Skoda Forman Gazda 180km HIz..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumda hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Forman Gazda 180km HIz..

İleti forman37 » 07 Arl 2012, 21:44

fransız aracların bıseyını sevıyorum bızım gıbı ozel servıslerın ısıne yatıyo sagolsunlar burdan cıkmıyolar :D karnımız doyuyo allaha sukur :D anlayana artık

_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti oeb » 07 Arl 2012, 22:31

burası bitmiş : çanakları vermişler ellerine tutan tunanın gerisine işte ben gider oldum forum kalsın sizlere
oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti forman37 » 07 Arl 2012, 22:31

angara kalsın sızlere der gıbı :D
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti SilverLine » 07 Arl 2012, 22:42

Dogru Söylüyosun ömer kardeş skoda formunda pejocunun ne işi var....sitenin bir admini yokmu takip eden...Düzenleyen silen....
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti sainz » 10 Arl 2012, 12:16

hetepe yazdı:+1
ilk aklıma 205 gti geldi...o çağın tüm fransızları iyidi...mesela r11 in dünya rallilerindeki durumu da çok parlaktı...türevi r9 un üretimi, 2001e kadar bursada devam etmedi mi??biraz çağ dışıydı ama çağdaş birçok arabadan yine de üstündü...

Renault11 dediğin araç 1.4 Turbo bir motorla donatılmıştı. Hani şimdilerde VW' nin allayıp pullayıp piyasaya sürdüğü motorlar gibi. Renault 11 Turbo-1.4 L-1,397 cm³-115 PS(85 kW). Ha teknoloji daha eskiydi haliyle ancak gene de daha önce bunu Renault üretmişti. ;)
SilverLine yazdı:Dogru Söylüyosun ömer kardeş skoda formunda pejocunun ne işi var....sitenin bir admini yokmu takip eden...Düzenleyen silen....

Başka marka sahipleri de olsun. Niye olmasın ki? Yeter ki hiç birimiz o tenekelerin holiganı olmayalım. ;)
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti hetepe » 10 Arl 2012, 20:32

skodadan memnunum ama memnun kaldıgım bırcok baska marka da var...holıganlıga, fanatızme hayır...araba ıste sonucta, bazıları fazla abartıyor...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti xMEGANx » 11 Arl 2012, 00:02

sainz yazdı:
hetepe yazdı:+1
ilk aklıma 205 gti geldi...o çağın tüm fransızları iyidi...mesela r11 in dünya rallilerindeki durumu da çok parlaktı...türevi r9 un üretimi, 2001e kadar bursada devam etmedi mi??biraz çağ dışıydı ama çağdaş birçok arabadan yine de üstündü...

Renault11 dediğin araç 1.4 Turbo bir motorla donatılmıştı. Hani şimdilerde VW' nin allayıp pullayıp piyasaya sürdüğü motorlar gibi. Renault 11 Turbo-1.4 L-1,397 cm³-115 PS(85 kW). Ha teknoloji daha eskiydi haliyle ancak gene de daha önce bunu Renault üretmişti. ;)
SilverLine yazdı:Dogru Söylüyosun ömer kardeş skoda formunda pejocunun ne işi var....sitenin bir admini yokmu takip eden...Düzenleyen silen....

Başka marka sahipleri de olsun. Niye olmasın ki? Yeter ki hiç birimiz o tenekelerin holiganı olmayalım. ;)

Teneke olduğunu nereden biliyorsunuz ? Sanayide tamircimi dedi :)

Sayın Silverline nicki üyemiz Burada herkes benim Skoda OCTAVIA Delisi olduğumu bilir., sizin gibi marka taraftarlığı olmayanlar vardı bu forumda eskiden biz hep beraber muhabbet kakara kikiri oynardık. sizin gibi sonradan türeyenler yok peugeot'a yok hyundaiye yok citroene laf atmaya başladı forumdan birsürrü üye çıktı. bu forumda çok iyi hatırlıyorum 1 sene önce Hyundai si olanda passatı olanda citroen'i olanda oturup muhabbet ederdi karşılaştırılırdı. şimdi dağdan gelip bağdakine laf atmak haddinizi fazlasıyla aşar. İyi geceler diliyorum.
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti forman37 » 11 Arl 2012, 00:58

mustafa usta sen bosver kafanı takma senın ınsanlıgını ben gayet ıyı bılıyorum arabanda sende on numarasınız. eleştırı yapanlar bos konusuyo .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti sainz » 11 Arl 2012, 09:54

xMEGANx yazdı:
sainz yazdı:Başka marka sahipleri de olsun. Niye olmasın ki? Yeter ki hiç birimiz o tenekelerin holiganı olmayalım. ;)

Sanayiye gitmeye gerek yok ki. Geçen işyerimin 50 metre ilerisindeki kavşakta bir kaza oldu. Çıkan sesleri duymalıydın. Onlarca boş gaz tenekesini yokuştan aşağıya yuvarlamışlar gibi bir ses çıktı.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti xMEGANx » 11 Arl 2012, 17:50

sainz yazdı:
xMEGANx yazdı:
sainz yazdı:Başka marka sahipleri de olsun. Niye olmasın ki? Yeter ki hiç birimiz o tenekelerin holiganı olmayalım. ;)

Sanayiye gitmeye gerek yok ki. Geçen işyerimin 50 metre ilerisindeki kavşakta bir kaza oldu. Çıkan sesleri duymalıydın. Onlarca boş gaz tenekesini yokuştan aşağıya yuvarlamışlar gibi bir ses çıktı.

hehe :) Skoda vardı bizim burda bitane adam sabah arabasına bi bindi kapıyı kapattı menteşeleri söküldü düştü kapı yere yarım olarak bune şimdi :D:D:D:D:D garajda oldu hemde :D:D
-Peugeot 307 Makyajlı 1.6 HDI Comfort Alp Beyaz //
-PΞUGΞФТ З07

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
* B O S S
*Skoda Tutkunu *Octavia Hayranı *Elegance Zevki
Kullanıcı avatarı
xMEGANx
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MEHMET ÖZCAN
Arabanız: Peugeot 307 Yeni Kasa Beyaz 1.6 HDI / 34 EU 8105

İleti sainz » 11 Arl 2012, 17:58

xMEGANx yazdı:
sainz yazdı:
xMEGANx yazdı:

hehe :) Skoda vardı bizim burda bitane adam sabah arabasına bi bindi kapıyı kapattı menteşeleri söküldü düştü kapı yere yarım olarak bune şimdi :D:D:D:D:D garajda oldu hemde :D:D

Bakımsız her araçta olabilecek bir şey. ;) Hatta sıfır kilometrelerde bile olabilir fabrikasyon hata nedeniyle. Az kompresör dağıtan Mercedes olmadığı gibi. ;)
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SilverLine » 23 Arl 2012, 14:41

:)
Kullanıcı avatarı
SilverLine
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: MUSTAFA
Arabanız: Skoda GLX Silver Lİne 94

İleti hetepe » 23 Arl 2012, 17:42

xMEGANx yazdı:
sainz yazdı:
xMEGANx yazdı:
sainz yazdı:................. ;)

...................

.....................oldu. Çıkan sesleri duymalıydın. Onlarca boş gaz tenekesini yokuştan aşağıya yuvarlamışlar gibi bir ses çıktı.

o adama şaka için menteşe vidalarını gevşetmişlerdir...:)
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti jawacı » 23 Arl 2012, 18:56

bu ne muhabbetmiş yavv, bitmedi gitti.
benim babam senin babanı döver misali, çocuk muhabbeti
"Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
Mustafa Kemal Atatürk
Kullanıcı avatarı
jawacı
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: murat sürer
Arabanız: 94 favorit lx

İleti sainz » 24 Arl 2012, 10:22

jawacı yazdı:bu ne muhabbetmiş yavv, bitmedi gitti.
benim babam senin babanı döver misali, çocuk muhabbeti

Yok yahu! Eğleniyoruz. Daha önce dediğim gibi bir avuç vida ve teneke parçası için insanları kırmaya hiç değmez. ;) :)
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 24 Arl 2012, 12:04

Kesinlikle...:)
eğlendiğimiz de muhakkak, ama bazı arkadaşlar sanki ciddiye almış gibi...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti kaynakçı » 03 Şub 2013, 20:59

MAŞALLAH ARABANIZ MÜKEMMEL ALLAH KAZA BELA VERMESİN , BU GÜZEL ARAÇLA BUKADAR HIZ YAPMAYIN GEREK YOK İNANMAYAN İNANMASIN BENDE ANLATAMIYORUM BENDEDE AYNI SİLVERLİNE VAR , SİZİNKİ MAKYAJLI GÜZEL DURUYOR ÇOK HOŞUMA GİTTİ BENDE SİZİNKİ GİBİ YAPTIRMAK İSTİYORUM SİZ NEREYE YAPTIRDINIZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM TABİKİ GARİBAN USTASI LAZIM
kaynakçı
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ömer akça
Nereden: Konya
Arabanız: FORMAN SİLVERLİNE

İleti kaynakçı » 03 Şub 2013, 21:07

ARABANIZI KİME YAPTIRDINIZ MAKYAJINI YANİ BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM ÖMER AKÇA 0536 562 95 92 BENDE YAPTIRMAK İSTİYORUM ARABANIZ ÇOK GÜZEL VE BAKIMLI MMAŞALLAH
kaynakçı
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: ömer akça
Nereden: Konya
Arabanız: FORMAN SİLVERLİNE

ÖncekiSonraki

Favorit & Forman

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir