RADAYATÖR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

RADAYATÖR

İleti kaisers » 09 Eyl 2012, 21:24

Arkadaşlar bugün aracı park ettim bi baktım su var altta(antifriz) baktım radyatörün alt kısmı peteklerin boydan boya ıslak bırazda haliyle su eksilmiş ama devamlı kaçırmamış. SORUM ŞUDUR favoritlerin petekleri aliminyum radaytörcüler yapamıyormuş doğrumu ve söktüren varmı fiyat nedir??? Herkese hayırlı akşamlar.

kaisers
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tayfun yilmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda favorit

İleti SilverLine » 09 Eyl 2012, 21:59

Merhaba tayfun kardeş..dogrudur Aliminyumdur yani çabuk ısınır ve çabuk sogur.Bazı Arkadaşlar çorum radyotörü takdırıyolar ve genelde taksiciler kullanır 3 yolludur Ama geçç ısınır ve geç sogur yazın iyi olabilir ama kışın bizim araçlara uygun oldugunu söyleyemem.ciklen atıyorum 2-3dakikada düşecekse 10-15 dakikada düşer rolantiye..fiyatı 60tl orjinali...
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti hakan48 » 09 Eyl 2012, 22:03

Longlovee yazdı:Merhaba tayfun kardeş..dogrudur Aliminyumdur yani çabuk ısınır ve çabuk sogur.Bazı Arkadaşlar çorum radyotörü takdırıyolar ve genelde taksiciler kullanır 3 yolludur Ama geçç ısınır ve geç sogur yazın iyi olabilir ama kışın bizim araçlara uygun oldugunu söyleyemem.ciklen atıyorum 2-3dakikada düşecekse 10-15 dakikada düşer rolantiye..fiyatı 60tl orjinali...

Orjinali Piyasada Zor Bulursunuz. 60 TL Olan Çin Malıdır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti MadloveR » 10 Eyl 2012, 10:11

Konya da 55 TL çin malı. Fakat satan arkadaş en az 4 yıl garanti veriyor kesinlikle sorun çıkarmaz diyor.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti PİCK-UP » 10 Eyl 2012, 15:08

hakikisi autopal markadır. markanın yanındada skoda arması mevcuttur....

bulan elinde olan arkadaş var ise 1 adet almak isterim. aracımın üzerindeki orjinali ancak yinede depoda dursun ne olur

ne olmaz... ;)
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti phenomx3 » 10 Eyl 2012, 17:06

evet 60 tlye orjinal bulamazsınız ben de 3 sene önce değişeyim dedim 50 tl civarı çin malı vardı orjinal bulamadım. Bi radyatörcü 3 kanallı bakır takalım dedi canavar gibi olur. Bi başkası olmaz 2 kanal bakır takalım onu tak canavar olur dedi. Ben de canavar istemiyorum bunu kullanacağım dedim ustam Würth ün radyatör katkısını koyalım bişey olmaz dedi ve hala öyle kullanıyorum sık sık kontrol ederim eksilince tamamlarım.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti kaisers » 10 Eyl 2012, 23:42

arkadaşlar tanıdık radyatörcü var sanayide onunlu görüştüm bana bakır radyatör takacak. hem bi daha ki sefere bişey olursa tamiri kolay olur hem hararet olayın pek kalmaz dedi. fiyat nedir dedim atarsın bi siftah işin hal olur dedi. yarın sökecem kendim zaten 2 civata ve 2 hortum sökülecek yarın görecez bakalım iyimi olacak.
kaisers
CLASSIC
CLASSIC

İleti kaisers » 11 Eyl 2012, 23:24

arkadaşlar radyatörü söktüm radyatörcüye verdim 3 saat sonra bana bakır radyatör verdi ayaklarını falan ayarladı ve çok güzel oldu tertemiz bi şekilde taktım. hiç bir sorun yaşamadım kaçak yok yanlız gezdiğimde araba kalkışlarda ve düşük devirlerde titreme sesi geliyor sanki bi vuruntu karanlıkda göremedim nedir acaba??
kaisers
CLASSIC
CLASSIC

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir