cok yakmaya basladı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

cok yakmaya basladı

İleti giresunlu541 » 18 Tem 2012, 12:21

aracımın dinamosu bozulmustu elektrikciye bıraktım yaptı konjektör ölmüs onu degistirdi avans ayarı bozukdu onuda ayarladım dedi o gün den bu yana arabam cok yakmaya basladı depoyu fulledim 70 tl ye 70 km yi gecti gaz bitti km de neredeyse 1 tl yaktı bu sorunu nasıl cözebiliriz acaba ne yaptırmam lazım neden cok yakıyordur

giresunlu541
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: yasin beşirlioğlu
Nereden: Giresun
Arabanız: skoda forman

İleti Erdemsah » 18 Tem 2012, 12:22

giresunlu541 yazdı:aracımın dinamosu bozulmustu elektrikciye bıraktım yaptı konjektör ölmüs onu degistirdi avans ayarı bozukdu onuda ayarladım dedi o gün den bu yana arabam cok yakmaya basladı depoyu fulledim 70 tl ye 70 km yi gecti gaz bitti km de neredeyse 1 tl yaktı bu sorunu nasıl cözebiliriz acaba ne yaptırmam lazım neden cok yakıyordur

Avans ayarından sonra olmuş gibi görünüyor bence başka bir yere ayarlattır
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti MadloveR » 18 Tem 2012, 15:39

Erdemsah yazdı:
giresunlu541 yazdı:aracımın dinamosu bozulmustu elektrikciye bıraktım yaptı konjektör ölmüs onu degistirdi avans ayarı bozukdu onuda ayarladım dedi o gün den bu yana arabam cok yakmaya basladı depoyu fulledim 70 tl ye 70 km yi gecti gaz bitti km de neredeyse 1 tl yaktı bu sorunu nasıl cözebiliriz acaba ne yaptırmam lazım neden cok yakıyordur

Avans ayarından sonra olmuş gibi görünüyor bence başka bir yere ayarlattır[/qu

Aynen öyle olmuş. Elektrikçi arkadaş üstüne vazife olmayan bir iş yapmış buyurun sonucu. İmkanın varsa avans tabancasıyla ayarlattır yoksa iyi bir gaz ayarı yapan bir yere götür o zaten sesinden anlar avansın bozuk olduğunu.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir