ARKA CAM ISITICISI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ARKA CAM ISITICISI

İleti kaisers » 07 Ekm 2012, 23:03

MERHABA skodacı arkadaşlarım. Malum kış geliyor ve artık aracımızda buhar oluşacak benim sorunum arka cam ısıtcıların çoğu çalışmıyor sadece 2 tanesi çalışıyor. şimdi onların çalışması için ne yapmak lazım bu işin tekniği varmı yoksa cammı değişecek? herkese iyi akşamlar..

kaisers
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: tayfun yilmaz
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda favorit

İleti FTS » 08 Ekm 2012, 22:06

Bendede o sorun var. Ortadan ikisi açtığımda iyi çalışıyor. Uzun süre açık tutarsam ancak o zaman tam verim alabiliyorum. Varsa bi püf noktası olan bizde bilgilenelim.

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

İleti efekentli » 15 Ekm 2012, 00:18

slmlar,büyük ihtimalle rezistans telleri kopuk.bunun tek çareside cam değiştirmek.bagaja yükleme yaparken dikkat edin,yoksa telleri çizilip deforme oluyor.
efekentli
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet Akduman
Nereden: Aydın
Arabanız: forman

İleti furunotr » 15 Ekm 2012, 00:31

Eğer kopukların yerini tespit edebilirseniz elektronikçilerde satılan (Selanik Pasajı v.s. yerdeki malzeme satanlar v.s. gibi) küçük ambalajlarda iletken sıvı şeklinde bir madde var bununla biraz ince bir işçilik kullanarak iki kopuk arasını birleştiriyorsunuz ve bir süre sonra kuruyor ve iletkenliği tekrar sağlıyor; dolayısıyla tamir ediyor ve düzgün çalışmasını sağlıyabiliyorsunuz...
furunotr
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Haluk Pirinç
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Felicia Combi GLXİ

İleti serkanergezer » 15 Ekm 2012, 09:40

Öncelikle aynı sıkıntı bende de var üstelik elektrik gayet normal. Bi sekilde resistanslardn geciyor fakat buhar çözülmüyor sebebi aracta daha önceden film varmıs sökülmüş. Söküldügnde resistanslar tam anlamıyla işlevsel olmazmış. Dikkat etmenizi öneririm. Gecici çözüm olarak bu bug çözücülerden kullandım pek randıman alamadım. Tavsiyem camı değiştrmeniz. Sigortanız varsa bi şekilde olusacak catlagı senede 1 cam olmak kaydıyla ücretsiz değiştiriyorlar. Bu hakkınızı arka camda kullanabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
serkanergezer
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Serkan ERGEZER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Special

İleti jawacı » 15 Ekm 2012, 19:42

benim rezistanslarda çalışmıyor ama araç küçük olduğundan kaloriferi açınca biraz sonra buhar kalmıyor zaten.
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 94 favorit lx

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir