Skoda Forman Gazda 180km HIz..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Forman Gazda 180km HIz..

İleti oeb » 06 Arl 2012, 21:37

xMEGANx yazdı:bu arabayla bu kadar hız yapmayın zaten ibresi bile net göstermez onun =)

307 hdı 'mı : öncelikle gaz kelebek kutusu , ardından yolda giderken stop eden , airbag ikazı yanan arızası sinyal kolu değiştiğinde tabiki 800 tl cıvarı giderilen , kalorifer sıcak konum açıkken ızgaralarının bırınden soğuk birinden sıcak gelen BSİ beynı değişince yada garantısız bı şekilde 200 tl ödeyince belki düzelen , en ufak kasısde altı sürten ( daha yazarım isterseniz ) bir araba diye hatırlıyorum böyle bir arabası olup skodaya laf söylemek biraz değil baya bi haksızlık olmazmı

oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti xMEGANx » 06 Arl 2012, 22:58

oeb yazdı:
xMEGANx yazdı:bu arabayla bu kadar hız yapmayın zaten ibresi bile net göstermez onun =)

307 hdı 'mı : öncelikle gaz kelebek kutusu , ardından yolda giderken stop eden , airbag ikazı yanan arızası sinyal kolu değiştiğinde tabiki 800 tl cıvarı giderilen , kalorifer sıcak konum açıkken ızgaralarının bırınden soğuk birinden sıcak gelen BSİ beynı değişince yada garantısız bı şekilde 200 tl ödeyince belki düzelen , en ufak kasısde altı sürten ( daha yazarım isterseniz ) bir araba diye hatırlıyorum böyle bir arabası olup skodaya laf söylemek biraz değil baya bi haksızlık olmazmı

Yigit harpte, dost dertte, olgun adam hiddette belli olur.
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti forman37 » 06 Arl 2012, 23:09

acık konsumak gerekırse fransız arabalarının hıcbırı bes para etmez dogrusu bu :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti xMEGANx » 06 Arl 2012, 23:12

forman37 yazdı:acık konsumak gerekırse fransız arabalarının hıcbırı bes para etmez dogrusu bu :)

Bilmezmiyiz =) pejoymuş renoymuş =) zitroen mişş :P artık kaçınız bindiyse bu arabalara sorsam hepiniz ya şirkette binmiştir ya 10 senedir tepesindne inmiyodur =)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti ender_atakan » 06 Arl 2012, 23:28

bana bir tane 90 model pejo göstersene böyle formen gibi diri duran böyle motoru sorunsuz
ender_atakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ender
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda

İleti xMEGANx » 06 Arl 2012, 23:39

yaw bi gidin şakamısınız ya :) 306 GTI getirip dikerim kapınıza varmısınız bu hafta 10 Bin TL lik iddaya ? anahtarı bırakmasına yada ?

-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti sadebey77 » 07 Arl 2012, 01:12

forman37 yazdı:bende dün ıtıbarıyle ZJ 4754 plakalı favorıtımı satmıs bulunuyorum :) kısmetse bu ıkı hafta ıcınde felıcıa combı ıle gerı donus yapıcam

Mustafa kardeşim ne etttuuun :))))
1994 Model Favorit GLX BOYASIZ 120.000 Km
Rizeli Sadebey

Yüksel ÇAVUŞOĞLU
Kullanıcı avatarı
sadebey77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yüksel ÇAVUŞOĞLU
Nereden: Yalova
Arabanız: Skoda Favorit GLX 1994

İleti sadebey77 » 07 Arl 2012, 01:15

forman37 yazdı:BENDE BU ARACI ALMAYI DUSUNUYORUM KISMETSE KM'Sİ BIRAZ YUKSEK AMA BENIM ICIN PROBLEM DEGIL SAGINI SOLUNU BIRAZ TOPLARSAM ADAM EDERIM BUNU FIYATIDA MAKUL GELDI BANA ZATEN TAMIRCIYIZ BULURUZ YOLUMUZU SIKINTI YOK

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 6659/detay

Kardeşim bence daha temiz bişi bak.Klometresi yüksek.Bakımıyla uğraşmakdansa ama yine sen bilirsin.
Rizeli Sadebey

Yüksel ÇAVUŞOĞLU
Kullanıcı avatarı
sadebey77
CLASSIC
CLASSIC

İleti sadebey77 » 07 Arl 2012, 01:29

Şişşşttt ne oluyor tartışmaya gerek yok.Herkesin aracı kendine :)))
Rizeli Sadebey

Yüksel ÇAVUŞOĞLU
Kullanıcı avatarı
sadebey77
CLASSIC
CLASSIC

İleti oeb » 07 Arl 2012, 10:41

xMEGANx yazdı:yaw bi gidin şakamısınız ya :) 306 GTI getirip dikerim kapınıza varmısınız bu hafta 10 Bin TL lik iddaya ? anahtarı bırakmasına yada ?

peugeot'cular sayesinde 15 senedir rahat rahat hayatımızı geçindiriyoruz eksik olmayın ; problemin olursa yardım ederim gerçi 306 dediğiniz arabalardan kaldımı acaba yada üzerinde kaç kilo macun var oda tartışmaya açık tabiki :D hani peugeot'u bilen biri olmasam sanıcamki RCZ 'den falan bahsediyosunuz 306 307 yi anlatırken. bu arada peugeotu kötülediğim falan yok sizi yorumlarda baya bi heyecanlı gördümde ona hitaben cvp yazayım dedim üstadim (10.000 işine gelince ihtiyacım yok ; cebimde kıredi kartı bile yok kullanmam nakit çalışırım , para bize yakışmaz )
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti xMEGANx » 07 Arl 2012, 11:27

ohaldeeeeee '' şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş '' ;) bizde skodayı, vw 'ni biliriz ;) ayrıca sizin macun anlayışınız yada saç kalınlığı anlayışınız nedir bilmem ama Aston Martin'in bile bazı yerleri değil plastik bildiğin anadol'un samanından yapılıyor. bildiğiniz saman. daha hala sağlamlık anlayışınız arabanın saç kalınlığıysa diyecek yok =) Dozere binin ozaman :D
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti Bluedays » 07 Arl 2012, 12:33

xMEGANx yazdı:ohaldeeeeee '' şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş '' ;) bizde skodayı, vw 'ni biliriz ;) ayrıca sizin macun anlayışınız yada saç kalınlığı anlayışınız nedir bilmem ama Aston Martin'in bile bazı yerleri değil plastik bildiğin anadol'un samanından yapılıyor. bildiğiniz saman. daha hala sağlamlık anlayışınız arabanın saç kalınlığıysa diyecek yok =) Dozere binin ozaman :D
Megan iyiki döndün ha :D Forumun muhalif elemani :D
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ender_atakan » 07 Arl 2012, 12:59

xMEGANx yazdı:ohaldeeeeee '' şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş '' ;) bizde skodayı, vw 'ni biliriz ;) ayrıca sizin macun anlayışınız yada saç kalınlığı anlayışınız nedir bilmem ama Aston Martin'in bile bazı yerleri değil plastik bildiğin anadol'un samanından yapılıyor. bildiğiniz saman. daha hala sağlamlık anlayışınız arabanın saç kalınlığıysa diyecek yok =) Dozere binin ozaman :D

ben daha önce söylerim 59EY017 RCZ MODEL TEKİRDAĞ ÇORLU GÖNEN OTOMOTİV ARAYIN SORUNU NEDİR NEDEN 3 AYDIR ARABA CIKMADI SERVİSTEN NEDEN YURT DIŞINDAN ELEMANLAR GELDİĞİ HALDE SORUN ÇÖZÜLEMEDİ 3 AY ARABASIZ BIRAKIP SONRA ARABASINI 2.EL DEĞERİNDEN HESAPLAYIP YENİ ARAC VERDİ PARA İADESİ YAPMADI DAHA 6 AYLIK ARABAYA. BANA KİMSE PEUGEOT'U ÖVMESİN COK BİLSELER 8,000KİŞİ İŞÇİYİ CIKARMAZLARDI FABRİKADAN KRİZ VAR DİYE :)
ender_atakan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ender
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: skoda

İleti xMEGANx » 07 Arl 2012, 13:02

Bluedays yazdı:
Megan iyiki döndün ha :D Forumun muhalif elemani :D

hehe abi sağol huyumu bilmeyenleri çatlatana kadar uğraşmaya devam :)

ender_atakan yazdı:

ben daha önce söylerim 59EY017 RCZ MODEL TEKİRDAĞ ÇORLU GÖNEN OTOMOTİV ARAYIN SORUNU NEDİR NEDEN 3 AYDIR ARABA CIKMADI SERVİSTEN NEDEN YURT DIŞINDAN ELEMANLAR GELDİĞİ HALDE SORUN ÇÖZÜLEMEDİ 3 AY ARABASIZ BIRAKIP SONRA ARABASINI 2.EL DEĞERİNDEN HESAPLAYIP YENİ ARAC VERDİ PARA İADESİ YAPMADI DAHA 6 AYLIK ARABAYA. BANA KİMSE PEUGEOT'U ÖVMESİN COK BİLSELER 8,000KİŞİ İŞÇİYİ CIKARMAZLARDI FABRİKADAN KRİZ VAR DİYE :)

nasıl kullandıysanız artıkkkk. tamam dandik pejo işte :P abicim bizim fransızlar teknoloji atlıyor artık herşeyi bilgisayar teknolojisiyle 0 hata ile yapılıyor. insan eline bırakmıyorlar bu yüzden bu elemanları nasıl çıkartacaklar ? tabiki kriz var diyecekler. ki PSA rekor kıran satışlar yapıyor 3 senedir kriz bahane yani :)
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

İleti hetepe » 07 Arl 2012, 15:03

mehmedİm, neden 90 model 205 gtı yı söylemİyorsun?asıl efsane o bence....emre yerlİcİye sorsunlar da neymİş öğrensİnler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti sainz » 07 Arl 2012, 15:35

hetepe yazdı:mehmedİm, neden 90 model 205 gtı yı söylemİyorsun?asıl efsane o bence....emre yerlİcİye sorsunlar da neymİş öğrensİnler...

Peugeot 504 derim başka da bir şey demem:

http://www.auta5p.eu/srazy/slavkov_2006/slavkov_072.php

http://www.auta5p.eu/katalog/peugeot/peugeot_504_03.php

http://www.auta5p.eu/katalog/peugeot/peugeot_504_06.php
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hetepe » 07 Arl 2012, 19:16

+1
ilk aklıma 205 gti geldi...o çağın tüm fransızları iyidi...mesela r11 in dünya rallilerindeki durumu da çok parlaktı...türevi r9 un üretimi, 2001e kadar bursada devam etmedi mi??biraz çağ dışıydı ama çağdaş birçok arabadan yine de üstündü...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti skodaizm » 07 Arl 2012, 19:29

Hakikattene bu pejolar ve Fransız otoları bir harikaydı hatta şimdi bile efsaneler.

Yöneticiye söyleyelim de Efsane pejolar diye bir başlık açsın.

Belki oraya buraya saldırmaktan vazgeçilir de, bu sayede bir iki pejocu yu heveslendirip sevindirik yaptırırız.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir