Trakyada favoritin dilinden anlayan usta veya servis..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trakyada favoritin dilinden anlayan usta veya servis..

İleti alper33 » 22 Haz 2012, 23:32

Arkadaşlar merhabalar, kısa zaman önce 92 model bir favorit aldım kullandıgım otomobilim honda fakat yere çok yakın genelde köye çiftliğe gidip geliyordum hondanın altı çok alçak oldugu için favoriti aldım.
Lüleburgazdayım yakın çevreden (kırklareli ,edirne,tekirdag vb.) skodaların dilinden iyi anlayan favoritin bakımını yaptırabilecegim servis veya usta tavsiyelerinizi paylaşırmısınız..

Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti vipsezgin » 03 Tem 2012, 10:56

merhaba arkadasım ben corluda oturuyorum burda bır usta var aracı sesınden anlıyor kesınlıkle tavsıye ederım
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

İleti tarık » 03 Tem 2012, 23:50

Bende çerkezköydeyim benimde favorit den anlayan ustaya ihtiyacım var biraz açık adres verirseniz sevinirim ustanın adı ne?
tarık
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: koymatlı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: favorid 135 lx

İleti alper33 » 25 Tem 2012, 13:24

vipsezgin yazdı:merhaba arkadasım ben corluda oturuyorum burda bır usta var aracı sesınden anlıyor kesınlıkle tavsıye ederım

Merhabalar arkadaşım, bu ustanın çorluda yeri nerde? nasıl buluruz , adı sanı ne ? Yazarsan benim skoda nın dilinden anlayan arkadaşlara yardımın olur,ilgine teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir