skoda favorit ve feliciaların sigorta kutuları tamir edilir

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda favorit ve feliciaların sigorta kutuları tamir edilir

İleti bozkurt_51 » 10 Haz 2012, 00:14

arkadaşlar favorit ve felcia model araçlarınızın sigorta kutularında problem varsa söküp getirin mümkün olduğunca onarımını yapalım.kendi 90 model skoda favorit 136 L model aracımında arıza yapan sigrta kutusunu ben tamir ettim.ben elektronik teknikeryim.10 yıldır tamir bakım onarım ustası olarak çalşıyorum.istanbul ikitelli semtinde dükkan açtım.sigorta kutusundan sorunu olan arkaaşlar varsa buyursun gelsin.yardımcı olalım.

TAMİRCİM SERVİS MERKEZİ..alpaslan ve yunus usta...

mehmet akif mah. mimar sinan cad. bayrak sokak. no:28/A ikitelli - istanbul.

tel : 0 541 531 51 51 - 0 544 226 38 38

ayrıca bu servis mekrzimide tv- vcd -dvd - bilgisayar - uydu - oto geri görüş kameraları - klima ve sıhhi tesisat üzerine bakım onarım hüzmeti veriyoruz.

e - mail : tamircimservismerkezi@myet.com" rel="nofollow

Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alpaslan baba
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: favorit 136L

İleti mumtazsar » 07 Tem 2012, 23:21

gardaşım ben konyadayım sigorta kutu baya arızalı elektrişkçi bitmiş bu dedi ama idare ediyoz.arabanın bi gün dörtlüsü yanmıyor bi gün yanıyor öbür gün farı gidiyor felan sıkıntılı içindeki bakır devre yolu yanmış.oraya kablo attılar çıkmada temiz yok onyada sıfırıda satılmıyor devreyi komple çizip tekrar yapabilinmi ? bende elektronik mezunuyum ama uğraşamam böle dandik işlerle beni sıkar sahibinden comda var aracım fy 214 bordo
mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mümtaz şar
Nereden: Konya
Arabanız: skoda favorit

İleti felicia_3437 » 08 Tem 2012, 02:30

benim kutu da da iki veya üc tane yol erime yapmış ben leyım yaptım idare ediyoruz ama onların aynısını bula bılırım ve yapoarım diyorsanız getireyım bı sökelimi bakalım olurmu olmazmı bır bılgı verin
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Arabanız: FELİCİA LX

İleti efekentli » 14 Tem 2012, 17:42

94 model forman lx aracıma navigasyon almayı düşünüyorum,bluetoth,tv,transmitter, gibi bir çok özelliği olan bir cihaz bakıyorum,buna ek olarakda geri vites kamerası da bağlamak istiyorum.gece görüşlü kameraların özellik ve fiyatlarını yazarsanız memnun olurum...aklıma gelmişken,türkiyenin en sıcak ilinde yaşıyorum,bu aracın içini nasıl soğutabiliriz?en azından fikir olarak?
efekentli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Akduman
Nereden: Aydın
Arabanız: forman

İleti bozkurt_51 » 24 Tem 2012, 15:49

mumtazsar yazdı:gardaşım ben konyadayım sigorta kutu baya arızalı elektrişkçi bitmiş bu dedi ama idare ediyoz.arabanın bi gün dörtlüsü yanmıyor bi gün yanıyor öbür gün farı gidiyor felan sıkıntılı içindeki bakır devre yolu yanmış.oraya kablo attılar çıkmada temiz yok onyada sıfırıda satılmıyor devreyi komple çizip tekrar yapabilinmi ? bende elektronik mezunuyum ama uğraşamam böle dandik işlerle beni sıkar sahibinden comda var aracım fy 214 bordo

gardaş merhaba.sigorta kutun demekki niyadını doldurmuş.ama oto elektrikçiler kabloyu çok dandik atıyor.benim sigorta kutusunu da ilk açtığımda aynı görüntü ile karşılaştım.ama kendim söktüm hepsine tek tek yol attım.ama sadece yol atmayla iş bitmiyor.rölelerin bağlı olduğu ayaklar çürüyor zamanla onlarında değişmesi ve yerine sıkı sıkya sabitlenmesi gerekiyor.bunlar tam anlamıyla yapılmadan sigorta kutusu düzgün çalışmaz.istersen sök yolla elden geçirelim sigorta kutunu.bu devreyi komple çizip çıkarıp satmayı düşünüyorum ama yoğunluktan yapamıyorum malesef.
Her lafa verilecek bir cevabım vardır.Lakin ; bir lafa bakarım ,laf mı diye? Birde adama bakarım , adam mı diye ?
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozkurt_51 » 24 Tem 2012, 15:52

felicia_3437 yazdı:benim kutu da da iki veya üc tane yol erime yapmış ben leyım yaptım idare ediyoruz ama onların aynısını bula bılırım ve yapoarım diyorsanız getireyım bı sökelimi bakalım olurmu olmazmı bır bılgı verin

kardeş aynısını bulabilir misiniz demekten kastınız nedir? yol erime yapmışsa yerine ancak mukavemetli bir malzemeden hat atılır.başka türlü bulunmaz.sigorta kutusunu söküp getirirseniz hafta sonu müsait bir anda bakarız.tabi yollardan ziyade rölelerin ayalarıda sağlamlaştırılıp yerine sabitlenmesi lazım.
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

İleti bozkurt_51 » 24 Tem 2012, 15:56

efekentli yazdı:94 model forman lx aracıma navigasyon almayı düşünüyorum,bluetoth,tv,transmitter, gibi bir çok özelliği olan bir cihaz bakıyorum,buna ek olarakda geri vites kamerası da bağlamak istiyorum.gece görüşlü kameraların özellik ve fiyatlarını yazarsanız memnun olurum...aklıma gelmişken,türkiyenin en sıcak ilinde yaşıyorum,bu aracın içini nasıl soğutabiliriz?en azından fikir olarak?

goldmasterın navigasyonları güzel çıkıyor.ben kendi aracıma da ondan aldım.transmitter bir çok marka satılıyor hepsi aşağı yukarı aynı oluyor.geri görüş kamerası da bizim toptancımızda siparişe göre getiriyoruz.fiyatı montaj dahil 225 lira oluyor.
Kullanıcı avatarı
bozkurt_51
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir