylediler.

Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.. Yeni alışverişlerde görüşmek dileğiyle.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ozantavsan » 28 Nis 2012, 09:09

Parçaları akşam taktım.Tevzi makarası ilk başta uymuyor sandım.
Ama yerine öyle bir geçiyorki tam.Burada orjinal parçanın değeri daha iyi ortaya çıkıyor.
Yerine tam oturdu.Ben eski yan sanayi olanlar gibi takmıştım.Yan sanayiyi yukarı çeker çekmez geliyor.
Bu ise yerine tam oturuyor.

Distiribütör kapağı yerine çok güzel oturdu.Eskisini tekrar takıp aradaki farka baktım.Kesinlikle orjinal tavsiye ediyorum.HAnhart............

Otoyedekparcacim'e tekrar teşekkürler.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alwaysloser » 28 Nis 2012, 10:25

bildiğim kadarıyla pal marka distürbitör kapağı orjinal çek malıdır
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti hakan48 » 29 Nis 2012, 03:28

Pal markası aracın elektronik beyninin markasıdır. Distribıtör parcalarinin orjinal markasi magnetondur. Magneton 4 yıldır hanhart olarak gelmektedır. Ozan beyin cektigi resimdeki parcalar orjinaldir.( Siyah olan hanhartlar ) aksini iddia eden varsa yorumlara açıgız, fakat karalama amaclı , varsayılanlardan ibaret, yorumlarda yasal haklarımız kullanılacaktir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir