çare bulamazsam satacam yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

çare bulamazsam satacam yardım

İleti mumtazsar » 29 Ekm 2012, 22:48

teşekkürler yarın bi gösteriyim büyük ihtimal dediğiniz gibi inş.öle olur

mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mümtaz şar
Nereden: Konya
Arabanız: skoda favorit

İleti forman37 » 29 Ekm 2012, 22:59

ıyı bı elden gecerse duzeltılebılır . ınsallah dedıgım cıkar
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti mumtazsar » 29 Ekm 2012, 23:11

umarım başka bi sorun yoktur.yarın sabah yine sanayideyim :) teşekkürler.
mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 29 Ekm 2012, 23:22

hayatım boyunca ne ben ne skdoam sanayı gorduk :) alllah kımseye gostermesın
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti ramazanünlü » 30 Ekm 2012, 08:21

mumtazsar yazdı:aracım birde benzinde hiç gitmiyor sonradan açılıyor ışıklara durduğunda stop ediyor benzindeyken. benden önceki sahibi araca 3 senedir benzin almamış dedi tamirci.karbüratör söküldü temizlendi değişen parçaları olduysada yapılamadı yapamadılar. benzine gaz pedalı hem sertleşiyor hemde gaz yemiyor.sonradan açıldımı gzdan daha iyi çekiyor o kuşkusuz. benim motrmu ölü acaba

şimdi benzinde hava çok girmesi lazım gazda ise hava yerini daraltırlar sen bunu benzinde bu şekilde kullanırsan cok yakar yeteri kadar hava girmediginden oda
ramazanünlü
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ramazan ünlü
Nereden: Uşak

İleti MadloveR » 30 Ekm 2012, 11:08

Mümtaz Anadolu sanayide Selçuklu Fen işlerinin arkasında Asya Oto test Şükrü Usta var. Ona gaz ayarını yaptır. İnan bana çok farkedecek arabanın çekişi de yakıtı da. Zaten başka bir sıkıntı varsa arabada o hemen farkeder söyler sana. Benzin sorununu da söylersin o seni yönlendirir.

Bu arada Arefe günü Hazım Uluşahinin orda gördüm senin arabayı baya güzel görünüyor. Bence motoru değiştirmekle felan uğraşma. İlla motoru büyük araba istiyorsan git 1,6 Felicia al. İstediğin şekilde modifiye edersin onu da.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti mumtazsar » 30 Ekm 2012, 22:15

arkadaşlar merhaba büyük bi mesiden sonra bugünde sanayide öldürdük. tandık diye birine götürdüm. araca en ufak müdahalede bulunmadan ve bakmadan şanzuman içindeki mili eğilmiş şanzuman sökülüp düzeltilip toplancak 150 tl masrafı var dedi. + tornacı hariç.içim ısınmadı çıktım ve başka tamirciye gittiğimde alt koruma demirinin vurmanın kasmasıyla vites kutusuna değdiğini gördük. çekiç ve levyeyle düzeltti eskisinden yumuşacık bu işlem için ve bi kaç kaynak dahil 20 tl para verdim :) mustafa abi dediğin gibi çıktı ve tekrar anladım ki tanıdık herzaman dürtüyor.
mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

İleti mumtazsar » 30 Ekm 2012, 22:21

ali abi slm lar yanlış anlamada herkes bi yer yönlendiriyor selamıyla gidiyoz adamın yüzüne bakmıyorlar. 7 yıl boyunca zevkide olsa sanayiden çıkan biri değilim ama bir tane adam gibi adam usta bulamadım. adam yerine koyup kazıyan yok. gaz ayarı sibop ayarı bujı onlar felan yeni değişti içindeki gaz ile bi ölçüm yapıyım olmasa orayada giderim. aksi gibi bugünde anadolu eski ve karatay sanayideydim. :D bu arda teşekkür ederim fikrin için. rabbim herkese benimkinin daha iyisini versin .bir skoda parası kadar bu arabaya masraf ettim. :) bu arada konyada kırmızı egsozu vanalı benden hariç arkadaşlar dikkat etsinler polis o şahsı arıyor :)
mumtazsar
CLASSIC
CLASSIC

İleti MadloveR » 31 Ekm 2012, 12:57

O dediğim adam selamımı söylersen zaten tanımaz beni :). Ama ben her zaman o adam yaptırıyorum gerçekten uğraşıyor ve güzel yapıyor. Dediğine göre 1974 ten beri atık gaz ölçüm aletini kullanıyormuş. Karayollarından emekli biri. Dediğin gibi eğer ayar tutmazsa bir götür Şükrü amcaya faydasını mutlaka görürsün.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Önceki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir